آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم نشخیص اتصال دوربین به دستگاه dvr

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,408
پارس
بله بسیارعالی ، ظاهرا خازن c1268 از برد کنده شده

مشاهده فایل‌پیوست 183924

روی عکستون کمی نامشخصه ولی از جای کنده شدنش مشخصه که قطعه ای وجود داشته. درست میفرمایین، حالا قطعه ی جایگزین رو چطور جایگزین کنم؟ ظرفیتش مهمه؟ یا از روی اندازه هم میشه جایگزین کرد؟
درود..
خیر قطعه دو تا خازن موازی فیلتر نویز هستن توی مسیر تغذیه ولتاژ میتونید یه خازن با سایز خازن کناریش که فک کنم یک میکرو باشه قرار بدید

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
ان خازن فعلا ربطی به روشن شدن ندارد
مایه فلکسی بزنید پشت برد با دمای 320 حدود 30 الی 45 ثانیه حرارت دهید طوری که برد نسوزد .کویلها مهم است (LB)خازنها فعلا مهم نیست

آخرین ویرایش:

mrparadox

کاربر vip
کاربر
2018-07-18
162
116
Shiraz
مایه فلکسی بزنید پشت برد با دمای 320 حدود 30 الی 45 ثانیه حرارت دهید طوری که برد نسوزد .کویلها مهم است (LB)خازنها فعلا مهم نیست

چشم حتما فردا صبح تست کرده و نتیجه را اعلام میکنم

mrparadox

کاربر vip
کاربر
2018-07-18
162
116
Shiraz

سلام مجدد ،
طبق فرمایش شما برد را حرارت اندکی دادم، مشکل هنوز پابرجاست

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
این ای سی تصویر برای روشن شدن به جز تغذیه هایش به خیلی چیزهای دیگر نیاز دارد داخلش بانک های ذخیره تصویر دارد و با کد های مخصوص خودش کار میکند و cpu کنترولش میکند که برای رفع اینچینین ایراد باید نقشه واسکوپ و اشنایی کامل به کد ها داشته باشید .سورس کدها داخل فلش است احتمال دارد که با فلش کردن مشکل رفع شود
من در فوروم بیشترین از این برایم مقدور نیست که کمکتان بکنم
پایه هایی که باید 3.3 ولت باشند
3و7و13و22و28و29و58
پایه هایی که باید 1.2 ولت باشد
30و47و51
پایه 31 هم باید 27 مگاهرتز باشد

mrparadox

کاربر vip
کاربر
2018-07-18
162
116
Shiraz
این ای سی تصویر برای روشن شدن به جز تغذیه هایش به خیلی چیزهای دیگر نیاز دارد داخلش بانک های ذخیره تصویر دارد و با کد های مخصوص خودش کار میکند و cpu کنترولش میکند که برای رفع اینچینین ایراد باید نقشه واسکوپ و اشنایی کامل به کد ها داشته باشید .سورس کدها داخل فلش است احتمال دارد که با فلش کردن مشکل رفع شود
من در فوروم بیشترین از این برایم مقدور نیست که کمکتان بکنم
پایه هایی که باید 3.3 ولت باشند
3و7و13و22و28و29و58
پایه هایی که باید 1.2 ولت باشد
30و47و51
پایه 31 هم باید 27 مگاهرتز باشد

بسیار عالی، تا همینجا هم خیلی خوب راهنماییم کردین و بابتش سپاسگذارم.
پایه های ۷و۱۳و۲۲و۲۸و۲۹ تا ب اینجا تست کردم ۳.۳ ندارن، از همینا یکی دو تاشون ولتاژ ۰.۷ بجای ۳.۳ داشتن،
چون اسیلوسکوپ ندارم، به پروگرام کردن اکتفا میکنم، اگر نشد تحویل مشتریش میدم.
فقط شرمنده فایل فلشش رو دارین برام بفرستین؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
بسیار عالی، تا همینجا هم خیلی خوب راهنماییم کردین و بابتش سپاسگذارم.
پایه های ۷و۱۳و۲۲و۲۸و۲۹ تا ب اینجا تست کردم ۳.۳ ندارن، از همینا یکی دو تاشون ولتاژ ۰.۷ بجای ۳.۳ داشتن،
چون اسیلوسکوپ ندارم، به پروگرام کردن اکتفا میکنم، اگر نشد تحویل مشتریش میدم.
فقط شرمنده فایل فلشش رو دارین برام بفرستین؟

خوب 3.3 قطع است دیگر نیازی به پروگرام ندارد 3.3 از زیر برد با ان کویل ها کوچک که LB نوشته روی برد به ای سی تغذیه میرسد بررسی دقیقتر بکنید مشکل رفع میشود
یا نشد دو تا عکس از زیر برد و روی برد از قسمت ای سی تصویر بزارید من مقایسه کنم اینجا من برد سالمشو برای فروش دارم
باز اگر نشد بگم کدام LB برای 3.3 است یک سیم از 3.3 تغذیه وصل کنید به ان کویل

آخرین ویرایش:

hdsali7680

کاربر vip
کاربر
2020-01-09
35
31
27
سلام شما ۵ یا ۶ تا ترانزیستور ۵ یا ۶ پایه دارید ک ولتاژ ۵ ورودی شونه و ولتاژ های ای سی فلش و ای سی تصویر و cpu رو راه اندازی میکنن دستگاه رو روشن کنید و فقط انگشتتون رو بذارید روی ترانزیستور ها ببین کدوم یکی داغ میکنه شما ولتاژ ۳.۳ رو ندارید مشکل از همین ترانزیستور هاست به راحتی میتونید مشکل رو برطرف کنید موفق باشید

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
اینها مهم است بررسی کنید

پیوست‌ها

• 157.1 کیلوبایت بازدیدها: 85

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,977
سلام شما ۵ یا ۶ تا ترانزیستور ۵ یا ۶ پایه دارید ک ولتاژ ۵ ورودی شونه و ولتاژ های ای سی فلش و ای سی تصویر و cpu رو راه اندازی میکنن دستگاه رو روشن کنید و فقط انگشتتون رو بذارید روی ترانزیستور ها ببین کدوم یکی داغ میکنه شما ولتاژ ۳.۳ رو ندارید مشکل از همین ترانزیستور هاست به راحتی میتونید مشکل رو برطرف کنید موفق باشید

3.3 نباشد برد روشن نمیشود تغذیه ها سالم است

بالا