آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: صدای ضعیف در آیفون تصویری الکتروپیک

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,549
تهران -شانکهای
با احترام
گوشی های الکتروپیک از سوییچر داخلی بهره میبرن، زمانی که سوییچر داخلی گوشی خراب بشه ، استفاده از سوییچر تک ، به صرفه تر هستش نسبت به تعمیر گوشی ، اگه از هر واحد کابل مجزا تا پنل اومده ، بهترین کار باز کردن تمام سربندیها هستش، شما از اول شروع کنید، از اولین واحد ، یک به یک سیمها رو وصل کنید تا مشخص بشه ایراد از کدوم واحده ،در آخر حتما سیمها رو لحیم کنید

Ahmad7334

کاربر
2020-03-20
2
1
39
سلام ۸۰ درصد بهتر میشه اما همه الکتروپیک ها این مشکلو دارن

tyros4

کاربر
2016-04-02
1
0
من چند مرحله توی کار با مشکل پارازیت برخورد کردم و دلیلش سیم تقلبی بوده
اگر مسافت خیلی زیاد باشه یا سیم بجای مس از آهن و آلمینیوم باشه . همچین ایرادهایی مخصوصا روی تصویر بوجود میاد .
و تا سیم تعویض نشه برطرف نمیشه

با یه فندک تستش کن

سیمو لخت کن و فندک بگیر روش
اگه فقط تغییر رنگ داد و مثلا از رنگ مسی تبدیل شد به سیاه یا تیره اما باز مثل قبل محکم بود پس احتمالا مسه

اما اگه تبدیل به خاکستر شد و تغییر شکل داد و افتاد زمین ( کوتاه شد و قطع شد ) مطمئن باش تقلبیه . آهن یا آلمینیومه

hojjat036

کاربر
2023-04-26
13
3
گیلان
سلام
دوستان یک آپارتمان 6 واحدی پنل 1086 پیک بسته شده و 4 واحد مونیتور 1286 پیک دارن و دو واحد مونیتور 1096 بسته شده
مشکلی که هست از همون روز اول نصب صدای پنل به گوشی مونیتور بسیار ضعیف هست برای همه واحدها
پشت پنل سوراخ پتانسیومتر داره برای زیاد کردن صدا ولی پتانسیومتری وجود نداره!!!فقط پتانسیومتر صدا برای بلندگوی پنل داره
کیفیت تصویر هم با وجود این که سیم 0.6 هست و بدونه تیکه و لحیم کردم زیاد جالب نیست برای همه واحد ها
وقتی هم از گوشی روی مونیتور صدای بلند مثلا فوت میکنیم تا صدا از پنل پخش بشه روی تصویر نویز ایجاد میشه
ممنون میشم راهنمایی فرمایید
سلام باید سوئیچر ببندید حتما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.
بالا