آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فایل فلش DVR 8 کانال نو نیم

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
سلام به همه دوستان،یه دستگاه 8 کانال واسه تعمیر اوردن که مشکل عجیبی داره،دستگاه 8 کانال هست که فقط 4 کانال دومش تصویر میده،دیودهای ورودی کانکتورهارو تست کردم درسته،ولی ظاهرا قبلا دستگاه تعمیر شده،من ای سی دکودر اول رو هم تعویض کردم که بعد تعویض کانال 2 هم تصویر میداد ولی بعضی وقتا تصویر یه دوربین روی چندتا کانال دیگه هم میرفت،ای سی فلش باز کردم و با یه دستگاه مشابهی که داشتم فایل جایگزین کردم که دستگاه بوت میشد ولی منو دستگاه بالا نمیومد و فایل بهش نمیخورد و مجدد فایل خودشو ریختم ،حالا یه مشکل دیگه هم بهش اضافه شد که روی همه تصاویر خط خطی های سبزرنگ ظاهر شده و همه کانال ها نویز داره،عکس دستگاه میزارم لطفا اگه کسی فایل دامپ این دی وی ار داشت ممنون میشم همینجا بزاره.

پیوست‌ها

• 41.2 کیلوبایت بازدیدها: 127
  • 41.3 کیلوبایت بازدیدها: 135
  • 84.6 کیلوبایت بازدیدها: 129
  • 90.8 کیلوبایت بازدیدها: 124
  • 71.3 کیلوبایت بازدیدها: 122
  • 114.5 کیلوبایت بازدیدها: 124
  • 115.3 کیلوبایت بازدیدها: 126

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
این مشکل از نرم افزار نیست مشکل از همان ایسی تصویر است که درست لحیم نشده که باعث میشود نویزها روی تصویر ظاهر شوند مقاومت های کنار ای سی لحیم کاری شود و پایه های ای سی تصویر هم با هویه نوک تیز لحیم شود در ضمن ای سی کاملا روی برد نشسته باشد و پایه ها از برد نباید فاصله داشته باشد

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
ممنون بابت راهنمایی،ارره مشکل از فایل فلش نبود،دوباره پروگرام کردمش مشکل برطرف نشد،ای سی4تا تصویر اول رو که باز کردم زیرش برد تاب برداشته و چندتا از پایه های ای سی هم کنده شده،(البته با همین وضعیت تحویل من دادن،مثل اینکه قبلا تعمیر شده)دیگه کلا ای سی اولی رو حذف کردم:89000000:الان دستگاه 4کانال شده:dread:
وقتی ای سی رو میزارم 4تا تصویر دوم هم قطع میشه و ای سی دومی هم به شدت داغ میکنه،درضمن من 2تا ای سی دیگه هم تست کردم همین مشکل داشت که فکر میکنم به خاطر اینکه چندتا از پایه های ای سی روی برد از بین رفته این مشکل بوجود میاد.حالا اگه کسی از دوستان نقشه یا برویو این مدل دستگاه داره لطفا اینجا قرار بده.
ممنون

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
خواهش میکنم،متاسفانه نتونستم نقشه مدار پیدا کنم تا مشکلشو برطرف کنم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
اولا نقشه ان اصلا پیدا نمیشود در ضمن
از ای سی کناری میتوانید کمک بگیرید
یک عکس واضح از همان ای سی بزارید بگم انهایی که قطع شده اند به کجا وصل میشوند

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
ممنون از لطفتون
الان به برد دستگاه دسترسی ندارم،انشاا... شنبه عکسشو میزارم،راستی از روی ای سی کناری چک کردم ولی خیلی از پایه ها رو بازم نتونستم پیدا کنم

بالا