آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

لطفا راهنمایی کنید

فرهاد فرهادی

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
145
442
thehran
IMG_1917.jpgIMG_1920.jpgسلام خدمت اساتید
اسم این دستگاه چیه
کسی نقشه این دستگاهو داره زمانی که این دستگاهو روشن می کنم هیچ کدوم از قسمتهایی که مربوط به تنظیم این دستگاه می باشد کار نمی کنه راهنمایی کنید ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
دوست من این مدارتکامل یافته فلزیاب 12رگولاتوره هست که بادوردیف vu meterمیتونه تفکیک هم انجام بده اسمش هم احتمالاsx500ویاpulse starبتاهستش من خودم مدارشوندارم امااگه دقیقترمشکلت روتوضیح بدی درحدتوانم کمکت میکنم

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
خوب بنظرم مشکل مدارشماطوری نیست که فقط بایکی دوتاکنترل ساده بشه ایرادرورفع کردچون این مسئله میتونه ازقسمت انالوگ مدارباشه که مهمترین قسمتش قسمت تولیدپالس ودرایورسیم پیچه تاقسمت اخرکه قسمت نمایشگرهیک سوال اول کنترل کن ببین که درموقع روشن بودن مدارصدای وزوزازنزدیک سیم پیچ مدارداری یانه؟ثانیاقطعات مدارپاک شده یاقابل شناسائیه؟مثلاببین که ترانزیستورخشتی بزرگ مربوط به درایورسیم پیچ شمارش چیه؟BU508Aهست یاشماره دیگه ایه؟وایسی هاشمارشون چیه؟

فرهاد فرهادی

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
145
442
thehran
buv47a ترانزیستورشه وسالمه شماره تمام ای سی ها هم پاک کردن
زمانی هم که روشنه هیچ صدای وز وزی نمیده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز عنوان شما کاملا خلاق مقررات انجمن می باشد. لطفا مدیران بخش چنین تاپیک هایی را در بدو ساخته شدن حذف کنند.
باید حتما مشکل در عنوان مشخص شده باشه! عنوان های عمومی مثل درخواست راهنمایی و ... اشتباه می باشد.
با تشکر

بالا