آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: صدای هوم و خرخر در خروجی اسپیکر

با سلام به دوستان . اولا که نمی دانم این پست را در جای درستی زدم یا نه . از دوستان در قسمت چت سوال کردم و به اینجا راهنمایی شدم .
دوم . یک اسپیکر سه تکه NECO دارم که از خروجی آمپلیفایر آن یک فیش برای هدفون گرفته ام . ولی غیر از مشکل گرما صدای خرخر و هوم آزاردهنده هدفون مخصوصا در زمان بلند بودن ولوم اسپیکر است . طوری که اگر صدایی از کامپیوتر پخش نشود این صدای آزاردهنده مجبورم می کند هدفون را از گوشم بردارم . لطفا برای رفع این صدای مزاحم راهنمایی بفرمایید .

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
دوست عزیز بیشتر توضیح بده محل گرما از کجاست بد نیست عکسهای باکیفیت از زیر و روی برد مدار چاپی آن قرار دهی و محل گرما را مشخص کن
از محل فیش هدفون مسیر را بداخل برد چک کن خازنهای الکترولیتی هرگونه اتصال و ....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yaghob20

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست عزیز معمولا خرابی خازن های تغذیه باعث ایجاد این مشکل می شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alboyeh

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
با سلام به دوستان . اولا که نمی دانم این پست را در جای درستی زدم یا نه . از دوستان در قسمت چت سوال کردم و به اینجا راهنمایی شدم .
دوم . یک اسپیکر سه تکه NECO دارم که از خروجی آمپلیفایر آن یک فیش برای هدفون گرفته ام . ولی غیر از مشکل گرما صدای خرخر و هوم آزاردهنده هدفون مخصوصا در زمان بلند بودن ولوم اسپیکر است . طوری که اگر صدایی از کامپیوتر پخش نشود این صدای آزاردهنده مجبورم می کند هدفون را از گوشم بردارم . لطفا برای رفع این صدای مزاحم راهنمایی بفرمایید .
خروجی هد فون رو مستقیم از کامپیوتر یا هر وسیله که به اسپیکر وصل میکنی بگیر چرا از خروجی امپلی فایر گرفتی ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed
بالا