آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلش مموری

mehdio

کاربر vip
کاربر
2006-11-12
111
293
با سلام دوستان
یکی ازقطعات کوچک ولی با کارایی بالا برای کامپیوتر ارائه شد کول دیسک یا همان فلش مموری بود که هم حجم کمی را میگیرد وهم فوق العاده در بین دوستان وسیله پر اهمیتی است. که در حجمهای مختلفی عرضه بازار کامپیوتر شد ومن این بخش باز کردم که اگر دوستان مشکل سخت افزاری داشتند من در خدمتم.

موفق وپایدار باشید

hamid9200

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-11
74
288
سلام
یه فلش مموری کینگستون 16 گیگ دارم که تازه خریدم از همون روز اول وقتی به کامپیوتر وصل میکنم و اطلاعات روش کپی میکنم تا وقتی که از کامپیوتر جدا نکردم هیچ اشکالی نداره ولی بعد از اینکه جدا کردم و دوباره به کامپیوتر وصل کردم هیچ اطلاعاتی داخل فلش مموری وجود نداره، فرمتش کردم درست نشد با یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم باز هم درست نشد .
اگه میشه لطفا راهنمایی بفرمائید.

hamid9200

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-11
74
288
سلام
یه فلش مموری کینگستون 16 گیگ دارم که تازه خریدم از همون روز اول وقتی به کامپیوتر وصل میکنم و اطلاعات روش کپی میکنم تا وقتی که از کامپیوتر جدا نکردم هیچ اشکالی نداره ولی بعد از اینکه جدا کردم و دوباره به کامپیوتر وصل کردم هیچ اطلاعاتی داخل فلش مموری وجود نداره، فرمتش کردم درست نشد با یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم باز هم درست نشد .
اگه میشه لطفا راهنمایی بفرمائید.

آهاااااااااااااااااااااااا ی
کسی خونه نیست جواب ما رو بده

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,118

با سلام خدمت همکاران

یک فلش مموری سلیکون پاور هست که درایو آن راداریم ولی باز نمی شود وبا پروپرتیس ذخیره آن صفر نشان می دهد یعنی جای هیچ ذخیره ندارد.

راهکار چه می تواند باشد.4گیگ است. باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: microbit

microbit

کاربر
2009-05-07
63
308
گیلان
www.azadshop.net
با سلام خدمت همکاران

یک فلش مموری سلیکون پاور هست که درایو آن راداریم ولی باز نمی شود وبا پروپرتیس ذخیره آن صفر نشان می دهد یعنی جای هیچ ذخیره ندارد.

راهکار چه می تواند باشد.4گیگ است. باتشکر

با سلام خدمت شما....
دوست عزیز برنامه ای رو براتون آپلود کردم که امیدوارم مشکلتون رو حل کنه
با این برنامه که مخصوص فلش مموری Silicon power هست میتونید فرمتش کنین و دوباره از فلشتون استفاده بفرمائین
برنامه رو از پیوست دریافت بفرمائید
موفق باشید

پیوست‌ها

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
920
با سلام من یک فلاش مموری transcend8گیگ دارم که درایو را باز می کند وقتی که فایلی را بریزیم وبیرون بکشیم دوباره وصل کنیم فایل ها حذف می شوداگر مقدور بود راهنمایی کنید ؟تشگر

بالا