آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

amin42

کاربر
2012-02-12
8
13
تهران
سلام وخداقوت
نياز به مدار مبدل 12 ولت به 12ولت سه فاز براي درايو موتور سه فاز 12ولتي دارم
باتشكر

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
با سلام خدمت دوست و استاد عزیز آقای رجبی,اگه امکان داره یه مدار فلاشر یا رقص نور که با آی سی at89s52 طراحی شده باشه,ترجیها تمام خروجی های آی سی بکار گرفته شده باشه, با فایل هگز آی سی بذارید.بینهایت ازتون ممنونم

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
سلام استاد
آیا مداری هست که بشه باهاش یه فرکانسی ساخت برای از کار انداختن یک دستگاه الکترونیکی میکرو کنترلری (مثلا من اونو بزارم کنار تلویزیون تلویزیون هنگ کنه به هم بریزه)

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,089
48
ایران
سلام استاد
آیا مداری هست که بشه باهاش یه فرکانسی ساخت برای از کار انداختن یک دستگاه الکترونیکی میکرو کنترلری (مثلا من اونو بزارم کنار تلویزیون تلویزیون هنگ کنه به هم بریزه)

بله امکان داره ولی باعث مشکل دار شدن دستگاه میشه .

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,089
48
ایران
قابل ساخت است یک سیکنال فوق العاده قوی که میتونه روی نوسان کریستال و تیونر تلوزیون تاثیر بذاره . باعرض معذرت نموتونم طرز ساخت چنین چیزی رو بگم . تشکر

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
میشد بفرمایید علت این که نمیشه این رو بفرمایید چی هست که به یه جوابی رسیده باشیم ؟
در ضمن من که نمیخوام یه شهر رو باهاش به هم بریزم
میخوام یه دستگاه رو جفتش بزارم و همین شاید با فاصلاه 10 سانت

hassan3

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-01-16
244
979
تبریز-کندرود
با سلام خدمت استاد عزیز من دنبال مداری میگردم که بتونه متراژ یک قرقره در حال چرخش را در بیاره یعنی اندازه اون مقدار از قرقره که باز شده رو محاسبه کنه خواهش میکنم اگه همچین مداری سراغ دارین معرفی نمایید کلا آیا یک چنین چیزی امکانش هست یا نه؟
ممنون میشم مثل همیشه مرا از راهنمایی خودتون بی نصیب نگذارید

آخرین ویرایش:

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
درود بر شما
مدار ***** ی رو میخوام که صدا های ناهنجار رو از سیستم های صوتی (امپلی فایر های stk)حذف کنه
مثلا همین موقعه ای که فیش صدا رو از جاش میکشی بیرون یک صدای میده ولی توی ظبط ها که قوی هست اینجوری نیست:32000000:
ایا همچین مداری هست که بتونه همچین کاری بکنه؟
با تشکر

بالا