آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: عدم روشن شدن ماکرویو اوماک مدل TH-2020

h_az52

کاربر
2015-02-28
7
1
سلام.خسته نباشید...بعضی از کلید های ماکرویو( استارت ، ماکرو،..)از کارافتاده و روشن نمیشود. الیته با سشوار گرفتن روی کیبورد برخی از کلیدها بکار افتاد.لطفا راهنمایی فرمایید.خواهش میکنم در اسرع وفت پاسخ داده شودضمنا چطوز عکس کیبورد ضمیمه شود؟.باتشکر

آخرین ویرایش:

h_az52

کاربر
2015-02-28
7
1
خواشمندم بفرمایید تعمیر خواهد شد؟من خیلی ناراحت ماکروم هستم و خودمو سرزنش میکنم.اخه با پارچه خیس نظافت کردم و خرابش کردم:apologetic:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام.خسته نباشید...بعضی از کلید های ماکرویو( استارت ، ماکرو،..)از کارافتاده و روشن نمیشود. الیته با سشوار گرفتن روی کیبورد برخی از کلیدها بکار افتاد.لطفا راهنمایی فرمایید.خواهش میکنم در اسرع وفت پاسخ داده شودضمنا چطوز عکس کیبورد ضمیمه شود؟.باتشکر

به نام خدا
سلام دوست گرامی
معمولا در این مورد های کیبرد مدار گرافیتی روی کیبرد خراب میشه که کار ساده ای تعمیرش نیست !
به یک تعمیرکار حرفه ای مراجعه کنید چون نیاز به ابزار و لوازم خاص مثل ماژیک نقره دارد و کار افراد عادی نیست
در ضمن دستکاری و تخریب فعلی کار را بدتر میکند و قابل تعمیر نیست
در خدمتم تشکر

h_az52

کاربر
2015-02-28
7
1
ضمن تشکر از پاسخ حضرتعالی ، آیا علت بروز خرابی ، نوسان برق و یا رطوبت ناشی از نظافت با اب میباشد؟
خواهشمندم یک تعمیر کار حرفه ای معرفی فرمائید.محل زنذگی اینجانب شهر چالوس میباشد....باتشکر

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام
علت رطوبت زیاد است که باعث تخریب مدار گرافیتی شده
منطقه شما که ماشالله رطوبت خیلی زیاده
چالوس تعمیر کار ندارم
خودم آمل هستم
البته نمایندگی آمل نور و محمودآباد هستم
اگر مسیرتان هست در خدمتم

h_az52

کاربر
2015-02-28
7
1
باسلام
از اینکه دستگاهی که همه دست و پام بود رو بدست خودم خراب کردم ناراحتم.اگه امکان داره هرینه تعمبر اعلام
فرمائید
.در ضمن یک قسمت ازبرچسب ، مثل عکس برگردان جدا شده که اگر میشد عکس انرا ضمیمه میگردم(نحوه ارسال عکس را نمیدانم).ضمنا ادرس جنابعالی ارسال گردد. ترحیحا نور.....ایا حتما تعمیر خواهد شد؟
...باتشکر

آخرین ویرایش:

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام برای تایین هزینه نیازه تصویر دستگاه و کیبرد را ببینم
در خدمتم
در سایت دیگری آپ کنید لینک بدهید