آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلش نشدن g730-u10 بعد از تعویض هارد

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
هارد این گوشی سوخته بود بعد از تعویض با هارد KMKJS000VM-B309 , گوشی با برنامه sp flash tool فلش نمیخوره و خطای 4032 رو میده. علت این خطا چیه؟ ضمن اینکه بنده اولین باره اقدام به تعویض هارد می کنم.
آیا نیاز به پروگرامر جدا هست؟

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
815
1,024
از هارد قبلی باید سریالشو کپی میکردی در کامپیوتر و در هارد جدید وارد میکردی در سامسونگ اینجوری بود

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
چجوری باید سریال و مجدداً به آی سی جدید وارد بشه؟

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
940
8,852
استان مرکزی-اراک
G730 از مدل های قدیمی هواویی هست به سامسونگ ربطی نداره.
اولین دلیل ممکنه هارد رو درست سرجاش نصب نکرده باشید و دوم این که موقع برداشتن پایه ها رو کنده باشید که حرارت اضافه داده باشید و پایه های سی پی یو یا تغذیه هم خراب کرده باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mcbluesky

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
G730 از مدل های قدیمی هواویی هست به سامسونگ ربطی نداره.
اولین دلیل ممکنه هارد رو درست سرجاش نصب نکرده باشید و دوم این که موقع برداشتن پایه ها رو کنده باشید که حرارت اضافه داده باشید و پایه های سی پی یو یا تغذیه هم خراب کرده باشید
سلام
از نصب بودن هارد مطمئن هستم. چند تا پایه کنده شده که به جایی متصل نیست. از حرارت اضافه به به سی پی یو مطمئن نیستم چون شیلد هم گذاشته بودم.
سوال بنده اینه که هارد خام رو بعد از نصب میشه با sp flash tool فلش زد؟

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,884
10,585
سلام
از نصب بودن هارد مطمئن هستم. چند تا پایه کنده شده که به جایی متصل نیست. از حرارت اضافه به به سی پی یو مطمئن نیستم چون شیلد هم گذاشته بودم.
سوال بنده اینه که هارد خام رو بعد از نصب میشه با sp flash tool فلش زد؟
سلام
بله هارد خام را میشه با sp flash tool فلش زد . از فلش تولز خود همین مدل استفاده کردید؟
خطای 4032 معمولا به خاطر خرابی هارد میشه. و گاها به خاطر تغذیه یا ورژن درایور یا ورژن فلش تولز

• Like

Mcbluesky

کاربر vip
کاربر
2019-02-18
137
113
27
سلام
بله هارد خام را میشه با sp flash tool فلش زد . از فلش تولز خود همین مدل استفاده کردید؟
خطای 4032 معمولا به خاطر خرابی هارد میشه. و گاها به خاطر تغذیه یا ورژن درایور یا ورژن فلش تولز
سلام
بله ورژن مناسب همین مدل داخل پوشش بود با ورژن های مختلف هم تست کردم، آخرین ورژن درایور رو نصب کردم ولی بازم همین خطا رو میده. هارد نو نصب کردم. این دومین گوشی هست که بعد از نصب هارد این خطا رو میده. به محض وصل کردن کابل خطای 4032 ظاهر میشه
منظورتون از تغذیه چیه؟

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,884
10,585
سلام
بله ورژن مناسب همین مدل داخل پوشش بود با ورژن های مختلف هم تست کردم، آخرین ورژن درایور رو نصب کردم ولی بازم همین خطا رو میده. هارد نو نصب کردم. این دومین گوشی هست که بعد از نصب هارد این خطا رو میده. به محض وصل کردن کابل خطای 4032 ظاهر میشه
منظورتون از تغذیه چیه؟
سلام
از این ورژن استفاده کنید
SP_Flash_Tool_exe_v3.1324.0.177
بالا سمت چپ اول فرمت را بزنید و بعد از پنجره باز شده ok را بزنید.اگر باز هم خطای 4032 زد ایراد هارد یا تغذیه گوشی میتونه باشه
منظورم آی سی تغذیه گوشی یا مدارت تغذیه است که ولتاژهای هارد و سی پی یو را تامین می کنه

• Like
بالا