آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فراموش کردن پسورد pattern تبلت مدل viera vi-7810

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
استادان عزیز خواهش میکنم کمک کنید . یک تبلت مدل viera vi-7810 دارم که پسورد pattern آن را فراموش کردم . با ریسیت کردن هم درست نشد . در ضمن گزینه ای با عنوان فراموشی پسورد نیز ندارد . دکمه home و ولوم هم نداره . آیا راهی داره ؟
خواهش میکنم کمک کنید

آخرین ویرایش:

HRT811

کاربر
2013-12-12
250
233
سلام:
یه راه حل بسیار ساده برای پاک کردن پسورد تبلت هست که خیلی هم کارایی داره .
تبلت رو خاموش کنید بعد از چند لحظه دوباره روشن کنید ((همزمان کلید روشن و دگمه بالا بردن صدا را بفشارید و چند لحظه نگه دارید)) بعد از چند دقیقه اندروید تبلت شما به حالت کارخانه برمیگردد و پسورد برداشته میشود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mobaraki

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
سلام:
یه راه حل بسیار ساده برای پاک کردن پسورد تبلت هست که خیلی هم کارایی داره .
تبلت رو خاموش کنید بعد از چند لحظه دوباره روشن کنید ((همزمان کلید روشن و دگمه بالا بردن صدا را بفشارید و چند لحظه نگه دارید)) بعد از چند دقیقه اندروید تبلت شما به حالت کارخانه برمیگردد و پسورد برداشته میشود.
دوست عزیز گفتم تبلت چینی !
اگه دکمه ولوم داشت که خودم میدونستم چکار کنم . فقط دکمه پاور داره . با ریسیت کردن هم مشکل حل نشد .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
اکانت گوگل ادد نکرده بودید؟ اگر ادد کرده بودین بعد از 5 بار اشتباه زدن forgotten password میاد. اگر هم ادد نکردین یک برنامه ای دیده بودم روی کامپیوتر نصب میشه و اگر بشناسه تبلت رو میشه از اونجا وصل شد به اینترنت و یک اکانت جیمیل با گوشی بدون اینکه واردش شد ساخت. و بعد از گزینه forgotten password استفاده کنید.
یک سرچ بزنید در مورد برنامه ای که گفتم

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
اکانت گوگل ادد نکرده بودید؟ اگر ادد کرده بودین بعد از 5 بار اشتباه زدن forgotten password میاد. اگر هم ادد نکردین یک برنامه ای دیده بودم روی کامپیوتر نصب میشه و اگر بشناسه تبلت رو میشه از اونجا وصل شد به اینترنت و یک اکانت جیمیل با گوشی بدون اینکه واردش شد ساخت. و بعد از گزینه forgotten password استفاده کنید.
یک سرچ بزنید در مورد برنامه ای که گفتم
باور کنید 100 بار اشتباه زدم هیچ اتفاقی نیفتاد دوباره از نو ظاهر میشه .

بالا