آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

صدای قرقر یخچال فریزر

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
آره صدا از همونجا بود کشوها درآوردم تمام پیچها و مخزن کوچیک آب پایین قاب لامپ همرو درآوردم ولی باز کاور جلو فن درنیومد از پایین نزدیک لامپ گیر بود پیچی ندیدم ترسیدم دیگه بیشتر از این باش سوکله بزنم .یک ساعتی یخچال خاموش نگه داشتم یه کم هم سشوار از دور گرفتم و دوباره بستمش فعلا که صدا نمیده احتمالا بخاطر یخزدگی اینطوری شده بود. حالا تا فردا ببینم چی میشه ممنونم از وقتی که گذاشتین جواب دادین

در قسمت یخچال اواپراتور وجود نداره و هوای سرد از طریق یک کانال از قسمت فریزر به قسمت یخچال میره
پس قضیه یخ زدگی وجود نداره
معمولا پروانه در جای خودش قرار نداره یا تاب برداشته

mohammadaram

کاربر
2013-04-16
7
6
من مدرک خود یخچال پیدا نکردم ولی یه مدل دیگه پیدا کردم تو اون هم فریزر هم یخچال فن سیرکوله داره این آدرس سایت اون مدرکه هستش ( لطفا اگه تونستید نگاهی بکنید خیال ما راحت بشه) بعدش من یک کار کردم با گوشی پزشکی صدا ردیابی کردم سمت یخچال بیشتر بود به محض بازکردن در صدا قر قر یه کم زیاد میشه سریع قطع میشه من سریع گوشی اون نقطه داخل یخچال گذاشتم بیشترین صدارو اونجا داشت خدارو شکر الان مشکلی نداره ممنونم دوستان عزبز که راهنمایی کردید متاسفانه نشد آدرس اون مدرک لینک کنم پیغام خظا میداد

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
من مدرک خود یخچال پیدا نکردم ولی یه مدل دیگه پیدا کردم تو اون هم فریزر هم یخچال فن سیرکوله داره این آدرس سایت اون مدرکه هستش ( لطفا اگه تونستید نگاهی بکنید خیال ما راحت بشه) بعدش من یک کار کردم با گوشی پزشکی صدا ردیابی کردم سمت یخچال بیشتر بود به محض بازکردن در صدا قر قر یه کم زیاد میشه سریع قطع میشه من سریع گوشی اون نقطه داخل یخچال گذاشتم بیشترین صدارو اونجا داشت خدارو شکر الان مشکلی نداره ممنونم دوستان عزبز که راهنمایی کردید متاسفانه نشد آدرس اون مدرک لینک کنم پیغام خظا میداد

المنت اواپراتور رو چک کن ، اگر سالم بود با اهم متر ترمودیسک رو چک کن ( باید در حالت عادی وصل باشه)
ولی باز هم احتمال ایراد پروانه فن بیشتره

tamizkar

کاربر
2013-07-21
31
33
سلام.مدتی است که از یخچال فریزرمان صدای بدی می آید که تا حدی بالاست که با باز کردن در یخچال یا در قسمت فریزر صدا قطع میشود.ضمن این که فکر میکنم یخچال کار نمیکند چون بطری آبی که 8 ساعت درون آن بوده گرم گرم بود و کره هم آب آب شده بود ولی قسمت فریزر بالای یخچال کار میکند و یخ گوشت و غیره باز نشده و هوای سرد در داخل آن جریان دارد
یخچال فریزرمون هم "آکماست".
ممنون میشم بگیم مشکل یخچال چیه؟؟؟؟؟
یخچالمون قدیمیه مشخصات دقیقشو نمیدونم

ایراد یخچال شما:ظاهرا پروانه فن شل شده یا شفت گشاد کرده که پروانه به بدنه برخورد می کند.تمیزکار

آخرین ویرایش:

tamizkar

کاربر
2013-07-21
31
33
سلام.مدتی است که از یخچال فریزرمان صدای بدی می آید که تا حدی بالاست که با باز کردن در یخچال یا در قسمت فریزر صدا قطع میشود.ضمن این که فکر میکنم یخچال کار نمیکند چون بطری آبی که 8 ساعت درون آن بوده گرم گرم بود و کره هم آب آب شده بود ولی قسمت فریزر بالای یخچال کار میکند و یخ گوشت و غیره باز نشده و هوای سرد در داخل آن جریان دارد
یخچال فریزرمون هم "آکماست".
ممنون میشم بگیم مشکل یخچال چیه؟؟؟؟؟
یخچالمون قدیمیه مشخصات دقیقشو نمیدونم

پاسخ:پروانه فن یخدان به جائی برخورد میکند. تمیزکار

بالا