آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: كار نكردن صفحه كليد ماكروفر ms-194w

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
سلام استاد ماكروفر مورد نظر رو وقتي راه مي انداختم تايمي كه بهش مي دادم ( مثلا 10 ثانيه ) اصلا كنتور نمي انداخت و ماكروفر شروع بكار مي كرد اما چون كنتور نمي انداخت اصلا خاموش نمي شد مگه اينكه از برق جداش كنيد در ضمن معلوم بود قسمت ماكروويو كار نمي كنه چون غذائي هم گرم نميكرد وقتي كمي بررسي كردم متوجه شدم علاوه بر كنتور نينداختن تايم ، 220 ولت خروجي از رله به ورودي ترانس هاي ولتاژ رو نداره كه مجددا بعد از بررسي متوجه شدم اصلا ولتاژي روي اين رله 12 ولتي نمي اد لطفا راهنمائي بفرمائيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام استاد ماكروفر مورد نظر رو وقتي راه مي انداختم تايمي كه بهش مي دادم ( مثلا 10 ثانيه ) اصلا كنتور نمي انداخت و ماكروفر شروع بكار مي كرد اما چون كنتور نمي انداخت اصلا خاموش نمي شد مگه اينكه از برق جداش كنيد در ضمن معلوم بود قسمت ماكروويو كار نمي كنه چون غذائي هم گرم نميكرد وقتي كمي بررسي كردم متوجه شدم علاوه بر كنتور نينداختن تايم ، 220 ولت خروجي از رله به ورودي ترانس هاي ولتاژ رو نداره كه مجددا بعد از بررسي متوجه شدم اصلا ولتاژي روي اين رله 12 ولتي نمي اد لطفا راهنمائي بفرمائيد .

به نام خدا
سلام دوست عزیز
لطفا مشخصات و مدل دقیق و مارک دستگاه را اعلام نمایید
[hide]ظاهر عیب اعلام شده از قسمت سیستم کنترل میباشد پنل جلو را باز کنید و برد را خارج کنید قطعات را بررسی و برد را از نظر شکستگی و ترک بررسی و ارتباطات را بررسی نمایید
ولتاژ های تامین کننده سیستم کنترل[/hide] بررسی گردد

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
سلام استاد مدتهاست كه اين ماكروفر تو مغازه گذاشته شده نه بورد كنترل تونستم براش گير بيارم نه تونستم درستش كنم . استاد وقتي به اين ماكروفر فرمان زمان گيري مي دم مثلا 1 دقيقه بعد از استارت دو تا عيب داره اول اينكه شمارشگر كنتور نمي اندازه يعني اينكه وقت نمي گيره دوم ولتاژي روي ترانس هاي ولتاژ نمي اندازه بعني رله اي كه بايد به ترانس ولتاژ بده كار نمي كنه .بعد ازبررسي متوجه شدم ولتاژ رله تامين نمي شه آيا مي شه راهنمائي بفرمائيد

• Like

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام استاد مدتهاست كه اين ماكروفر تو مغازه گذاشته شده نه بورد كنترل تونستم براش گير بيارم نه تونستم درستش كنم . استاد وقتي به اين ماكروفر فرمان زمان گيري مي دم مثلا 1 دقيقه بعد از استارت دو تا عيب داره اول اينكه شمارشگر كنتور نمي اندازه يعني اينكه وقت نمي گيره دوم ولتاژي روي ترانس هاي ولتاژ نمي اندازه بعني رله اي كه بايد به ترانس ولتاژ بده كار نمي كنه .بعد ازبررسي متوجه شدم ولتاژ رله تامين نمي شه آيا مي شه راهنمائي بفرمائيد

به نام خدا
سلام
لطفا اسم دستگاه را اعلام کنید و مدل دقیق
در موضوع هم اصلاح و نام دستگاه قید شود
در این مورد شما اول سوئیچ های پست درب را بررسی کنید تک تک خارج کنید و تست کنید اتصال یا قطع نباشد یا اهمی نشده باشد
بعد طیق پست قبل روی برد سیستم کار میکنیم
البته با قرار دادن عکس از برد
در خدمتم

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
با بررسي سوئيچهاي پشت درب مشخص شد يكي از آنها اهمي شده كه با تعويض آن ماكروويو بكار افتاد . با تشكر

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا