آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن شعله در پکیج ایران E24FF

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با درود و احترام
پکیج ایران مدل E24FF بدون دلیل خاموش شد و ابتدا ارور 70 داد با رسوب زدایی، حل شد و بعد ارور ۵۰ ، ۷۰ داد که NTC خراب بود دو تا ntc جدید گرفتم هردو را ، هم مصرفی هم شوفاژ را عوض کردم الان ۵۰ ،۶۰ میده که بازم خرابی ntc باید باشه ولی من هر دو را عوض کردم ، فلو سوئیچ را هم چک کردم سالم بود وقتی ریست هم میکنم فن کار میکنه ولی نه جرقه و نه شعله میاد مدام ،۵۰ ، ۶۰ میزنه ، آیا ممکنه NTC ها خراب یا بهش نخوره ، قبل از نصب اهم چک هر کدام حدود ۱۰۰ اهم. میخواند.

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
سلام و عرض ادب
اگر از سالم بودن پمپ و ntc ها وسیم کشی ntc ها و برد و پرشر و ونتوری مطمئن هستید یک بار دودکش رو جدا کنید و دوباره تست کنید ببینید راه میوفته یا نه
موفق باشید

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام و عرض ادب
اگر از سالم بودن پمپ و ntc ها وسیم کشی ntc ها و برد و پرشر و ونتوری مطمئن هستید یک بار دودکش رو جدا کنید و دوباره تست کنید ببینید راه میوفته یا نه
موفق باشید
درود بر شما بزرگوار
Ntc هارو که عوض کردم، فلوسوییچ سالم، پرشر هم اگر سالم نبود فن کار نمی کرد ، سیم کشی ها را همه را چک کردم سالم ،
پمپ را چگونه چک کنم ؟ لوله دودکش را هم جدا کردم ، همچنان ارور ۵۰ ، ۶۰ میزنه

آخرین ویرایش:

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
تا جایی که بنده اطلاع دارم پرشر اگه خراب هم باشه فن راه میوفته و بعد از مدتی چون فید بک نمیده فن رو قطع میکنه.
روی پمپ یک پیچ دو سو بزرگ وجود داره که زیره اون روتور قرار داره که وقتی پمپ کار کنه اون می چرخه.
اهم ntc ها هم معمولا 10 کیلو می باشد.
اگه مشعل روشن میشه و ارور میده یه بحثیه اما اگه مشعل روشن نمیشه و این ارور رو میده,ntc ها رو اهم چک کن و اینکه جای ntc ها موقتا دو تا مقاومت 10 کیلو بزار برای تست.
تاکید میکنم فقط برای تست.

بالا