آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فایل فلش تبلت پیرکاردین 704 با مین برد f761s-mainboard-v2.0.0

tareq4483

کاربر
2011-06-23
10
32
iran
هر کی دنبال فایل فلش این مدل میگرده از فایل iTAB704W F761L THEWLY 05112013.img استفاده کنه تست شده و کاملا بدون مشکل تاچ جواب میده

babak_kish38

کاربر
2009-06-11
7
3
هر کی دنبال فایل فلش این مدل میگرده از فایل iTAB704W F761L THEWLY 05112013.img استفاده کنه تست شده و کاملا بدون مشکل تاچ جواب میده
با سلام
ببخشید این فایل شما با فایل فلش که در پست راه حل گیر کردن تبلت پیرگاردین معرفی شده در پست نه قرار داده شده چه فرقی داره چون هیچکدام مال خود پیرگاردین نیستند؟
ضمنا من از یک تبلت پیرگاردین سالم بکاپ فلش گرفتم ولی فایل استخراج شده 5تا هست مثل فایلهای شما یکی نیست چطور باید این 5فایل را منتقل کرد؟
با تشکر

babak_kish38

کاربر
2009-06-11
7
3
این فلش ها که قرار دادید دوربین پیرگاردین را از کار میندازه کسی راه حلی داره؟

aminjaf

کاربر
2013-05-20
130
197
شهرضا
اول باید با یکی از فایل های ایمیج معرفی شده تو همین پست تبلت را فلش کنید و بعد با توجه به پست اول تاپیک راه حل گیر کردن ....
اون ۵تا فایل بکاپ را روی تبلت بریزید

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

aminjaf

کاربر
2013-05-20
130
197
شهرضا
این فلش ها که قرار دادید دوربین پیرگاردین را از کار میندازه کسی راه حلی داره؟

از ۵ تا فایل دامپ ( بک اپ گرفته شده از یه تبلت مشابه تبلت خودتون) استفاده کنید
یا تبلت را باز کنید و مدل مادربرد و عدد نوشته شده روی فلت دوربین به همراه شماره ای سی تاچ را قرار بدین تا فایل فلش در صورت موجود بودن قرار داده بشه

yahyaasd

کاربر
2014-09-10
2
0
من 5 تا فایل رو دارم چجوری با چه برنامه ای داخل تبلت بریزم یا فلش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

aminjaf

کاربر
2013-05-20
130
197
شهرضا
من 5 تا فایل رو دارم چجوری با چه برنامه ای داخل تبلت بریزم یا فلش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

.پنچ تا فایل دامپ رو در یک مموری خالی بریز و در تبلت قرار بده...کابل یو اس بی رو در حالتی که تبلت روشن هستش متصل کن ودر صفحه ویندوز به پو شه ریستور برو وبرروی ریستور کلیک کن تا اجرا بشه ودستورات زیر رو تایپ یا پیست کن
adb shell
cat /mnt/extsd/bootloader.img > /dev/block/nanda
cat /mnt/extsd/boot.img > /dev/block/nandc
به پوشه toolbox برو وبرروی گزینهBUSYBOXرا اجراکن و به ترتیب اعداد 5 بعد 4 را بزن...
دوباره به رستور برگرد واین عبارت رو تایپ کن
busybox tar -C /system/ -zxvf /mnt/extsd/system.tgz
چند دقیقه صبر کن تا عملیات تمام شود در مرحله آخر توسط نرم افزار WIPE_ROM EASY A10 - A13 که توی نت فراوونه یکبار تبلت رو wipe کن و حالشو ببر

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download--- برنامه ریستور کردن فایل دامپ
f761l_goodix_gt818 - Download - 4shared----فایل فلش برای بالا آمدن تبلت به منظور انتقال فایل دامپ

منبع : http://www.irantk.ir/irantk52665/#ixzz3E9B3w1XN

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mosaffa

yahyaasd

کاربر
2014-09-10
2
0
ببخشید واسه این عملیات تبلت باید روت باشه یا پیش فرض روت هستش؟؟؟؟این دستورات را به چه شیوه وارد کنم هر خط جا یک enter یا همه را بنویسم بعد enter کنم در ضمن یکم دستورات را وارد کردم ولی کاری انجام نشد یا البته شیوه صحیحشو نمیدونم .. اگه میشد فایل بکاب را با یه برنامه تبدیل به فایل img برای لایو سویت کرد عالی میشد....مشخصه فایل تبلت من pc704 f761s آیسی تاچ818--و تاریخ روی برد 2013-8-28- چند مدل فایل تست کردم دوربین از کار افتاده..........راهنماییم کنید دوستان

آخرین ویرایش:

aminjaf

کاربر
2013-05-20
130
197
شهرضا
ببخشید واسه این عملیات تبلت باید روت باشه یا پیش فرض روت هستش؟؟؟؟این دستورات را به چه شیوه وارد کنم هر خط جا یک enter یا همه را بنویسم بعد enter کنم در ضمن یکم دستورات را وارد کردم ولی کاری انجام نشد یا البته شیوه صحیحشو نمیدونم .. اگه میشد فایل بکاب را با یه برنامه تبدیل به فایل img برای لایو سویت کرد عالی میشد....مشخصه فایل تبلت من pc704 f761s آیسی تاچ818--و تاریخ روی برد 2013-8-28- چند مدل فایل تست کردم دوربین از کار افتاده..........راهنماییم کنید دوستان

"به پوشه toolbox برو وبرروی گزینهBUSYBOXرا اجراکن و به ترتیب اعداد 5 بعد 4 را بزن..."
با این کار تبلت روت میشه یعنی نیازی نیست که از اول روت باشه

دستورات را به صورت خط به خط وارد کرده و enter بزنید بعد صبر کنید عملیات تموم بشه سپس خط بعدی ...

در مورد یکی کردن 5 تا فایل من که چیزی ندیدم . فکر نکنم بشه

اگه از ویندوز سون استفاده می کنید جهت باز کردن برنامه ریستور، روی ریستور کلیک راست کرده و گزینه run as administrator را بزنید

آخرین ویرایش:

babak_kish38

کاربر
2009-06-11
7
3
از ۵ تا فایل دامپ ( بک اپ گرفته شده از یه تبلت مشابه تبلت خودتون) استفاده کنید
یا تبلت را باز کنید و مدل مادربرد و عدد نوشته شده روی فلت دوربین به همراه شماره ای سی تاچ را قرار بدین تا فایل فلش در صورت موجود بودن قرار داده بشه
ممنون از پاسخ شما 5تا فایل دامپ را ریختم که البته با این دستورهای که دادید فایلهای دامپ منتقل نشد
مشخصات مین تبلت و دوربین و ای سی فلش را مینویسم
xs641b2-Gc032GD760A13
DB042GA1B17
M0282FA
29F32G08CBACA

بالا