آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

صفحه مایکروفر نمی چرخد!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farhad.p

کاربر
2012-04-14
3
0
سلام به اساتید
صفخه مایکروف ال جی به مدل CP-3491SR که سولاردوم هستش نمی چرخه
چیکار کنم، زنگ بزنم پشتیبانی یا کار دیگه میشه کرد
اگر هزینه اشم میدونین ممنون میشم راهنماییم کنید

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
با سلام اگر گارانتی دارد و زمان آن نگذشته بهتر است به انجا مراجعه کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farhad.p

farhad.p

کاربر
2012-04-14
3
0
ممنون دوست عزیز گارانتی که نداره
چون سه ساله دارمش و فکر کنم ال جی گارانتیش 18 ماهس
ولی سوالم اینه که کلا نیاز به تعمیر اساسی یا نه چیزه ساده ایه

jamservice1

کاربر vip
vip
کاربر
2012-05-06
93
352
سلام چندین حالت دارد خوش بینانه ترین آن شکستن سه پری سر موتور گردان است بعد از آن که 99 درصد همان میباشد خود موتور جان بجان آفرین تسلیم کرده است که باید کاور باز گردد و موتور تعویض شود مورد قطعی ولتاژ موتور مربوطه تا کنون من ندیدم. موفق باشید در صورتی که دستگاه گارانتی ندارد توصیه میکنم به تعمیرگاه وارد مراجعه کنید مناسبتر از نظر هزینه در می آید. در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farhad.p

farhad.p

کاربر
2012-04-14
3
0
سلام چندین حالت دارد خوش بینانه ترین آن شکستن سه پری سر موتور گردان است بعد از آن که 99 درصد همان میباشد خود موتور جان بجان آفرین تسلیم کرده است که باید کاور باز گردد و موتور تعویض شود مورد قطعی ولتاژ موتور مربوطه تا کنون من ندیدم. موفق باشید در صورتی که دستگاه گارانتی ندارد توصیه میکنم به تعمیرگاه وارد مراجعه کنید مناسبتر از نظر هزینه در می آید. در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید.
سه پری که سینی روش قرار گرفته سالمه ، این سه پری روی یه میله قرار می گیره که فکر نکنم اون بچرخه ( که در نتیجه سه پریم نمی چرخه ) یعنی مشکل از موتوره؟

jamservice1

کاربر vip
vip
کاربر
2012-05-06
93
352
سلام اون میله دقیقا شافت موتور میباشد به احتمال 99 درصد موتور سوخته که با تعویض آن مشکلتان حل خواهد شد.موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا