آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قطع شدن تصویر گوشی سامسونگ مدل Galaxy sII بعد از 2 ثانیه!

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22
پاسخ : خواهشا کمکم کنید . گوشیم به اندازه زندگیم مهمه !

نمایندگی ها معتبر هستند و درضمن ان روزها اینقدر عکس پخش شده تو اینترنت هست که کمتر کسی به خودش زحمت میده عکس شما رو برداره چه برسه به نمایندگی!
اولا اونایی که عکسشون پخش شده ، براشون مهم نبوده و من ازین دسته افراد نیستم آقای محترم . و ضمنا اگر یه عده خودشون رو انداختن توی چاه ، این مجوزی برای من نمیشه که خودم رو توی چاه بندازم و دیگه اینکه ، بردن اطلاعات یه گوشی برای کسی که تخصص زیاد تو تعمیر گوشی داره و گوشی من هم دستشه ، زحمت زیادی نمیطلبه . من راهکار و راهنمایی خواستم نه اطلاع از نابه سامانی وضع عکس های پخش شده . از کجا معلوم درصدی ازین عکسهاییی هم که میبینیم توی نت ، بدون رضایت صاحب عکسها نیستن ؟؟؟

hamid25

کاربر
2010-11-05
69
1,519

آقای نکویی استاد بزرگوار و راهنمای ما هستند .

شما با باطری سالم دیگه ای استفاده کنید اگه نشده یه کسی تو شهرتون پیدا نمیشه که بهشون اعتماد کنید!!!!!

1- گوشی برای استفاده از اینترنت جریان بسیار زیادی رو میکشه مثل اینکه داری با تلفن صحبت میکنی باعث شده
یکدفعه باطری خالی بشه حدس میزنم موقعی که تو اینترنت بودی موبایلت حسابی دداغ کرده

2- شما بعدش تا صبح زدی تو شارژ اون هم بسیارخطرناک بود بکدفه ای شما باطری رو پر کردی و پدر باطری در اومد برای همین باطری خراب شده حالا باید دید فقط باطری خراب شده یا جاهای دیگه هم خراب شده یا نه نمیتونم دقیق نظر بدم

شما با یه باطری سالم امتحان کن

آخرین ویرایش:

hamid25

کاربر
2010-11-05
69
1,519

آ بردن اطلاعات یه گوشی برای کسی که تخصص زیاد تو تعمیر گوشی داره و گوشی من هم دستشه ، زحمت زیادی نمیطلبه . من راهکار و راهنمایی خواستم [/QUOTE گفت:
اگه بگم گوشی رو فلش کن اگه اطلاعاتشو داشته باشی دستگاهشو نداری

باطری رو در بیار و با یه منبع تغزیه مخصوصی که برای این کار هست جریان اون رو مورد بررسی قرار بده یعنی امپر متر رو سری کن باهاش اگه از جریان مورد نظر گذشت باطری سالمه ولی مقاومت های فیوزی که بین شارژ و منبع تغزیه هستند آسیب دیدند باید مقاومت ها تعویض بشه

آخرین ویرایش:

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22

اگه بگم گوشی رو فلش کن اگه اطلاعاتشو داشته باشی دستگاهشو نداری

باطری رو در بیار و با یه منبع تغزیه مخصوصی که برای این کار هست جریان اون رو مورد بررسی قرار بده یعنی امپر متر رو سری کن باهاش اگه از جریان مورد نظر گذشت باطری سالمه ولی مقاومت های فیوزی که بین شارژ و منبع تغزیه هستند آسیب دیدند باید مقاومت ها تعویض بشه
از این پست آخرتون چیزی متوجه نشدم ماشالا چه تخصصی حرف زدین !! من امروز میرم بازار و یه باطری میخرم و امتحان میکنم . امشب یا نهایتا" فردا میام و گزارش میدم بهتون. بازم ممنونم آقا حمید

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808

از این پست آخرتون چیزی متوجه نشدم ماشالا چه تخصصی حرف زدین !! من امروز میرم بازار و یه باطری میخرم و امتحان میکنم . امشب یا نهایتا" فردا میام و گزارش میدم بهتون. بازم ممنونم آقا حمید

سلام. دوست عزیز مشکل شما نرم افزاریه و با رام عوض کردن حل میشه اما اطلاعات حافظه داخلی با تعویض رام پاک میشه اگه عکساتون اونجا هست. اگه میتونی تماس دریافت کنی پس حتما میتونی وارد قسمت حافظه ها بشی و عکسارو بردارید .درایور گوشی را نصب کنید راحت بالا میاد.
ضمنا نمایندگی هم بیخود کرده که گفته السی دی 800 تومن هست :distrust:

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22

سلام. دوست عزیز مشکل شما نرم افزاریه و با رام عوض کردن حل میشه اما اطلاعات حافظه داخلی با تعویض رام پاک میشه اگه عکساتون اونجا هست. اگه میتونی تماس دریافت کنی پس حتما میتونی وارد قسمت حافظه ها بشی و عکسارو بردارید .درایور گوشی را نصب کنید راحت بالا میاد.
ضمنا نمایندگی هم بیخود کرده که گفته السی دی 800 تومن هست :distrust:
سلام دوست عزیزم از شما هم ممنونم از راهنمائیتون . میتونم خودم رام گوشی رو عوض کنم ؟ آیا نیازی به نرم افزار یا وسیله خاصی داره ؟؟ من چون حافظه داخلی گوشیم زیاد بود مموری نگرفتم براش و اگر بخواد حافظه داخلیش عوض بشه پس به قول شما همه اطلاعاتم پاک میشن . در مورد نصب درایور گوشی اگر میشه بیشتر توضیح بدید برام . سپاسگزارم :thanx::smilie_help:

آنوشا

کاربر
2013-06-30
12
22

من به گفته آقا حمید رفتم باطری خریدم برای گوشیم . الان گذاشتم به برق تا شارژ بشه هرچند توی مغازه که بودم باطری جدید رو توی گوشی گذاشتم و امتحان کردم دیدم هیچ تغییری در حال صفحه گوشی ایجاد نشد . اما هنوز امیدم رو از دست ندادم گذاشتم کاملا شارز بشه دوباره امتحان کنم . توکل به خدا ....ممنونم از همتون دوستان نتیجه رو میام گزارش میدم بهتون متخصصین محترم !!! :smilie_help::sadwalk: چند ساعت بزارم توی شارژ کافیه ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid25

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
کدوم مدل اس 2 هست 1900 خالی یا 1900g ؟ خیلی مهمه دقت کنید . ویندوزتون چیه؟
این 2 تا را بگید تا درایورش را واسه دانلود بذارم حجمش فکر کنم نزدیکای 100 مگ بشه . رام عوض کردن کار خودتون نیست و یکم تخصص میخواد

بالا