آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

مدار فلزیاب با عمق کاوش 7 متر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ahmade

کاربر
2008-09-25
4
3
با تشکر از اقا Fery و اقای Zahedi اميدوارم كه هميشه در زندگي موفق و تندرست باشيد . استادان گرامي لطفا راجب تخمين عمق هم توضيحي بدهيد متششششكرم . چه خبر ازgpr:):):););)

mmb_arash

کاربر
2008-03-31
22
43
سلام به همگی واقا خسته نباشید راستش من چند تا فلزیاب ساختم ولی ازشون راضی نبودم مثل Stuart1,2 و delta pulse و چند تای دیگه،حالا میخواستم یکی قویش را درست کنم من نظرم روی pd3200 بود ولی اولا تفکیک نداره ثانیا هگزش دمو هست گفنم miner 4 راببندم اینم که میگین به طلا حساسیت نشون نمیده یا خیلی کم حساسیت نشون میده حال موندم چیکار کنم یعتی کدوم را ببندم؟
pd3200 یه فلز 90*90 را در هوا با لوپ 1*1 در 6 متر و 30*30 را با 1*1در 270 سانت و 30*30 را با 45 توی 180 سانت زده البته فکر کنم یه خورده اغراق هم کرده بود به هر حال میشه یه کمکی به من کنید ممنون میشم:confused::confused::)

آخرین ویرایش:

دلتا

کاربر
2008-10-31
1
0
سلام ایامشخصاتی که درمورد مایندایورگفتید درسته؟اگه این طوره چرانقشه شماتیک ولیست قطعاتشونمیزارین داخل سایت همه استفده کنن؟

zahedi

کاربر
2006-12-11
61
53
دوستان عزیز اینهم عکس جدید دستگاه ساخت خودم با لوپ 28 سانتی:):)

پیوست‌ها

• 94-8 کیلوبایت بازدیدها: 532

fery

کاربر
2006-11-16
237
1/063
iran
fery11.blogfa.com
دستگاه آماده خودم

سلام دوستان امیدوارم مداری که برایتان گذاشتم به دردتان خورده باشد.

دوستان این دستگاه را خودم دوباره پس از 3 سال ساختم و عکسش را در سایت آپلود کرم.

موفق باشید....

پیوست‌ها

mmlove2007

Banned
2008-03-09
176
444
از فعالیت دوستان در سایت واقعا تشکر می کنم چون همه به همدیگه کمک میکنید و اشکالات همدیگرو بر طرف میکنید امید وارم همیشه همین جور فعال باشید
________________________________________________________________________________
هیچ وقت در سخت ترین مواقع از زندگی خدا رو از یادتون نبرید و باتوکل به خدا کار هاتون رو شروع کنید و به پایان برسانید
________________________________________________________________________________
باتشکر فراوان از دوستان محسن

golstan

کاربر vip
کاربر
2007-03-03
117
317
کمک در مورد فلزیاب

سلام دوستان
کسی نقشه دراگون تی وی 1000 رادارد؟
خروجی اوسیلاتور لوپ سوخته شماره نداره:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا