آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: لباسشویی دوو

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
با سلام به محص روشن کردن لباسشویی پیغام e2 و بعدش پیغام e9 میاد در تست برد بیرون‌دستگاه نیز به صورت دستی همیو ایرادات را دارم از کدوم قسمت برده و چه قطعاتی باید چک شوند اگه کسی کار کرده بگه خواهشا چهار تا بردم اینجوریه

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام به محص روشن کردن لباسشویی پیغام e2 و بعدش پیغام e9 میاد در تست برد بیرون‌دستگاه نیز به صورت دستی همیو ایرادات را دارم از کدوم قسمت برده و چه قطعاتی باید چک شوند اگه کسی کار کرده بگه خواهشا چهار تا بردم اینجوریه

برد دستگاه سالمه
ایراد از کانکتور هیدروستات و کانکتور 3 سیم برد هستش
بیشتر بخاطر شل بودن سوکت هیدروستات این اررور نمایش داده میشه
موفق باشی

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام انها را چک کردم اما از انها نبود

دوست عزیز شما سه عدد سوزن خیاطی بگیر و از پشت سوکت هیدروستات وارد سوکت کن تا اگر لقی داخل سوکت داری حل بشه

شک نکن که از سیم سوکت هیدروستاته
برای من هم چنین چیزی اتفاق افتاده

یه مقدار موشکافانه تر نگاه کن

موفق باشی

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
حرف شما در مورد ایراد e2 و e9 کاملا صحیح که در سمت راست نمایشگر نشان داده می شود اما در سمت چپ نمایشگر عدد 8 نماش داده می شود که نباید در ابتدای شروع به کار که هنوز برنامه ای ندادم در قسمت ساعت نمایشگر نمایش داده شود و ای سی درایور قبل از نمایشگر را نیز عوض کردم اما ایراد برطرف نشد همچنان عدد 8 می باشد چیزی دیگر به ذهنم نمیرسد مگر شک به ای سی برنامه با تشکر از همکاری شما در پاسخگویی نظر شما چیست؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
حرف شما در مورد ایراد e2 و e9 کاملا صحیح که در سمت راست نمایشگر نشان داده می شود اما در سمت چپ نمایشگر عدد 8 نماش داده می شود که نباید در ابتدای شروع به کار که هنوز برنامه ای ندادم در قسمت ساعت نمایشگر نمایش داده شود و ای سی درایور قبل از نمایشگر را نیز عوض کردم اما ایراد برطرف نشد همچنان عدد 8 می باشد چیزی دیگر به ذهنم نمیرسد مگر شک به ای سی برنامه با تشکر از همکاری شما در پاسخگویی نظر شما چیست؟

کلید temp و Spin رو نگهدار و کلید power رو بزن
باید تمام لامپهای دستگاه روشن بشه بعد استارت رو بزن و دستگاه رو خاموش و روشن کن
اگر درست نشد باید بچه های الکترونیک کمکت کنن
علم من در همین حد بود
موفق باشی

بالا