آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

لورنز یا او کی ام

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام به شما دوست عزیز
ببینید دوست من نمی دونم تا چه حد در زمینه فلزیاب آشنایی دارید ولی مسایلی که عنوان کردید
کویل 26-35-45 سانتیمتر در کارایی به این شکل با هم متفاوت هستند که هر چه کویل کوچکتر باشه حساسیت اون به تبع برای اشیا کوچکتر بیشتره
جعبه کویل فرمی قالبی 1*1 برای دقت بیشتر به کار میره یک مقدار دقتش بیشتره نسبت به تکی
کابل8متر و 12 متر بر روی قالبهای بزرگتر بسته می شن و عمق های خیلی بالاتر رو میزنن .
عمق کاووش 8متر کمی دور از انتظاره البته با فرم 1*1 ولی با فرم 2*2 این عمق قابل دستیابی
ولی در کل دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم که با همون وسایل خود دستگاه کویل 1*1 و 35 س.م کار کنید چون واقعا نیازتون براورده میکنه

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزيز دستگاهاي او كي ام همه كلاهبرداري مخصوصا روور و 4000 در مورد لورنز هم بايد خدمت شما عرض كنم دستگاه خوبي هست اما بيشتر از دو متر روي برد آن حساب باز نكن چون سيستمش پالسي هست برد 8 متر براي فلز 1.5 *1.5 متر قديمي مي باشد دستگاهاي پالسي هر چقدر هم قدرت مند باشند 2 متر مفيد بيشتر برد ندارند . بزرگترين فلزي كه شما مي خواهيد با آن پيدا كنيد يك بشقاب كوچك هست كه لورنز نمي تواند آن را بيشتر از نهايت نهايتش 3 متر بزند يا يك مجسمه كوچك 15 سانتي مي خواهيد پيدا كنيد كه آنهم بيشتر از 1.5 متر نمي تواند بزند.آن كويل هايي كه نوشتيد همه تشريفات هستند و كار چنداني نمي كنند به درد شما بوبين 45 سانتي مي خورد و 1 متري كابل 12 متري رو نمي شود حمل كرد و براي آن چه جوري مي خواهيد قاب درست كنيد اما ثبات لورنز دقت و تفكيك خوبه و خيلي بهتر از استار هست.
پيشنهاد بنده اين هست رو برد بيش تر از 2 متر روي هيچ دستگاه پالسي حساب باز نكن و پول نده

با سلام دوست عزیز
من خودم با سیستم لورنز کار کردم .کارایی اون خیلی بیشتر از اون چیزی که شما می فرمایید .2 متر اصلا منطقی نیست .
خوب یک بشقاب کوچ قدیمی در عمق 3 متر به نظر شما کمه؟؟؟؟؟؟؟
یعنی به نظر شما یک فلز قدیمی عمق بیشتر از این توی خاک؟؟؟؟؟کمی دور از انتظاره.. یا یک مجسمه 15 سانتیمتری در عمق 1.50 این فوق العاده هستش
چون فکر نمی کنم کسی بخواد با این سیستم دنبال فلز جدید بگرده
موفق باشید
meysam

balta

Banned
2011-06-02
17
51
آقا ميثم برد 2 متر منطقي !!! نيست شما خودتون بهتر مي دونيد يه زماني دستگاه مي ساختيد كه فلزياب پالسي بردش بيشتر از دو متر نمي تونه مفيد باشه برد 8 متر باكويل 2 متري تبليغات چون علاوه بر اين كه حمل كويل 2 متري مشكل هست اجسام كوچك به اندازه يك مجسمه كوچك 5 سانتي يا 10 سانتي رو هم نمي زن و فقط اجسام بزرگتر رو مي زنه و ما در زمين اجسام بزرگ نداريم كه مثلا يك فلز 50 سانتي باش يا يك سيني طلاي يك متري كه بتونه بزنه نهايت مي تونه يك مجسمه 20 سانتي باش و چون اين مجشمه سطح بزرگي نداره نمي تونه بيشتر از 2 متر بزنه لورنز دستگاه خوبيه اما قيمتش خيلي بالاتر از خودش هست

آخرین ویرایش:

balta

Banned
2011-06-02
17
51
در مورد برد فلزياب پالسي خدمت شما عرض كنم يك توليد كننده و يا فروشنده فلزياب در هر كجا بردي كه براي سيستم پالسي بيرون مي دهد مثلا فلز 20*20 با بوبين 1متري در عمق 2 متري
اين توليد كننده يا فروشنده اين طوري تست مي كند چه لورنز چه ماينر4 دستگاه رو روشن مي كنه بوبين رو روي زمين مي گذاره و فلز را از بالا كم كم نزديك مي كنه اولين بوقي كه دستگاه زد و يا اولين و كوچكترين واكنشي كه نشان داد مي شود برد دستگاه ولي در اصل اين برد 2 متر با بوبين 1 متري براي فلز 20 سانتي مي شود برد 1.5 متر در موقع كار به خاطر اينكه بوبين در حال حركت مي شود و بوبين ر از بالا به فلز نزديك مي كنند و اينكه بوق اول به درد اپراتور نمي خورد

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیزم
من فکر می کنم در این زمینه سلیقه حرف اول رو می زنه.چون خود من با لورنز کار کردم و واقعاراضی بودم و با توجه به قیمتش میگم که دستگاه خوبیه
یعنی واقعا میشه به اون غول فلزیابهای صوتی لقب داد

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
دوستان به نظر شما سیستمهای gpr ازپالسی بهتر نیستن ؟ درسته اجسام کوچیک رو نشون نمیدن ولی عمق زنی بیشتری دارن . بزرگترین اشتباه خریداران سیستمهای gpr اینه که بایه فلز جدید اونو امتحان میکنند ! باید بگم که این تکنولوژی جوریه که یه تانک رو هم از نیم متری نمیزنند باید حتما مدت زیادی زیرخاک بوده باشه تا اونو نشون بده !

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
یکی از دوستان لورنز x5 گرفته ازش راضیه اما بیشتر از 4 متر برای ابعاد بزرگ نمیشه روش حساب کرد

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
سلام و عیدتون مبارک...نظر من اینه که دستگاهی بخرید که همون دو سه تا قبر گبری رو واستون دیتکت کنه..یعنی 2 متر بزنه و واقعآ بزنه....

بالا