آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: فلش مموری silicon power 8gig تند تند چراغ میزنه

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام دوستان
یک فلش مموری silicon power 8gig هست که تا به محل مادگی usb تو هر دستگاهی باشه وصلش میکنی از همون لحظه اتصال چراغش تند تند بی وقفه چشمک میزنه! معمولآ فلشهای سالم یک ثانیه پس از اتصال چشمکشون شروع میشه و بعد شناسایی میشن.در ضمن دستگاه درایو رو میشناسه ولی مینویسه please insert media in the disk یا در جای دیگه میگفت درب درایو بازه؟!! یا رسیور میگه فلش متصل نیست. چیپ جنیوس vid رو 0e8f و pid رو 0022 شناسایی میکنه برنامه Phison_PS22xx_Formatter_v2.10.0.2.rar هم میگه دستگاهی یافت نشد! سایر برنامه های که تو این سایت برا این مدل فلش هست هم همین پیغامو میدن به نظرتون ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاریه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: beal

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
کسی نبود پاسخ بده؟! بازش کردم دو تا قطعه smd سیاه رنگ (مقاومت) یکی بزرگتر و اون یکی کوچکتر در داخل مدار شورت بودن حتم دارم درشون بیارم از تو مدار هم شورتند اگه اینجوری بود مقداراشون رو چجوری میتونم بفهمم جایگزین کنم؟ یا اصلن باید اینا شورت باشن؟

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,419
ایران
درود
من چند تا برد سیلیکون 8 گیگ دارم یه عکس از خود فلش و یه عکس ار بردش بذارید تا از روی برد سالم راهنمایی شوید

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام اشتراک من کامل نیست برای عکس گذاشتن باید حتما حق عضویت پرداخت کنم؟

• Like

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,419
ایران
بهر حال این مبلغ حق عضویت چیزی نیست در قبال اطلاعاتی که کسب میکنید و جبران کاری که مدیران اصلی سایت کشیدند نیمشه .
بهر حال اگه کمکی از دست من بر میاد در خدمتم

• Like
بالا