آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: فلش 32 گیگ سونی فرمت نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
فلش 32 گیگ سونی در دیواس منیجر دیده میشه ولی موقع فرمت این پیغام رو میده
windows was unable complete the format
نرم افزار مربوط به سونی رو هم گرفتم (iformar2) ولی بعد از نصب برنامه اجرا نمیشه.
برد رو هم سشتشو دادم
کسی نظری داره؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
احتمالا پس مشکل سخت افزاری داره و درست نمیشه. شما روی برد یک آی سی مربوط به چیپ هست عدد روش رو ببینید میتونید بخونید و اینجا بنویسید؟ این روش هم یکی از کاربران به نام محسن یادم دادن که میشه برنامش رو پیدا کرد و جالب بود. یکی آی سی بزرگتر هست که حافظه باید باشه و یکی کوچیکتر با پایه های کمتر که چیپ هست.
ولی معمولا نرم افزارها نتونن vid و pid رو نشون بدن کار فلش تمام شده هست!

فلش 32 گیگ سونی در دیواس منیجر دیده میشه ولی موقع فرمت این پیغام رو میده
windows was unable complete the format
نرم افزار مربوط به سونی رو هم گرفتم (iformar2) ولی بعد از نصب برنامه اجرا نمیشه.
برد رو هم سشتشو دادم
کسی نظری داره؟
با نرم افزار مخصوص فرمت کردی نشد یا همونجوری که به یو اس بی وصل کردی وفرمت زدی؟نرم افزار فرمت حتما باید فرمت کنه ودرس بشه

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
نوشته روی ای سی اینه
MXT8208
138741-1
09HT1505
ای سی مربعی شکل چهار طرفش پایه داره.
در مورد نرم افزار باید بگم من یه نرم افزار به نام iformat2 رو از این سایت که نوشته بود مخصوص فلش سونی هست رو گرفتم نصب کردم ولی برنامه اجرا نمیشه.
متشکرم از توجه شما

سلام
نوشته روی ای سی اینه
MXT8208
138741-1
09HT1505
ای سی مربعی شکل چهار طرفش پایه داره.
در مورد نرم افزار باید بگم من یه نرم افزار به نام iformat2 رو از این سایت که نوشته بود مخصوص فلش سونی هست رو گرفتم نصب کردم ولی برنامه اجرا نمیشه.
متشکرم از توجه شما

سلام مجدد دوست عزیز بنده امتحان کردم با این نرم افزار فرمت میشه

پیوست‌ها

سلام
دوست عزیز این برنامه برای فلش اپیسر هست. با این حال تست کردم پیغام usb flash not found داد.
ممنون از توجه شما
من با همون فلش سونی 8 گیگ را فرمت کردم
نرم افزار فرمت اچ پی داری اونم سونی را فرمت میکنه اگه داری امتحان کن نداری هم من برات بدم

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
دوست عزیز بنده همه این نرم افزار هایی که فرمودید رو دارم و اگر منظورتون از برنامه سونی همونی هست که توی این سایت هست باید بگم که بعد از نصب اجرا نمییشه.
با توجه به اینکه برنامه chip genius کد vip vid رو نشون نمیده فکر کنم ایراد سخت افزاری باشه.
جالب اینجاست که ic رم فلش از نوع تریاک هست و نمیتونم کاریش کنم.
در هر صورت ممنون از توجه شما

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا