آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: لباسشویی اسنوا

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
برد رو کامل عوض کن-حتی بردهایی که مهندسین طراحش پروگرامش میکنن یا تعمیر میشه هم بیش از دو سال کار نمیکنه چون خود هویه یه نوع شوک حررارتی به برد وارد میکنه

shahramnidc

کاربر
2014-11-01
2
0
سلام من اشنایی با لباسشویی ندارم .الان لباسشوییم اسنوای دوقلوست اب شستشوش تخلیه نمیشه .لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

shahramnidc

کاربر
2014-11-01
2
0
سلام .ماشین لباسشویی اسنوا دو قلو دارم اب شستشو را تخلیه نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام .ماشین لباسشویی اسنوا دو قلو دارم اب شستشو را تخلیه نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

تخلیه لباسشویی مشکل داره
اگر پمپ سالم باشه احتمالا کلید تغییر حالت خرابه یا مجرای تخلیه گرفتگی داره

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
سلام دوست من سیم های مربوط به میکرو سوییچ را دنبال کن و از روی مدار تعقیب کن به قطعه مربوط میرسی در بردهای سامسونگ و ال جی آی سی 16 پایه uln2003
به مشکل می خورد ولی در برد شما در اطراف سوکت هشتایی که وجود دارد چند ترایاک کوچک است که هر کدام از آنها مربوط به یک مرحله کار می باشد یکی از آنها که برای قفل درب است خراب است که باید تعویض شود امیدوارم کمک کرده باشم یا حق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

salmant

کاربر vip
کاربر
2010-02-23
9
25
با سلام خسته نباشید من لباسشویی مدل 1032 اسنوا دارم بعد از یک دور چرخیدن لباسشویی خاموش میشه

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیزدرهنگام چرخیدن ببین آمپرکشی اضافی دارد یا نه ومیتوانی یک بارهم بالامپ سری تست کنی که ببینی فیوز میپرد یا نه بعد از امتحان اعلام نتیجه کنید

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام دوست گرامی خازنهای مربوط به مدارتغذیه ورودی روچک کنید احتملایکی ازخازنهای روی برد افت کرده

بالا