آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قطعات قلابي و نامرغوب

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام کسی از دوستان تا حالا از خارج قطعه سفارش داده؟من یه اشنا دارم که چند وقت دیگه مباد ایران(از لندن).میخوام سفارش چندتا قطعه بدم.قبلش هم به یکی از این فروشگاههای داخلی زنگ زدم و گفتم اگه واسم مستقیم بیاد میصرفه؟گفت صددرصد.حالا میخوام بدونم کسی از دوستان این کارو انجام داده؟مشکلی تو اوردن نداشته؟مشکل فرودگاهی که نداره؟راستش یه قطعه که تو ایران بوده با خارج(تو یکی از سایتهای مربوط به انگلیس)مقایسه کردم.تو لندن یکمی گرونتره اما فکر کنم کیفیت جنس خیلی متفاوته.درسته؟فکر کنم اگه چینی هم باشن از این چینیهای اشغال نیست.اگه امکان داره راهنمایی کنید

سلام
خرید از کشورهای اروپایی مقرون به صرفه نبوده و با توجه به هزینه های پستی وگمرکی خیلی گران تمام میشود

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
با سلام امروز یه BU808DFXخریدم برا تلویزیون JVCکار میکنه ولی دماش اینقده بالا میره که تصویر جمع میشد با برسی مدار معلوم بود که مشکلی نداره شانس اوردم یه وستل اوردن ترانزیستور اون انداختم بهش برا تست یک ساعت روشن بود دماش طبیعی هیچ مشکلی نداشت. J6815خریدم تا استارت خورد سوخت D2498بجاش انداختم روشن شد فروشنده هم میگه همینو داریم .چکار میشه کرد

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
با سلام امروز یه BU808DFXخریدم برا تلویزیون JVCکار میکنه ولی دماش اینقده بالا میره که تصویر جمع میشد با برسی مدار معلوم بود که مشکلی نداره شانس اوردم یه وستل اوردن ترانزیستور اون انداختم بهش برا تست یک ساعت روشن بود دماش طبیعی هیچ مشکلی نداشت. J6815خریدم تا استارت خورد سوخت D2498بجاش انداختم روشن شد فروشنده هم میگه همینو داریم .چکار میشه کرد
سلام
متاسفانه حتی در چین هم bu808 جنس ارجینال بافت نمبشود

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
سلام راستش از یه سایت به اسمدرخواست قطعه از خارج کشور رو کردم اونها هم به من قیمت قعات رو دادند.مقایسه ای که با سایت............کردم دیدم قیمت پایینتری از این سایت خارجی به من دادند.همین شک منو بر انگیخت خواستم بدونم کسی از این سایت خرید کرده؟احتمال میدین که به جای قطعات اصلی بخوان بهم چینی بدن؟(خیلی تاکید داشتم که قیمت واسم مهم نیست فقط اوریجنال میخوام).اگه دوستان میتونند منو راهمایی کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام راستش از یه سایت به اسمدرخواست قطعه از خارج کشور رو کردم اونها هم به من قیمت قعات رو دادند.مقایسه ای که با سایت............کردم دیدم قیمت پایینتری از این سایت خارجی به من دادند.همین شک منو بر انگیخت خواستم بدونم کسی از این سایت خرید کرده؟احتمال میدین که به جای قطعات اصلی بخوان بهم چینی بدن؟(خیلی تاکید داشتم که قیمت واسم مهم نیست فقط اوریجنال میخوام).اگه دوستان میتونند منو راهمایی کنند

قانون شماره 10
درج شماره تلفن و آدرس ايميل در پست ها ممنوع است مگر کسانی که با مسئولان سایت هماهنگیهای لازم رو به عمل آورده باشند

افرین .از ماست که بر ماست.

http://www.irantk.ir/irantk960/

قانون شماره 9
در صورتي كه حرفي براي گفتن نداريد ٬ سكوت كنيد.

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
سلام :
چند وقت پیش از یک ابزار فروش خرید میکردم {ته چین و آچار و از این حرفا !! } ... در ضمن این قرقره سیم لحیم دیدم نگاه کردم وزنش ننوشته بود اما با ترازوی دقیق 250 گرم وزن نشون داد نوع لحیمش هم بد نبود ازین 63/47 ها بود ....
- قیمتش چنده ؟؟
- 20000 تومان !!
- خب برام جالب بود که داره قیمتها پایین میگیره !!! خوشحال شدم یک قرقره خریدم ... چشم تون روز بد نبینه تا یک لایه ازش استفاه کردم یهو متوجه شدم این لایه ته مانده دیگه اخریشه !!!! { یعنی حدود کمتر از 30 گرم قلع پیچیده شده بود و بقیه اش دیگه فقط قرقره با اون وزنش !!!! .... عجب !!!! مواظب باشید شما گولش نخورید ... در عکس قطر داخلی قرقره با قطر خارجی و همچنین در مقایسه با قرقره خالی لحیم آساهی ...

پیوست‌ها

• 182 کیلوبایت بازدیدها: 339
  • 41.6 کیلوبایت بازدیدها: 337
  • 223.8 کیلوبایت بازدیدها: 343

HOSSENI

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-09
532
2,119
ممنون خیلی مفید بود اساتید گرامی خازن های 1000 و 470 تو رنج لوتی 25تا50 هر چی از بازار تهیه میکنم به یک ماه نمیکشه برگشت میخوره میخواستم راهنماییم کنید برا خرید خازن مرغوب نمیدونم باید تاپیک جدید رو کجا میزدم با تشکر

بالا