آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

صفر شدن فشار پکیج ایران رادیاتور مدلE24FF و خاموش شدن آن

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام محضر اساتید بزرگوار :
پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff دارم مدتی بود که علیرغم اینکه پیچ فشار محکم میبستم اما فشار بالا میرفت و بناچار با پیچ هواگیری شوفاژ را فشار را کم میکردم حالا چنر روزی است صبح هنگام استفاده فشار میاد روی صفر و خاموش میشود که لا باز کردن پیچ فشار و بالا بردن فشار روی حدود 2 و ریست را زدن روشن شده و مشکلی نیست . لطفا راهنمایی بفرمایید . البته این را میدانم که باید این بار چراغها رو ببینم کدامشون روشن میشود.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
درود بر شما

در مورد افزایش فشار اگر در حالت عادی و بدون روشن کردن رادیاتورها این اتفاق میفته ممکن هست شیرپر کن خراب باشه ...

در مورد دوم اگر فشار کم میشه احتمالا توی یک قسمتی از مدار نشتی دارید و آب داره از جایی خارج میشه که فشار کم میشه و پکیج خاموش میشه ...

شما چک کنید ببینید داخل پکیج یا اطراف پکیج اثری از رطوبت یا آب نمی بینید ، اتصالات اطراف رادیاتورها را هم چک کنید ...

البته اگر فقط خطای فشار میاد و پکیج خاموش میشه ولی با ریست و بدون باز کردن شیر پر کن مشکل حل میشه ممکن هست Pressure switch خراب باشه ...

دفترچه راهنما رو هم ضمیمه کردم ، صفحه 27 کدها خطا نوشته شده ، ببینید روی پنل چه خطایی ظاهر میشه ...

پیوست‌ها

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
درود بر شما

در مورد افزایش فشار اگر در حالت عادی و بدون روشن کردن رادیاتورها این اتفاق میفته ممکن هست شیرپر کن خراب باشه ...

در مورد دوم اگر فشار کم میشه احتمالا توی یک قسمتی از مدار نشتی دارید و آب داره از جایی خارج میشه که فشار کم میشه و پکیج خاموش میشه ...

شما چک کنید ببینید داخل پکیج یا اطراف پکیج اثری از رطوبت یا آب نمی بینید ، اتصالات اطراف رادیاتورها را هم چک کنید ...

البته اگر فقط خطای فشار میاد و پکیج خاموش میشه ولی با ریست و بدون باز کردن شیر پر کن مشکل حل میشه ممکن هست Pressure switch خراب باشه ...

دفترچه راهنما رو هم ضمیمه کردم ، صفحه 27 کدها خطا نوشته شده ، ببینید روی پنل چه خطایی ظاهر میشه ...

سلام : فرمایش شمارا پی گرفتم ، زمانیکه آب گرم باز است از بالای شیر تنظیم فشار ( مبدل قوطی مانند که در فایل پیوست دیدم ) آب نشت میکند و همین باعث افت فشار در حد صفر و خاموش شدن دستگاه می گردیده است در ضمن رادیاتورها چک شد هیچ کدام نشتی نداشت. دوست عزیز ضمن سپاس حالا بفرمایید اسم قطعه را اگر درست گفتم نحوه تهیه و تعویض آنرا ضمنا با اینکه شیر فشار را محکم می بندم ولی بعد از چند ساعت که از آب گرم استفاده نداریم و فقط شوفاژ در مدار است خود به خود فشار تا بین ۳ و ۴ بالا میرود که گاهی با باز کردن هوای یکی از رادیاتورها فشار را کم می کنم.

آخرین ویرایش:

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام دوستان گرامی نشتی آب از اورینگ اتصال مبدل ثانویه به خروجی آب بود که با تعویض اورینگ نشتی بر طرف و همه اشکالات برطرف گردید.
پایدار باشین.

2023-05-21
5
0
qom
مزایای سیستم های تهویه مطبوع مستقل:
نصب و راه اندازی آسان
قابلیت کنترل دما و رطوبت در هر فضای مجزا
افزایش کارایی و کاهش مصرف انرژی در فضاهای کوچک
قابلیت نصب در فضاهای بدون سقف و دیوار
معایب سیستم های تهویه مطبوع مستقل:
نیاز به فضای بزرگ برای نصب دستگاه