آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

لباسشويي سامسونگ مدل sw8080

alx135

کاربر
2010-05-24
1
0
لباسشويي سر و صداي زيادي پيدا كرده انگار يه چكش توش افتاده باشه تعمير كارا ميگن كه كمك هاي لباسشويي بايد عوض بشه و بعضي هم ميگن ا زبرد اون هستش كه البته اينو رو هم بگم كه دور تند كه شروع ميشه سرو صدا داره و ارام هم دور نميگيره يه دفعه دور تند ميشه و در يه حدي ميمونه
نميدونم چيكار بايد بكنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
لباسشويي سر و صداي زيادي پيدا كرده انگار يه چكش توش افتاده باشه تعمير كارا ميگن كه كمك هاي لباسشويي بايد عوض بشه و بعضي هم ميگن ا زبرد اون هستش كه البته اينو رو هم بگم كه دور تند كه شروع ميشه سرو صدا داره و ارام هم دور نميگيره يه دفعه دور تند ميشه و در يه حدي ميمونه
نميدونم چيكار بايد بكنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام

دلایل سر و صدا ماشین لباسشویی.

مهمترین عامل تراز نبودن دستگاهه
خورد شدن بلبرینگ
مشکل در کمکهای نگهدارنده
شکستن وزنه تعادل
و .....

esfandiar_sh

کاربر
2013-06-21
2
0
به خاطر رسوبات زیادی که داخل دیگ استیل و پلاستیکی لباس شویی بود کامل بازش کردم و رسوبات را تمیز کردم.بلبرینگ ها و کاسه نمدش را هم عوض کردم.
همون طورکه می دونید دیگ لباس شویی بوسیله 3 تا فنر(دو تا سمت راست یکی سمت چپ زیر مخزن پودر) از بالا آویزون میشه.پایینش هم که با دو تا کمک نگه داشته میشه.
الان موقعی که می خواد دور تند بگیره به دلیل لنگر زیاد دیگ یکی از فنر ها (جلویی سمت راست) به بالا حرکت می کنه و به بدنه لباس شویی برخورد می کنه و تق تق صدا میده.بعد که دور گرفت مشکلی نداره.
سمت راست دیگ و همچنین روی لبه بالایی بدنه لباس شویی سه جا برای فنر هست ولی دو تا فنر بیشتر نداشت که روی اولی و آخری انداختم.
حالا نمی دونم جای فنر ها را اشتباه کردم(مثلا شاید از وسطی و آخری یا وسطی و اولی باید مهار بشه) یا موقع جا زدن کمک های زیر دیگ نکته ای داشته که رعایت نکردم.
ممنون می شم راهنمایی کنید.

esfandiar_sh

کاربر
2013-06-21
2
0
ممنون از راهنمایی دوستان!
مشکل حل شد.سه فنری که اشاره شد یکیش بلندتره که باید سمت چپ باشه(زیر مخزن پودر).دو تای دیگه که شکل هم هستند سمت راست دیگ.
شاید بعدا به درد کسی بخوره.

بالا