آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب جدید و قوی با قدرت تفکیک chance

ehssanehs

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-06
19
37
با سلام دوستان این مطالب رو تو یکی از سایتها دیدم .
مثل اینکه خیلی صدا کرده.
ПРИВЕТ ВСЕМ !!!

IS THIS SOME KIND OF JOKE OR WHAT?

No its not. Its a fact. I dont belive in Magic (white, blue, yellow...) I belive in FACTs.
And facts are so simple.
Multi period sampling machines are reallity. I so hate to type on this boring keyboard.
Unbelivable so High Tech all over the world and i still must type letter by letter on this kbrd...
What is with 100% Speech Recognition on every language. Its a science fiction.
And a human race wish to discover ETHERNAL UNIVERSE. Ha-Ha-Ha.....

And now Фёдоров

reza32

کاربر
2009-05-20
92
161
اين فايهاشو زيپ كن آپلود كن نصفش بز نميشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

ehssanehs

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-06
19
37
اینم تمام فایلهایی که از این دستگاه دارم در یک فایل زیپ
کد:
http://rapidshare.com/files/328410994/chanceall.rar

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
ببخشيد اين دستگاه تو چند متري كار مي كنه

يعني قطعه اي به اندازه يه قندان رو تو چند متري پيدا مي كنه؟

ممنون

• Like

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوستان عزيزم نمي خوام ناميدتون كنم اما اين دستگاه روسي به نظر من فقط توي سايتها جنبه تبليغ داره و كارايي خاصي نداره .يعني هيچ كس نمياد توي اين دور زمونه يك دستگاه فلزياب رو كه شايد چند ميليون قيمتش باشه رو به اين سادگي در اختيار ديگران قرار بده.تازه اونم اين دستگاهي كه توي اون از آي سي ميكرو استفاده شده.كه مي تونن با حذف يك خط از برنامه اون كل كارايي دستگاه رو از بين ببرند .درست مثل pd3200 كه از اول مي گفتن 6 متر ولي وقتي اين دستگاه ساخته شد ماكسيمم حساسيت اون به 1 مترو نيم براي يك هدف بزرگ بود تازه با حساسيت پايين براي فلزاتي مثل طلا و مس.پس به نظر منطقي نمياد كه بخواين وقت روي اون بزاريد
من pcb فلزياب deeper 8 رو طراحي كردم واستون الان آپلود كردم .مي تونيد اگه خواستيد روي اين دستگاه كار كنيد .من نساختم ولي چون آنالوگ هستش فكر مي كنم منطقي تر باشه اگه بخوايم روي اون كار كنيم تا اين دستگا هايي كه هيچ شناسنامه اي ندارن.ولي deeper 8 به صورت كارخانه اي وجود داشته و داره
به اين لينك سر بزنيد http://www.irantk.ir/showthread.php?p=40604#post40604

ehssanehs

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-06
19
37
من این دستگاه رو نساختم ولی عمق به مسایل مختلفی بستگی داره از جمله نوع فلز - اندازه فلز - اندازه کویل مورد استفاده - کیفیت کویل مورد استفاده- کیفیت ساخت و قطعات مورد استفاده دستگاه- شرایط تست (در هوا یا زیر زمین) و ..... پس اصولا این سوال که مثلا این فلزیاب چه عمقی رو کاوش میکنه فکر می کنم سوال اشتباهی باشه

detector

Banned
2009-10-07
83
218
برد این فلزیاب با کویلی که توعکسه 1.5 متره وبا کویل 1 متری 3 متر

• Like

detector

Banned
2009-10-07
83
218
اینهم مشخصات نمونه بهتر این فلزیاب

که از زبان روسی ترجمه شدهعمق رنگ تشخیص :

-- سکه ای با قطر 25 میلیمتر در............... است 20 (سانتی متر)

-- تپانچه...................................... 40 (سانتی متر)

-- کلاه........................................... 60 (سانتی متر)-کلاه ایمنی

30r1

کاربر
2010-12-27
5
16
با سلام خدمت دوستان اگه باز در ساخت مدارات تردید دارید میتونید از این سایت که چند صدتا از مدارات انالوگ رو دارا میباشد یکی را بسته به دانش خود در این ضمینه انتخاب کرده و در صورت بروز مشکل مطرح بفرمایید . و در ضمن کلیه نقشه های مدارات موجود در بازار و سایتها در بهترین وضعیت با اجسام بزرگتر از بخاری گازی به بیشتر از 3 متر نمیرسند . زیرا بنده به شخصه چندین مدار ساخته ام و تجربه کرده ام . و این هم سایت : http://www.thunting.com/smf/index.php?action=downloads;cat=6

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
یه جوری اطلاعات بده همه بفهمنن!!! عمقش چقدره؟ خودت میسازی یا خودمون بسازیم؟ چجوری بسازیم؟ بسوزیم یا بسازیم :72000000:

بالا