آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
سلام

دوست عزیز برای چند ولت می خوای؟

سلام

من 3 تا باطری 3.7 رو سری کردم نقشه شارژر میخوام با 12 ولت شارژ نمیشه با 12.8 شارژ میشه ولی من به شارژر 12.8 دسترسی ندارم

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
با سلام آیا مداری برای تست لامپ های بک لایت ال سی دی وجود دارد برای تفکیک عیب اینورتر
آیا می توان با استفاده از لامپ کم مصرف و اتصال آن به خروجی اینور تر سالم بودن اینوتر تلویزیون های ال سی دی را بررسی نمود

سلام
مدار هست ولی درست کردنش مشکله اگه ساده ترش رو پیدا کردم میذارم .با لامپ کم مصرف میشه بشرطی که وات لامپ ال سی دی با قدرت یا وات لامپ کم مصرف یکی باشه.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
با سلام مدار فلزیاب سرزمین دانایی با عکس قرار بدید با تشکر من خریدم نتونستم نصب کنم بوق نمیزنه

سلام
دوست عزیز قسمت فلزیاب اینجا نیست . تو قسمت فلزیاب پست بزنید.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
سلام

من 3 تا باطری 3.7 رو سری کردم نقشه شارژر میخوام با 12 ولت شارژ نمیشه با 12.8 شارژ میشه ولی من به شارژر 12.8 دسترسی ندارم

سلام
دوست عزیز اگه میتونی تک تک شارژ کنی از مدار اتوماتیک زیر استفاده کن.

تا 4.2 ولت قابل تنظیمه.

liionn-sch.gif

farshid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
8
26
ضمن عرض سلام و خسته نباشید

در صورت امکان یک مدار استراق سمع قوی و با کیفیت برای بنده قرار دهید . با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ana110

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
سلام
دوست عزیز اگه میتونی تک تک شارژ کنی از مدار اتوماتیک زیر استفاده کن.

تا 4.2 ولت قابل تنظیمه.

سلام

ممنونم متاسفانه امکان شارژ تکی رو ندارم و میخوام هر 3 تا با هم شارژ بشه اگه امکانش هست نقشه شارژر دیگه ای که امکان شارژ هر 3 باطری رو داشته باشه برام بذارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
سلام

ممنونم متاسفانه امکان شارژ تکی رو ندارم و میخوام هر 3 تا با هم شارژ بشه اگه امکانش هست نقشه شارژر دیگه ای که امکان شارژ هر 3 باطری رو داشته باشه برام بذارید

اینو امتحان کن

[hide]
.5-229-1.jpg
[/hide]

kidamen

کاربر
2009-10-04
54
311
تشكر از لطفتون ولي دقيقا ورودي AVواسم مهم بود كه اين مدار نداره.چون ميخوام با كابل AV ازش تصوير بگيرم.ممنون ميشم :)
سلام دوست عزیز :

برای نمونه برداری و تبدیل سیگنال AV به سیگنالهای دیجیتال ، نیاز به پردازنده ای با سرعت حداقل 27MHZ هست و با توجه به فرکانس کاری میکروکنترلرهای AVR و یا حتی میکروهای PIC که از 16MHZ فراتر نیستند ، عملا" غیر ممکنه . البته نه اینکه نمیشه با این میکروها تبدیل کرد ... میشه . اما در عمل بخاطر سرعت پایین نمونه برداری ، تصویر خروجی دارای پیوستگی نبوده و دارای فریم های گم شده خواهد بود .
برای اینکار باید از میکروکنترلر های ARM استفاده کنی و نقشه ای که دوست خوبمون جناب رسولی هم برات گذاشت ، مبتنی بر تراشهء ARM هست ، نه AVR .
متأسفانه من ، مداری در این خصوص ندارم و باید تو اینترنت جستجو کنی و فقط به جهت آگاهی عرض کردم .

یک راه دیگه هم هست . اگه خودت اصراری به ساختش نداشته باشی ، میتونی از مونیتورهای 4 اینچی که به وفور توی بازار هست و فقط هم ورودی AV داره استفاده کنی .

من خودم یکی از همین مونیتورها برای اتاقم گرفتم به قیمت 55000 تومان .

hamedelec

کاربر
2012-10-30
1
0
سلام.در صورتی که محافظ مداوم توسط رله قطع و وصل شود مشکل از کجاست؟؟؟؟:busted_red:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
سلام.در صورتی که محافظ مداوم توسط رله قطع و وصل شود مشکل از کجاست؟؟؟؟:busted_red:
با سلام :
هر چند محل سوال شما اینجا نیست با این وجود :
یکی از دلایل قطع وصل پشت سر هم رله محافظ ضعیف بودن سیم های مصرفی برق شهری یا شل بودن اتصالات و... با مدار و مصرف کننده میباشد در صورتیکه از مورد فوق مطمین هستین !!!؟؟
1- خازن های رکتیفایر را عوض کنید .
2 - خازن سری برق شهری که ولتاژ تغذیه را تامین میکنه تعویض کنید { برای اینکار ابتدا مطمین شوید که هنگام جذب رله - ولتاژ تغذیه مدار از 12 ولت افت دارد } .
3- ممکن هست کنتاکت های رله اکسید شده و هنگام عمل جرقه تولید میکنه و موجب نویز در مدار میشه اینم بررسی کنید .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ~H03in~
بالا