آی پی امداد
abtahi

سوال: صدا در پنل کولر گازی 24 هزار هایسنس

komail1363

کاربر
2014-05-25
2
1
با سلام . کولر گازی هایستس هر نیم ساعت یه صدا عجیبی مثل شکستن یک پلاستیک خشک یا یخ از تو پنلش میاد . در ضمن کولر پارسال خریدم 15 روز استفادش کردم . خیلی کم استفاده میکنیم آیا مشکلی هستش

afshin_1986

کاربر
2014-04-27
28
40
با سلام دوست عزیز
اگر صدای مورد نظر صدای مکانیکی هست پیشنهاد میکنم ابتدا کاور پنل رو باز کنید و کولر رو استارت کنید تا متوجه شوید صدا از کجاست، در صورت متوجه شدن بایستی توسط یک تعمیرکار مجرب پس از جمع کردن گاز کولر پنل آن دراورده شود و از نزدیک تست شود. احتمال زیاد مشل را میتوانید تشخیص دهید.
محل اتصال شافت فن به بلور، اصطکاک زیاد شافت و بلبرینگ به دلیل کمبود روغن، برخورد بلوور به بدنه از عوامل تولید صدای مکانیکی می باشد.
موفق باشید

komail1363

کاربر
2014-05-25
2
1
با عرض سلام خدمت دوست گرامی و تشکر از وقتی که گذاشتین . باید عرض کنم که این صدا بعد از 1یا 2 ساعت به صورت کم و بعد از 3 یا 4 ساعت صداش زیاد میشه به طوریکه از خواب بیدار می شیم. در ضمن مشکلی هم از بابت سرمادهی کولر نداریم.در آخر هم بگم که مثلا اگر از ساعت 8 شب تا 6 صبح روشن باشد 5 یا 6 بار صدا می دهدصداهای که بعد از ساعت 1 به بعد میاد بیشتر و شدیدتر به نظر میرسه .آیا به نظرتون مشکل همین چیزی که گفتین میتونه باشه یا چیزه دیگری هستش .یه راهنمایی کنید متشکر میشم

hsnti

کاربر
2010-10-19
1
1
سلام
بنده هم یه همچین مشکلی دارم. البته صدای دستگاه مثل زمانی هست که بدنه ی اسپلیت داخلی رو برای شستشوی ***** باز می کنم یه صدای چق (یبار صدای چق میده) ضعیف که تو هنگام سکوت شب معلوم میشه و مثل صدایی هست که بعضی وقت ها به خاطر تغییر دما ی اتاق از بعضی لوازم مثل تلویزیون یا یخچال شنیده میشه هست. در طول روز اصلا متوجه صدا نمیشیم و موقع خواب که همه جا ساکته صداش میاد ولی اونقدری نیست که که باعث بیدار شدن بشه و هر نیمساعت یبار یه همچین صدایی شنیده میشه.
کولر 10000مککوی هست دو ماهه نصب کردم. البته امروز که دقت کردم دیدم اون یکی کلر هم یه همچین موردی داره(24000 مک کوی)
ممنون میشم راهنمایی کنید.

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام خدمت شما .این مورد احتمال زیاد مربوط به یخ زگی داخلی میشه

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام خدمت شما .این مورد احتمال زیاد مربوط به یخ زگی داخلی میشه

sajadf64

کاربر
2015-07-04
1
0
سلام
من 12000 هایسنس گرفتم وقتی روشن میکنم صدای فنش خیلیه صدای جیر جیر میکنه،تا 10 دقیقه همینطوره بعد صداش خیلی کم میشه،تو حالت فن باشه صداش قطع نمیشه وقتی حالت خنک باشه صداش قطع میشه لفا کمک کنید مشکلشو رفع کنم

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
مواد پلی اتیلنی (بدنه پلاستیکی) بر اثر انبساط و انقباض صدا میده که توی بعضی از کولر ها صدا محسوس هستش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

dariush074

کاربر
2016-08-04
1
0
ببخشید برای برطرف کردن این صدا( انبساط و انقباض)چه کار باید کرد؟

بالا