آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: طریقه باز کردن تبلت های چینی بدون پیچ

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
تبلت های چینی که مارک معروفی هم ندارند و پیچی برای باز کردن ندارند را چطوری میشه باز کرد ؟. از روی ظاهر که مشخص است تاچ را باید اول جدا کرد . ولی چون اولین بار است که میخوام باز کنم . نمیدونم چسب کاری شده یا فشاری است یا پرس شده .
اگه ممکنه طریقه باز کردن این نوع تبلت ها را با تصویر راهنمایی کنید باتشکر .

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود چند مدل چینی که من باز کردم یا پیچی بودن که اول باید داره پشت رو بر میداشتی تا به پیچ برسی چند مدلیم بود که با خار از بقل باز مشدن که اونها رو هم با قاب باز کن راحت میشه باز کرد اگه قاب باز کنم نداشتی کارت تلفن هم میشه حال مدل ومارک رو بگو ارم میتونی یه عکس بزار تا دوستان بیشتر بتونن کمک کنند

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود چند مدل چینی که من باز کردم یا پیچی بودن که اول باید دره پشت رو بر میداشتی تا به پیچ برسی چند مدلیم بود که با خار از بقل باز مشدن که اونها رو هم با قاب باز کن راحت میشه باز کرد اگه قاب باز کنم نداشتی کارت تلفن هم میشه حالا مدل ومارک رو بگو اگرم میتونی یه عکس بزار تا دوستان بیشتر بتونن کمک کنند

habib_azadi

کاربر
2014-01-15
162
451
سلام دوست عزیز
چسب نداره.ناخونت رو بنداز ریر درب عقبی دقیقا در محل سوکتی که به کامپیوتر وصل میشه و با احیاط بکشش بالا بعد چهار طرفشو با یه ذره فشار آزاد کن.به همین سادگی.به همین خوشمزگی.کل دل رودش میاد جلو چشمات :hi:

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
با تشکر از همگی
مدلی که برام اومده vestel vp70 است . عکسش هم این است . مشکلش هم اینه که سوکت شارژ را وصل میکنی اول صفحه یکم روشن ( حالت بنفش پررنگ ) یعد علامت شارژ کردن یعنی باطری وسط صفحه میاد و پر شدن را نشان میده ولی بعد از یک دقیقه علامت باطری میره و صفحه هی روشن و خاموش میشه ( یعنی همان بنفش پررنگ تفریبا سیاه ) و همین طور میمونه . و اگه فیش سوکت شارزر را یواش عقب جلو ببری یه لحظه نوشته vestel بالا سمت راست میاد و میره .
در کل مشکل در شارژ باطری است . اگه ممکنه راهنمایی کنید . هنوز باز نکردم .و منتظر راهنمایی های شما هستم یا تشکر .

تصویر0081.jpgتصویر0082.jpg

آخرین ویرایش:

msh.27

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوباره یه عکس از زاویه کنار بزار من این مارک رو کار نکردم ولی تصور میکنم خار داشته باشه و با قاب باز کن باز میشه اول عکس بزار تا ببینم دوستان هم نظر بدن ولی اگه خار باشه بهترین راه قاب باز کن و یا وسیله ای به اسم اسباتول همزن که تو لوازم پزشکی فروشی ها باید تهیه کنی و تو ابزارات داشته باشی توی دندانپزشکی زیاد دیدیش بخوان چیزی رو مخلوط کنند با او هم میزنن چون لبی نازکی داره تعمیر کارای موبایل و تبلت ازش برای قاب باز کردن استفاده میکنند اگه درست کار کنی کم ترین خط وخش رو داره

بالا