آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طریقه گذاشتن عکس دلخواه بجای بگراند آیسی های فلش دستگاهها

ashkan33

کاربر
2012-10-08
109
813
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعاتی راجه به گذاشتن عکس دلخواه بجای بگراند روی فلش دستگاهها داره؟چون من دیدم بعضی از همکاران عکسهایی از مغازه یا.........روی بگراند دستگاهها میزارن .ممنون میشم اگه کسی مطلبی میدونه راهنمایی کنه.با تشکر.............

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,453
تو همین نزدیکی ها
با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعاتی راجه به گذاشتن عکس دلخواه بجای بگراند روی فلش دستگاهها داره؟چون من دیدم بعضی از همکاران عکسهایی از مغازه یا.........روی بگراند دستگاهها میزارن .ممنون میشم اگه کسی مطلبی میدونه راهنمایی کنه.با تشکر.............
منظورت کدام دستگاه ها هست؟
در ضمن سوال شما چه ربطی به بحش پروگرامر داره؟

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,638
اصفهان
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
بهتر است در بخش مناسب تاپیک بزنید.
اما نرم افزاری به نام DRIVE PIC هست که این کار را انجام میدهد:
http://www.irantk.ir/irantk23181/

ashkan33

کاربر
2012-10-08
109
813
منظورت کدام دستگاه ها هست؟
در ضمن سوال شما چه ربطی به بحش پروگرامر داره؟

با سلام مجدد منظور حقیر گذاشتن بگراند دلخواه روی آیسی های فلش dvd dvb ,...توسط پروگرامر tnm2000بود وفکر کنم اینجا بخش پروگرامر ها باشه .ممنونم اگه اساتید مطلبی به نظرشون رسید حقیر رو راهنمایی کنن.با سپاس فراوان...

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,638
اصفهان
با سلام مجدد منظور حقیر گذاشتن بگراند دلخواه روی آیسی های فلش dvd dvb ,...توسط پروگرامر tnm2000بود وفکر کنم اینجا بخش پروگرامر ها باشه .ممنونم اگه اساتید مطلبی به نظرشون رسید حقیر رو راهنمایی کنن.با سپاس فراوان...
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
ظاهرا ما منظور شما را درست متوجه نشده بودیم.
حالا این تصویر که روی آی سی های فلاش میگذارند آیا چگونه قابل رویت است؟
بوسیله پروگرامر یا اینکه نه بک گراند دستگاه را تغییر میدهد؟
اگر بک گراند دستگاه را تغییر میدهد خوب برای هر پر دازنده ای نرم افزار خاص خود نیاز است و باید در سایت سرچ کنید تا آنها را پیدا کنید.

بالا