آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مادربرد P5VD2- X خطای USB میده بالا نمیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
دوست خوبم 100 درصد خوتون در انجام فرمایشات دوستان اشتباه میکنید!ما رو هم به اشتباه میندازید.در این 10 سال که تعمیر کار بودم این مشکل فقط مربروط به مادربرد های ایسوس بوده و همیشه هم از پورت های usb بوده و چند مورد هم از جامبر های مربوط به usb روی مادربرد.

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
جهت محدود کردن عیب
هارد و دیگر قطعه ها غیر ضروری را را از سیستم جدا کنید
ببینید سیستم با سی دی لایو بالا می آید و یا اینکه باز هم مشکل دارد.

آخرین ویرایش:

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
درود
جهت محدود کردن عیب
ببینید سیستم با سی دی لایو بالا می آید و یا اینکه باز هم مشکل دارد.
دوست عزیز شما توجه نکردید این دوستمون چی گفتن!!!!!!!!!یا پیغام رو نخوندید!!!یا حتما و مطمئنن با این مشکل روبرو نشدید!!!!وقتی که اتوماتیک مادربرد بعد از 18 ثانیه خاموش میشه چه جوری ویندوز بالا بیاره!!!!!!!!

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
دوست عزیز امکان داره ویروسی شده باشه اول از نظر ویروسی شدن چک کن و اگر ویروسی نبود بعد به توصیه دوستان عمل کنید

:212:
با تشکر

سلام چي ويروسي شده باشه برادرم
:busted_red::212:

اين مشگل فقط در برد هاي ايسوس هست و براي خودمم پيش اومده بود دقيقا پارسال كه موضوع از اين قرار بود كه توي فلش يه بوراده اهن ريز گير كرده بود و وقتي فلش رو انداختم داخا نگو اون براده اهن داخل اسلات گير كرده بود و من به سختي تونستم اين بورادرو در بيارم بيرون و با اسپري ناهيد داخل اسلات رو بشورم و اگر يه سرچ تو يوتوب هم بكنيم 2 تا فيلم در مورد اين موضوع هست كه يكي بر ميگرده به خرابي قطعات smd و يكي هم بر مي گرده به گير كردن شي خارجي درون اسلات

خيلي دوست دارم اين موضوع حل بشه و بدونم از كدوم مورد بوده البته تو يه سايت انگليسي نوشته بود احتمال داره فلش رو زديد و توان پاور به هم ريخته و اون شخص با تعويض پاور نتيجه گرفته بود

اين لينك يوتوب www.youtube.com/watch?v=9V_mCvoD8Sg

اينم لينك سايت خارجي كه با ترجمش به بحث كثيفي و قطعات smd رسيدم

http://www.tomshardware.com/forum/314200-30-device-current-status-detected-shut-seconds

آخرین ویرایش:

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
با سلام
بنده هم چند مادربد دارم که چنین مشکلی دارن وتو یه تایپیک دیگه با یکی دیگه از دوستان راجع بهش بحث کردیم .
تمام مین ها هم ایسوس هستند.
فقط یکیش درست شد اونهم با تعویض IO. خیلی عجیب بود چون بقیه با این کار درس نشدند.
منهم احتمال چیپ میدم.البته توی تمامی اینها مسیر رو چک کرده بودم قطعه ای نسوخته بود.

RSMMM

کاربر
2013-06-12
228
513
40
اصفهان
با سلام خدمت همه دوستان گرامی
من هم همین مشکل را دارم . البته بعد از 15 ثانیه خاموش می شود . پبا پروگرامر هم چند فایل آپدیت کردم ولی فایده نداشته . اصلا داخل بایوس هم نمی شود رفت چه برسه کار دیگری انجام دهیم .

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=40789

در این تایپیک هم یکی دیگر از دوستان همین مشکل را دارد .

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=40806

همه هم ایسوس هستند . راستش من هنوز به نتیجه قطعی نرسیدم که مشکل از چیپ است یا قطعات اطراف پورت یو اس بی یا اصلا خود پورت یو اس بی .

مادر برد الان بیرون از کیس است . کلیه قطعات بیرون هستند . پاور هم تست شده مشکلی ندارد . هیچ وسیله یو اس بی هم وصل نیست . کیبورد هم پی اس تو است . فقط خطا می دهد و بعد 15 ثانیه خاموش .
من این مشکل هم دارم که جامپررا که روی ریست می گذارم اصلا مادر برد روشن نمی شود .
بایوس آپدیت شده . کلیر با در آوردن باطری انجام شده . باطری عوض شده ولی هیچ تغییری نکرده .

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
با درود پشت usb ها دو تا جامپر هست كه بايد پر باشه اگه جاي جامپر خالي هست اونو بزار سر جاش

P_500.jpg

abbasmpls

کاربر
2009-05-10
88
158
پاسخ : رد: مادربرد P5VD2- X خطای USB میده بالا نمیاد

سلام استاد عزیز
من که هیچ کاری نتونستم بکنم
هر کاری که شما اساتید عزیز هم گفتین انجام دادم ولی انگار نه انگار جواب نمیده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا