آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فایل بایوس مخصوص لبتاب ومادربردوحتی تبلت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
باسلام و خداقوت خدمت شما همکار پرتلاش و بزرگوار

این موضوعی که با اهمیت بالا هم زحمتشو کشیدید خیلی هم وقت ارزشمند تون رو برای خدمت به همکار و سایت در این موضوع صرف فرمودید قابل تحسینه

ولی همه این موضوعات به تفکیک در بخش ایجاد شده و محتوای قابل توجهی هم دارند و بدین شکل بسیاری از موضوعات با هم در آمیخته و حتی تاکید قوانین انجمن مبنی بر در نظر گرفتن موضوعات در ( آپلود . درخواست و ... ) نادیده گرفته شده . مگر اینکه بنده از قوانین جدید بی خبر باشم . لذا محبت فرمایید زحمت سالیان گزشته رو با در نظر گرفتن موضوعات ( ایجاد شده و تفکیک شده و... ) در نظر داشته باشید . ضمن اینکه ایجاد موضوعات موازی و تکراری اصلا برخلاف قوانین انجمن میباشد .

36 صفحه زحمت کشیده شده ( برای مثال )

برای مثال (1 )

و لینک های بیشمار دیگه میتونم معرفی کنم

موفق و موید باشید .

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,818
باسلام و خداقوت خدمت شما همکار پرتلاش و بزرگوار

این موضوعی که با اهمیت بالا هم زحمتشو کشیدید خیلی هم وقت ارزشمند تون رو برای خدمت به همکار و سایت در این موضوع صرف فرمودید قابل تحسینه

ولی همه این موضوعات به تفکیک در بخش ایجاد شده و محتوای قابل توجهی هم دارند و بدین شکل بسیاری از موضوعات با هم در آمیخته و حتی تاکید قوانین انجمن مبنی بر در نظر گرفتن موضوعات در ( آپلود . درخواست و ... ) نادیده گرفته شده . مگر اینکه بنده از قوانین جدید بی خبر باشم . لذا محبت فرمایید زحمت سالیان گزشته رو با در نظر گرفتن موضوعات ( ایجاد شده و تفکیک شده و... ) در نظر داشته باشید . ضمن اینکه ایجاد موضوعات موازی و تکراری اصلا برخلاف قوانین انجمن میباشد .

36 صفحه زحمت کشیده شده ( برای مثال )

برای مثال (1 )

و لینک های بیشمار دیگه میتونم معرفی کنم

موفق و موید باشید .
بروی چشم امرشمامطا(اگرباعث بهم ریختن واذیت عزیزان شد عذرخواهی میکنم)
‎‌‌
من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد...........بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

آخرین ویرایش:
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
جناب قاسمی عزیز از توجه بزرگوارانه جنابعالی نهایت تشکر رو دارم . واقعا خیلی تلاش دارید و زحمت میکشید .انشالله در کنار هم یک سایت و فروم منظم و منسجمی رو فراهم کنیم ( تا از بهم ریختگی بیشتر جلو گیری کنیم )
باز از توجه بزرگوارنه جنابعالی متشکرم . موفق و موید باشد

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,818
جناب قاسمی عزیز از توجه بزرگوارانه جنابعالی نهایت تشکر رو دارم . واقعا خیلی تلاش دارید و زحمت میکشید .انشالله در کنار هم یک سایت و فروم منظم و منسجمی رو فراهم کنیم ( تا از بهم ریختگی بیشتر جلو گیری کنیم )
باز از توجه بزرگوارنه جنابعالی متشکرم . موفق و موید باشد
🙏🙏🙏🙏انجام وظیفه میکنم بعضی موارد جدید هستن یک مقدار تفکیک دادنشون واقعا مشکل هست بتز هم بروی چشم بازهم موردی بیش اومد بودنید هیچ قصد وغرضی ویا عمدی درکارنبوده ونخاهد بود باتشکر از شما.
من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد...........بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا