آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

كمك و راهنمايي: مشكل در فلش وريكو 8 گيگ

badboy25007

کاربر
2010-10-07
10
10
سلام يه فلش 8 گيگ وريكو بامشخصات VID&PID: Vid_14cd&Pid_125b دارم كه متاسفانه به گيرنده ديجيتال وصل بودش بعد ديدم از طريق اون شناسايي نميشه اومدم به كامپيتر وصل كردم ديدم ميشناسدش و بازش ميكنه گفتم بذار با نرم فزار hpusb ,غيره فرمتش كنم ببينم چي ميشه در پايان فرمت پيغام "" failed to farmat"" داد و ديگه فلش و بازش نكرد هر چقدر با نرم افزارهاي داخل سايتم كه بود تست زدم نشد در حال حاضر فلش توسط كامپيتر شناسايي ميشه و آيكون آن داخل ماي كامپيوتر مياد ولي فلش را باز نميشه كرد و ديگه هم فرمت نميشه
ممنون ميشم از دوستان هر چه زودتر راهنمايي كنيد
منتظر جواب هستم با تشكر
مرسي

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amen

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
من هر چی گشتم برای مشخصات سخت افزار شما نرم افزار مناسبی پیدا نکردم ولی اگر نرم افزارش باشه درست میشه چون میگین فایلها رو نشون میده.

شما ببین در فلشت باز میشه یا نه. اگر باز میشه یک آی سی کوچیک داره که همان چیپ هست. عدد روی اون رو اینجا بنویس ببینم از اون طریق میشه چیزی براش پیدا کرد یا نه...

badboy25007

کاربر
2010-10-07
10
10
با سلام و تشكر از حسن توجه شما
بايد به اطلاع برسونم فلش مذكور از نوع nand مي باشد و بر روي آن هيچ گونه آي سي و ملحقات ديگري نيست و بصورت يك پارچه و پك مي باشد حال نتيجه به نظر شما چيست ؟ در حال حاضر نيز با وصل آن به كامپيوتر و كليلك كردن بر روي آيكون آن در ماي كامپيوتر پيغام ""please insert disk to drive"" را مي دهد
منتظر پاسخ شما هستم مرسي

• Like

badboy25007

کاربر
2010-10-07
10
10
با سلام من هنوز هم منتظر پاسخ هاي پرمهر شما دوستان عزيز هستم با تشكر 1392/03/15

• Like

microzed

کاربر
2013-02-18
3
3
سلام
وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل می کنی به قسمت Copmputer management \diskmanagement
برو اطلاعاتی که در قسمت پایین (مشخصات فلش ) نوشته رو برام بفرست تا راهنماییت کنم

• Like

badboy25007

کاربر
2010-10-07
10
10
با سلام و تشكر از شمامتاسفانه هيچ چيزي رو نشان نميدهد و پيغام"" no media"" نوشته شدهفكر كنم ديگه نابود شدهمرسي

badboy25007

کاربر
2010-10-07
10
10
مچكرم دوست عزيز نه متاسفانه usb 2 ميباشد چون هم روي بدنه و هم روي كارتنش نوشته است
مرسي

بالا