آی پی امداد
abtahi

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

karimkhani

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-08-30
326
773
اقا سلام ازشما بسیار متشکرم اما ترانس برقش ایزوله است ومن باترانس راهتترم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,809
25,830
با درود ////من يك مدار تايمر حدود 10دقيقه اي نياز دارم دوستان اگر موردي داريد لطفا اپلود كنيد ////بدرود

mountainsoul

کاربر
2012-06-20
19
40
با سلام خدمت دوستان
در صورت امکان یک مدار جهت راه اندازی ال ای دی rgb به صورتی که رنگها با هم تداخل نکنند.منظورم ال ای دی دو پایه نه چهار پایه . اگر اشتباه نکنم یکی از دوستان در پست 1410 نیز درخواست کرده بود
که متاسفانه هنوز پاسخی ندیدم.
با تشکر

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,380
7,191
با سلام خدمت دوستان
در صورت امکان یک مدار جهت راه اندازی ال ای دی rgb به صورتی که رنگها با هم تداخل نکنند.منظورم ال ای دی دو پایه نه چهار پایه . اگر اشتباه نکنم یکی از دوستان در پست 1410 نیز درخواست کرده بود
که متاسفانه هنوز پاسخی ندیدم.
با تشکر

با سلام دوست عزیز
من فکر نکنم بتونید برای ال ای دی دو پایه همچین مداری بسازید چون ال ای دی دو پایه RGB درونشون یک مدار مجتمع برای تعویض رنگ از قبل تنظیم شده دارند و شما با دادن ولتاژ به دو پایه اون رو راه اندازی میکنید (روشن میکنید)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,743
با سلام دوست عزیز
من فکر نکنم بتونید برای ال ای دی دو پایه همچین مداری بسازید چون ال ای دی دو پایه RGB درونشون یک مدار مجتمع برای تعویض رنگ از قبل تنظیم شده دارند و شما با دادن ولتاژ به دو پایه اون رو راه اندازی میکنید (روشن میکنید)

سلام
دوست گرامی بله هست

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,743
با سلام
من یک دستگاه دزد گیر اماکن دارم ولی یک مشکلی است زمانی که خط تلفن قطع میشود دزد گیر عمل نمیکند ایا مداری هست که هنگام قطع شدن تلفن بتوان دزد گیر را تحریک کرد.

با تشکر

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,743
با سلام
لطفا در صورت امکان جواب پست1457را بدهید.
با تشکر

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,432
5,488
با سلام خدمت آقای رجبی
بنده قصد دارم که 3عدد ledاز نوع پاور رو که عکس اون رو هم ضمیمه کرده به صورت سری ببندم ودر خودرو وباطری 12ولت 70آمپری روشن کنم.از جنابعالی راهنمایی میخواستم که مناسبترین مقاومت چند اهم وچند وات استفاده کنم تا بتونم بیشترین راندمان رو ازش داشته باشم.
با تشکر
مشاهده فایل‌پیوست 59224
با سلام خدمت آقای رجبی لطفاً زیر پای خودتون هم نگاه کنید!!!!
در مورد سوالی که پرسیده بودم خیلی اتفاقی پشت یکی از مغازه ها این مدل ledها رو که معروف به ledپاور 1وات هست رو دیدم و برای این که ببینم آیا واقعاًیک وات هست یکی خریدم.روی جعبه نوشته شده بود که 350maجریان میکشه!!!ولی من با آمپرمتر تست میکنم حدود35maنشون میده!!!!!ضمناًبرای ولتاژ12ولت هم از این سایت سايت مهندس لاچيني | پروژه ها و آموزش الكترونيك و تابلوروان - ماشين حساب آنلاين LEDاستفاده کردم.

sheypooor

کاربر
2009-05-05
126
133
ابهر
سلام
ایا میشه از داخل رادیوها مدار یا قطعه ای که باعث فیل تر شدن امواج مثلا برا رادیو ف ردا میشه رو برداشت یا یک مداری برای افزایش کیفیت رادیو ها بدید
ممنون از همگی

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,026
106,623
سلام
1 - ایا میشه از داخل رادیوها مدار یا قطعه ای که باعث فیل تر شدن امواج مثلا برا رادیو ف ردا میشه رو برداشت.
2- یا یک مداری برای افزایش کیفیت رادیو ها بدید
ممنون از همگی
با سلام :
سوالات متناقض هستند در دو پاسخ :
1 - متاسفانه قطعه خاصی برای اینکار وجود ندارد مگر از طریق اوسیلاتور که باید با دستکاری ردیف باند فوق را فقط در همون رادیو از باند خارج کنید .
2 - تا مدار رادیو چی باشد ... بعضی از رادیو ها تمام و کمال مدارات لازمه را همراه دارند و تعدادی نیز فاقد ان .
باید نوع رادیو و شماتیک یا مدلی ارایه شود تا روی ان مدل بررسی گردد .
در ضمن
{ اینجا چون عنوان تاپیک مدارات درخواستی از اقای رجبی هست دیگه هیچ کس جواب سوالاتمون رو نمیده باید یه تاپیک دیگه باز کرد؟} نیازی به ایجاد تاپیک جداگانه نیست هر پستی که از نظر شما بی پاسخ مونده دلیلش تکراری بودن یا بلا محل و...انهاست فرضا با اپلود نرم افزارهای متعددی برای محاسبه انواع ال ای دی نیازی نیست که به تک تک انواع ال ای دی ها محاسباتی گذاشت و ..... ( پست شما نیز ارشیو شد }
موفق باشید .

بالا