آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فراموش کردن رمز دستگاه dvr مدل H.264

hamid_k91

کاربر
2013-12-14
10
17
سلام خدمت دوست عزیزفایل ابگریت dvrسامسونگ 8 کاناله رو میخاستم اگه ممکنه رهنمای کونید ممنون میشم یا ادرس سایت رو بده دانلود کنم مشکلش این که با ساعت تاریخ بعد از 30 ثانیه صفر میشه باتر بکاب رو عوض کردم حل نشد با تشکر

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
تمامی دی وی آر ها روشی برای ریست پسوورد دارن که هر برند با روشی متفاوت ریست پسورد میشه که فقط باید پیداش کنید یا تست کنید بدون نیاز به پروگرام کردن و این روش رو عموما وارد کنده یا نماینده انحصاریش میدونه مثال برند ویتکس با ده بار زدن کلید رو به بالا پسوردش هرچی باشه میشه پسوورد کارخونه که خام هستش یا مثلا اینتر رو 5ثانیه نگه میدارین بعد 5بار esc رو میزنید. یا esc و rec رو 15 ثانیه نگه داشته بعد 10بار esc رو میزنید راهش سادست پیدا کردن این روشها سخته

آخرین ویرایش:

adsl2010

کاربر
2011-01-07
1
9
پاسخ : کمک فوری فراموش کردن رمز H.264

با سلام
این کد رو امتحان کنید:
519070
این مستر کد روی بعضی از دی وی آر ها جواب میده
دمت گرم یاس عزیز
دی وی آر من َAnspo بود
کارم راه افتاد
واقعا استادی

آخرین ویرایش:

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
دوست محترم لطفا اگر دستگاه شما به غیر از عدد حروف کوچک وبزرگ انگلیسی هم قبول میکند تاریخ بالای دستگاه را گفته تا پسورد مادر ان را به شما بدهم اگر هم نه لطفا عکس پنل جلو وبرد ان را برایم ارسال نمایید تا برنامه فلش ان را برایتان ارسال کنم
باتشکر

shyoz

کاربر
2010-08-04
4
10
سلام
داداش تاریخ DVR اینه
2008:10:11
ساعتشم اینه
16:32:17
یه برنامه پسورد ساز هم بود ولی ساعت نمیگرفت.فقط تاریخ داشت و وارد کردم کدی که داد بهش نخورد
مدلش هم که گفتم چینی H.264 مارک سامسونگ
ممنون میشم اگه راهنماییم کنی

آخرین ویرایش:

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
سلام
داداش تاریخ DVR اینه
2008:10:11
ساعتشم اینه
16:32:17
یه برنامه پسورد ساز هم بود ولی ساعت نمیگرفت.فقط تاریخ داشت و وارد کردم کدی که داد بهش نخورد
مدلش هم که گفتم چینی H.264 مارک سامسونگ
ممنون میشم اگه راهنماییم کنی
دوست عزیز این پسورد برای ساعت 10 هستش تا یک ساعت اعتبار داره یعنی از 10 تا 11 شب
ee8db025

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,014
باسلام
دوست گرامی لطفا عکس مین وپنل جلو را برایم میل کن فایل فلش را برایت ارسال کنم
bbbbbbbbbbbbbbbbb
دوست عزیز اگر قرار بر همیاری از طریق ایمیل بود پس انجمنی تشکیل نمی شد
طبق قوانین انجمن قرار دادن ایمیل وشماره تماس ممنوع است
پست شما وبرایش شد