آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طریقه اسمبل نمودن دستگاه ریش تراش موزر آلمانی

mani6

کاربر
2010-07-21
102
231
52
بندرعباس
بعد از سلام و ارادت خدمت اساتید فن تقاضا دارم هر کسی که در حرفه تعمیر ریش تراش موزر فعالیت دارد ( یا آشنایی با آن دارد) طریقه جمع کردن آن را توضیح دهد. (تنها طریقه قرار گرفتن فنر پشت دسته تغییر حالت را فقط بفرمایید کفایت میکند)
قبلا از لطف تمام کسانی که وقت و تجربیات طلایی خودشون رو در اختیار ما میگذارن کمال تشکر را دارم

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود.
بنده 2-3 ماه پیش بعد از چندین بار که موزر را برای سرویس میدادم بیرون تصمیم گرفتم بازش کنم.
یک دونه اصلی دارم و دوتا قلابی!
اصلی را دل و روده از هم پاشاندم!موقع بستن به همین فنر رسیدم!سر داخل دستگاه مشخص بود کجا میشینه اما سر بیرون نه!
بالاخره از رو تقلبیه نگاه کردم و متوجه شده در یکی اصلی زائده ای زیر تیغه هست که شکسته.و فنر قرار نمیگیرد در جای خود.
شانه و تیغه را باز کنید سمت چپ یک برامدگی مثلثی هست.

عیب شایع هم هست ظاهرا.
از تعمیرگاهی پرسیدم گفت باید در حای خودش داغش کنن تا محکم بشه.

عکس هم واستون گرفتم.

بدرود.

پیوست‌ها

• 56.4 کیلوبایت بازدیدها: 1,670

amirali83

کاربر
2009-09-02
11
13
سلام دوستان
امروز یکی از دوستان ریش تراش موزر مدل1400خود را بعلت صدای زیاد و لرزش اورده بود .
من برای اولین بار داخل ماشین ریشتراش میدیدم. لحظه مکانیزم انرا شبیه زنگ اخبار قدیمی دیدم.
قطعه متحرک انرا که وظیفه حرکت دادن تیغه را دارد 2 عدد پیچ داشت. که با شل کردن ان و تغییر قطعه متحرک البته با چندین بار سعی و خطا توانستم ماشین را از صدا و لرزش بیاندازم.

محمدحسن120

کاربر
2014-01-28
1
3
سلام، این قطعه برای محکم شدن پایه تیغه ثابت موزره ، که باید در کنار ریل روپوش پایینی قرار دهی بعد پایه را محکم در مسیر خودش جا بزنی در غیر این صورت خواهی دید که پایه تیغه ثابت لق لق میزنه

ش ش ش

کاربر
2014-06-11
1
0
سلام اقا خیلی ممنون از این راهنمایی تصویریت خیلی کمکم کرد

mj555

کاربر
2014-07-08
1
1
سلام، این قطعه برای محکم شدن پایه تیغه ثابت موزره ، که باید در کنار ریل روپوش پایینی قرار دهی بعد پایه را محکم در مسیر خودش جا بزنی در غیر این صورت خواهی دید که پایه تیغه ثابت لق لق میزنه
آق

میشه تصویره جاییکه باید این فلز دو سر کج کوچک رو قرار داد بزارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamedani
بالا