آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عملکرد 100% هارد در ویندوز 8 و هنگ کردن موقتی سیستم

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
با این روند خرابی هارد شما
مطمئن باشید امروز فرداست که هارد کلا از کار میفته
بهتره از اطلاعات داخلش یه کپی بگیرید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
آقا مشکل پشت مشکل
با Hard Disk Sentinel که چک میزنم این خطا رو میده :
Test Failed By Read Element

تو حالت کلی هم نرم افزار توی قسمت قرمز رنگ از اشکال بد سکتور میگه :

462.jpg

آقا غفور شما درست میگی اما اولا داشتن یه رم دیگه فعلا" برام مقدور نیست دوما" میخوام بدونم چرا تا بحال ( 8 ماه ) هیچ مشکلی نداشتم ؟؟؟!!!
من سنگین ترین کارم با کامپیوتر وبگردیه همین!!!

با تشکر

حدود 4096 بدسکتور . به این معناست که هارد رو باید عوض کنید . چون بالای 40 تا 50 بدسکتور رو نمیشه با نرمافزارتصحیح کرد .

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
226
144
:concern::concern::concern::concern::concern::concern::concern::concern::72000000::72000000::72000000::concern::concern::concern::concern::concern::concern::concern::concern:

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
226
144
سلام
اول از هر چیز یه نکته ریز رو باید اشاره کنم شاید به کمک دوستان فرجی شد :
قبل از اینکه کل سیستم رو عوض کنم با همین مشکل اما با شدت بیشتر و بلو اسکرین مواجه بودم تا اینکه هاردی نو خریدم و برای بک آپ گرفتن از اطلاعاتم هارد به هارد کردم و تنها دلیلی که مجددا" به این درد مبتلا شدم شاید همین هارد به هارد کردن بود
آیا چنین چیزی ممکنه ؟؟ ( با هارد به هارد کردن ) بد سکتور به هارد جدید بیاد؟؟؟
دوما اقداماتی رو که تا بحال انجام دادم بدین شرح است :
از اطلاعات مهمم بک آپ گرفته و شروع به فرمت هارد توسط سی دی ویندوز 8 کرده و پارتیشن بندی کردم
سپس ویندوز 8 ---32 بیتی نصب نموده و از سرعت عالی و هنگ نکردن آن بسی لذت برده و حال کردیم
برای آسودگی خاطر برنامه Sentinel را نصب و ناگهان تو ذوقی مهیبی خورده و در جای خود میخ کوب شدیم و همان پیغام 4026 بدسکتور روز آفتابیمان را به شب ظلمانی مبدل نمود
خلاصه بعد از 3 بار عوض کردن کابل ساتا و Chkdsk کردن به هیچ جایی نرسیدم......
حال از اساتید خواهش دارم بنده را در خصوص حل مشکل بدسکتور یاری نمایند
با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
این مقدار بدسکتور عملا غیر قابل اصلاح هست . کلا هاردی که دارای بدسکتور میشه . قابل اطمینان نیست .

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
این مقدار بدسکتور عملا غیر قابل اصلاح هست . کلا هاردی که دارای بدسکتور میشه . قابل اطمینان نیست .

قابل اصلاح هستش ولی نه با فرمت سطح پایین یا hdd generator یا موارد دیگه
که طبق تجربه باید بگم باعث خرابی های بدتر هم میشه
این تعداد سکتور خراب رو باید با ابزار های مخصوص رفع کرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
226
144
اما چرا نرم افزار HDD Regenerator بدسکتوری نمیشناسه اما نرم افزار HDD Sentinel ارور میده. الان که فرمتش کردم بد نیست اما این ارورا دیگه رو مخ راه میره

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
اما چرا نرم افزار HDD Regenerator بدسکتوری نمیشناسه اما نرم افزار HDD Sentinel ارور میده. الان که فرمتش کردم بد نیست اما این ارورا دیگه رو مخ راه میره

یه تصویر جدید از hdd sentinel بزار

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
226
144
از اینکه دیر به دیر سر میزنم معذرت میخام ! خدمت شما بعد از فرمت و نصب ویندوز و با جفت هارد !!!! (( تنها تغییر بعد از فرمت ؛ افزایش 5 درصدی سلامت هارد جدید !!! با سپاس فراوان
617.jpg

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
مقدار بدسکتورش به حدی زیاد هست که عملا نرم افزارهای عادی کاری از پیش نمیبرن . البته بعید میدونم با نرم افزارهای تخصصی هم بشه کاری کرد

بالا