آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عکس داشبورد پراید

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
ایول.....عزیز این دقیقا صفحه کیلومتر مورد نظر من هست اصلا همینه...................

عزیزه دل فقط یه مشکلی هست من تو تصویر نشون دادم 3 تا از پایه ها کاملا مشخص هستند که به کجا متصلند اما یکیشو تو عکس نوشتم نامشخص معلوم نیست واضح نیست به کجا وصله میتونید بهم واضحتر نشان بدید؟

پیوست‌ها

• 61.7 کیلوبایت بازدیدها: 275

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با عرض سلام

عکسی از بخش ایپرام داشبورد پراید
سمباده زدم تا بهتر دیده شود

پیوست‌ها

• 2.1 مگابایت بازدیدها: 109

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
با عرض سلام

عکسی از بخش ایپرام داشبورد پراید
سمباده زدم تا بهتر دیده شود

دست گلت درد نکنه سفارش داده بودم اقای زارع ای سی هارو برام فرستاد همین ظهری دستم رسیده الان میرم برای تعمیرش ببینم چی میشه

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با عرض سلام

عکس اولی که ارسال کردم از کیفیت خوبی برخوردار بود و تمام مسیر ها واضح بود و نمی دانم چرا شما فرمودید که مشخص نیست
آیا از بزرگنمایی نرم افزار استفاده نکردید

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
با عرض سلام

عکس اولی که ارسال کردم از کیفیت خوبی برخوردار بود و تمام مسیر ها واضح بود و نمی دانم چرا شما فرمودید که مشخص نیست
آیا از بزرگنمایی نرم افزار استفاده نکردید

زوم میکردم اما واضح نبود...عزیز من ای سی رو جا زدم به خوبی هم همه جاشو تست کردم ارتباطات کامل برقرار بود اما وصل کردم روی صفحه علامت Error زد همونطوری که بدون ای سی اون ارور رو میداد به یه تعمیرکار حرفه ای که خفن مورد قبول کل شهر هست هم نشون دادم باز کرد خودش با هیتر جا زد حتی سوال کردم در مورد پایه های ای سی به درستی هر دو حالت رو هم اینطرف هم اونطرف رو تست کردیم و باز ارور داریم...ای سی هارو هم از امیر خان تو همین فروم خریدم فلش روشون رو هم فایلشو از همین انجمن دانلود کرده بودم داده بودم روش فلش کرده بود دلیلش چیه که باز ارور دارم؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با عرض سلام

چه شماره ای استفاده کردید
جهت آنرا به چه صورت قرار دادید
Error دلیل بر وصل نبودن یکی یا چند پایه ایپرام است
ولتاژ پایه های 5 و 8 را اندازه گیری کنید
5 ولت باید باشد
مقاومت های اطراف ایپرام را کنترل کنید شاید یکی از آنها ترک موئی برداشته

Dead Man

کاربر
2012-02-24
56
154
با عرض سلام

چه شماره ای استفاده کردید
جهت آنرا به چه صورت قرار دادید
Error دلیل بر وصل نبودن یکی یا چند پایه ایپرام است
ولتاژ پایه های 5 و 8 را اندازه گیری کنید
5 ولت باید باشد
مقاومت های اطراف ایپرام را کنترل کنید شاید یکی از آنها ترک موئی برداشته

ببینید ای سی فابرک خودش 93S56 بوده و ای سی که از اقا امیر خریدم هم دقیقا همین ای سی هست و فایل فلشی که تو فروم قرار داده شده بود رو دادم روش فلش کرد .اتصال هم برقراره عزیز تمام پایه های ایسی رو چندبار خودمون چک کردیم به دقت هم چک کردیم تماما ارتباط برقراره....

امکان داره اون فایل معیوب بوده باشه؟من 5 تا ای سی از اقا امیر گرفتم 3 تا با همون فایل فلش شده 2 ت با فایل سی ان جی که فکر کنم خود شما گذاشتید به نظرتون یه بار اون ای سی با فایل سی ان جی رو بزارم رو برد؟

درضمن وقتی برد باز هست ای سی رو مثل فابریک به نحوی گذاشتم که بالای نوشته ها سمت چپ برد بود...

بالا