آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فایل ایپرام تلفن های مختلف

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,555
با با يكي نيست جواب منو بده؟
با سلام :
دوست عزيز از شركتي فايل هاي ايپرام تلفنهاي پاناسونيك را درخواست كرده ام منتظرم دستم برسه تا اپلود كنم همون اولين پست شما را كه ديدم اقدام كردم چون موجود ندارم گفتم اگر احتمالا اگر از دوستان داشتند بزارند بايد منتظر باشيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام :
دوست عزيز از شركتي فايل هاي ايپرام تلفنهاي پاناسونيك را درخواست كرده ام منتظرم دستم برسه تا اپلود كنم همون اولين پست شما را كه ديدم اقدام كردم چون موجود ندارم گفتم اگر احتمالا اگر از دوستان داشتند بزارند بايد منتظر باشيد .
با تشكر .
موفق باشيد .
با سلام دوست من هنوز هم خبري نشده؟ ميخواي من فايل ها رو در اختيارت بزارم؟منتها در عوض يك فايل رو كه مدل kx-tg5776 هست رو برام بزاري؟اگه داري؟

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,555
با سلام دوست من هنوز هم خبري نشده؟ ميخواي من فايل ها رو در اختيارت بزارم؟منتها در عوض يك فايل رو كه مدل kx-tg5776 هست رو برام بزاري؟اگه داري؟
با سلام :
اقاي نوين عزيزم من كه معامله نميكنم مگر درمقابل هرچي كه داشتم و اپلود كرده ام از شما انتظار متقابل دارم !!!! پس اينا چه حرفيه ؟؟؟؟ خب اگر فايلي داريد و فكر ميكنيد ميتونيد مشگل دوستاني مثل خودتان در سايت را حل كني مثل همين راهنمايي هايي كه ميكنيد اونا را هم اپلود كنيد كه ازتون ممنون ميشم قبلا يك بار هم عرض كردم به محض اينكه به دستم برسه بلافاصله در اختيار شما دوستان قرار ميدهم هفته پيش دوباره مدل درخواستي شما را پيگيري و ايميل داده ام و منتظر هستم .
چي ميدونم شايد اونها هم اين مدل را ندارند وگرنه دريغ نميكردند بازم منتظرم تا نتيجه ......
در خدمت همه دوستان گلم هستم تا حد توانم .....
متشكرم .
موفق باشيد .

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام من هم گفتم كه مزاحي كرده باشم نه اين كه خداي نكرده منظور بدي داشته باشم بروي چشم در اولين فرصت اپلود ميكنم

mahdi1362

کاربر
2009-05-09
1
1
دوست عزیز فایلpanasonic-مدل:kx-TG-1283JX وباگوشی دستی مدل:KX-TCA122CX-را خواهشن برام بگذارید

Avang2005

Banned
2009-02-16
354
2,052
سلام دوست من

مجید جان لینک خرابه یه لطفی کتن لینک رو تصحیح کن

موفق باشید

بالا