آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: لب تاب فوجیتسو مدل AH530تصویر میدهد ولی بعد یک دقیقه خاموش می شود

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز
یعنی شما میگید که کاربری به شما ایمیل کرده که بایوسش رو داره و در عوضش پول میخواد
اگه زحمتی نیست نامش رو خصوصی پیام کن
531 رو یک امتحان بکن

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام وتشکر خیلی متاسفم انجمن را با فروشگاه اشتباه می کنند وبا پیغام خصوصی و قرار دادن شماره تلفن و در خواست مبلغ می کنند تا فایل بایوس را در اختیار قرار دهند دوستان اگر خودم پیدا کردم صد درصد در اختیار شما خواهم گذشته تا جلو این کارها گرفته شود با کمال تشکر از تمام ایران تکی ها و هم وتشکر مخصوص مدیر محترم لب تاب آقای پشتیبان
با درود خدمت شما دوست گلم
واقعا این حرکت بسیار شرم آور است و خلاف قوانین میباشد
لطفا نام آن کاربر را برای بنده هم به صورت خصوصی ارسال کنید
امیدوارم دیگر شاهد اینجور موارد نباشیم
موفق باشید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : Re: لب تاب فوجیتسو مدل AH530تصویر میدهد ولی بعد یک دقیقه خاموش می شود

فایل بایوس ah530 fujitso
با درود خدمت شما
دوست گرامی از همکاری شما سپاسگزارم فقط سعی بفرمایید این فایل ها را در بخش خودش آپلود کنید و سپس لینک را اینجا قرار دهید
موفق باشید

mkalemati

کاربر vip
کاربر
2012-12-14
121
239
خراسان رضوی
بایوس لپ تاپ فوجیتسو AH530
با توجه به تحریم ایران توسط سایت رسمی فوجیتسو بنده به عنوان نماینده خدمات پس از فروش این برند
تصمیم گرفتم این فایل که آخرین فایل اورژینال بایوس دستگاه می باشد را تقدیم کنم
لینک دانلود
http://mkalemati.fileup.ir/d/2132491/FTS_BIOSFlashISOCDImageLifebookA530AH530_119_1064657.zip
لازم به ذکر است که آپلود سایت Irantk مشکل دارد دوستان بررسی کنند چرا که مجبور شدم توی سایت دیگه ای آپ کنم
سپاس

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی ، از فردا این مشکل حل میشود
فقط بایوس ها باید در قسمت مربوط به خودش آپلود شود و سپس لینک آن در اینجا و یا جای دیگر آپلود شود
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

IPC111

کاربر
2011-10-25
7
41
با درود خدمت شما دوست گلم
واقعا این حرکت بسیار شرم آور است و خلاف قوانین میباشد
لطفا نام آن کاربر را برای بنده هم به صورت خصوصی ارسال کنید
امیدوارم دیگر شاهد اینجور موارد نباشیم
موفق باشید

با توجه به اینکه این مطلب در پیغام خصوصی اعلام شده و نه در داخل فروم، فلذا این مسئله نظیر هر خرید و فروشی که در قالب پیفام خصوصی انجام می شود ناقض قوانین فروم تلقی نمی گردد.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با توجه به اینکه این مطلب در پیغام خصوصی اعلام شده و نه در داخل فروم، فلذا این مسئله نظیر هر خرید و فروشی که در قالب پیفام خصوصی انجام می شود ناقض قوانین فروم تلقی نمی گردد.
با درود
دوست گرامی ما اینجا نیامده ایم که کسب درآمد کنیم ما اینجا جمع شده ایم که اطلاعاتمان را بروز کنیم و همدیگر را یاری دهیم
لازم به ذکر است که هیچ مدیری و یا کاربری برای اطلاعات و . . . پول دریافت نمیکند
کمی باید در این دنیای بی رحم کمتر به مادیات توجه کنیم و همیاری را پاس بداریم و همدیگر را دوست بداریم ولی ولی ... خیلی ها این مسئله را طنز و یاوه میدانند
با سپاس

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام خدمت همکاران عزیز مشتری یک لب تاب فوجیتسور آورد است که بیش یک همکار بردبود که مشکل پسورد داشته مشکل حل کرد البته حال لب تاب روشن میشود ولی بعد یک دقیقه خاموش مشود من لب تاب را باز کردم لحظه اول فن کار میکند ولی بعد فن کار نمی کند به نظر شما از فایل بایوس است در صورت امکان فایل بایوس این لب تاب را قرار دهید با کمال تشکر AH530
با درود خدمت شما
نتیجه را اعلام کنید که آیا درست شد و چه کارهایی انجام داده اید و کارش به کجا رسید
دیگه این پست بسیار طولانی شد بهنر است زودتر این مسئله را با کمک هم حل کنیم
فقط تمام کارهایی که کردید را کامل توضیح دهید
موفق باشید

بالا