آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طریقه فرمت نمودن فلش مموری های transcend

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
با سلام
من یک فلش مموری 8 گیگ سو پر تالنت دارم که کامپیوتر درایو اونو میشناسه اما وقتی میخوای داخل درایو بشی پیغام please insert a disk in drive میده و با نرم افزار های بالا نتونستم فرمتش کنم لطفا روشی اگه هست برام توضیح دهید تا دوباره این فلش مموری احیا بشه

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام
من یک فلش مموری 8 گیگ سو پر تالنت دارم که کامپیوتر درایو اونو میشناسه اما وقتی میخوای داخل درایو بشی پیغام please insert a disk in drive میده و با نرم افزار های بالا نتونستم فرمتش کنم لطفا روشی اگه هست برام توضیح دهید تا دوباره این فلش مموری احیا بشه
سلام
دوست خوبم 90 درصد فلاشها فقط 2 تا آی سی دارند
یکی آی سی که رابط کامپیوتر و فلاش هست که وظیفه شناخته شدن فلاش را دارد.
و دیگری آی سی فلاش حافظه است
شما در قسمت فلاش حافظه مشکل دارید
من توصیه می کنم با تینر برد فلاش را بشوئید و با هیتر حرارت دهید اگر خوب نشد بایدآی سی فلاش را تعویض کنید
یا در حال وصل بودن به کامپیوتر یک لحظه کریستال روی فلاش را اتصال کوتاه کنید شاید راه بیفتد

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
یه مشکل با رو موبایل میکرو اس دی دارم با ظرفیت 512 مگ که داخل گوشی کاملا" سالم هستش ولی داخل کامپیوتر نمیشه هیچ فایلی رو کپی کرد حتی پوشه خالی و پیغام زیر رو میده ولی میشه فایل رو پاک کرد با آنتی ویروس و بدون اون هم تست کردم جواب نداد؟ با خود ویندوز هم فرمت نمیشه و پیغام زیر رو میده و توی گوشی کاملا" سالمه و پسورد هم نداره با گوشی هم یه بارفرمت کردم تغییری نکرد؟

پیوست‌ها

• 8.4 کیلوبایت بازدیدها: 335
  • 9.1 کیلوبایت بازدیدها: 339

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
یه مشکل با رو موبایل میکرو اس دی دارم با ظرفیت 512 مگ که داخل گوشی کاملا" سالم هستش ولی داخل کامپیوتر نمیشه هیچ فایلی رو کپی کرد حتی پوشه خالی و پیغام زیر رو میده ولی میشه فایل رو پاک کرد با آنتی ویروس و بدون اون هم تست کردم جواب نداد؟ با خود ویندوز هم فرمت نمیشه و پیغام زیر رو میده و توی گوشی کاملا" سالمه و پسورد هم نداره با گوشی هم یه بارفرمت کردم تغییری نکرد؟

با سلام
دوست عزیز این پیغام برای این است که رم شما محافظت شده است و نمیتوان چیزی به ان کپی ویا از ان پاک کرد
شما احتمالا با خشاب به رم ریدر متصل میکنید و کلید کنار خشاب رم در حالت قفل است مطمئن شوید که کلید قفل در حالت off باشد یا از یک خشاب دیگه استفاده کنید یا از رم ریدرهایی که مستقیم رم میکرو اس دی را قبول میکنند استفاده کنید حتما مشکلتان حل میشود

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
سلام
دوست خوبم 90 درصد فلاشها فقط 2 تا آی سی دارند
یکی آی سی که رابط کامپیوتر و فلاش هست که وظیفه شناخته شدن فلاش را دارد.
و دیگری آی سی فلاش حافظه است
شما در قسمت فلاش حافظه مشکل دارید
من توصیه می کنم با تینر برد فلاش را بشوئید و با هیتر حرارت دهید اگر خوب نشد بایدآی سی فلاش را تعویض کنید
یا در حال وصل بودن به کامپیوتر یک لحظه کریستال روی فلاش را اتصال کوتاه کنید شاید راه بیفتد

با سلام و تشکر
دوست عزیز فلش مموری من کوچک در حد یکو نیم سانت و ضد اب است و برای باز کردن ان مشکل وجود دارد حالت پرسی است

nader333es

کاربر
2009-06-28
66
165
اصفهان
با سلام

فلش شما فقط frim ware میخواد مشکل نرم افزاریه

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,428
5,473
با سلام
دوست عزیز این پیغام برای این است که رم شما محافظت شده است و نمیتوان چیزی به ان کپی ویا از ان پاک کرد
شما احتمالا با خشاب به رم ریدر متصل میکنید و کلید کنار خشاب رم در حالت قفل است مطمئن شوید که کلید قفل در حالت off باشد یا از یک خشاب دیگه استفاده کنید یا از رم ریدرهایی که مستقیم رم میکرو اس دی را قبول میکنند استفاده کنید حتما مشکلتان حل میشود

با سلام
از راهنمایی شما بسیار ممنونم مشکل از قفل خشاب بود
یه مشکل دیگه با همین نوع رم دارم ولی با ظرفیت 1 گیگ که داخل گوشی کاملا" سالمه ولی داخل کامپیوتر که میزنم کامپیوتر اصلا" اون رو نمیشناسه و وقتی هم که درایو رم ریدر رو میخوایم باز کنیم با 20-30 ثانیه مکث میگه درایو خالییه و هیچ پیغام و اروری نمیده با آنتی ویروس و بدون آنتی ویروس هم فرقی نداره.
با تشکر

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
با سلام
از راهنمایی شما بسیار ممنونم مشکل از قفل خشاب بود
یه مشکل دیگه با همین نوع رم دارم ولی با ظرفیت 1 گیگ که داخل گوشی کاملا" سالمه ولی داخل کامپیوتر که میزنم کامپیوتر اصلا" اون رو نمیشناسه و وقتی هم که درایو رم ریدر رو میخوایم باز کنیم با 20-30 ثانیه مکث میگه درایو خالییه و هیچ پیغام و اروری نمیده با آنتی ویروس و بدون آنتی ویروس هم فرقی نداره.
با تشکر

با سلام
شما برای این رم پسوورد گذاشتید و چون با همون گوشی استفاده میکنید رم رو میشناسه و کامپیوتر نمیتونه اونو باز کنه یک بار رم رو تو گوشی بذارید و به قسمت مموری برید و پسوورد رو remove کنید تا کامپیوتر هم اونو بشناسه

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185

nader333es

کاربر
2009-06-28
66
165
اصفهان
با سلام
لطفا دوست عزیز کمی بیشتر توضیح بدید و نام نرم افزار برای اون کار رو معرفی کنید ممنونم

من خودم خیلی در این مورد تحقیق کردم حتی باپرگرامر ای سی nand یکی از یه فلش سالم را کامل پاک کردم و دوباره سره جاش گزاشتم دیگه فلش کار نمیکرد

هر نوفلشی بسته به چیپ اصلی اون یه نرمافزار خاصه خدشو می خواد

ولی اگه پرگرامر nand داشته باشی با کپی کردن اطلاعات ای سی nand یه فلش سالم دیگه مثل ماله خود روی ای سی nand فلشه خودت فلشت درست میشه

بالا