آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: صدای تق تق در گوشی بیسیم آلکاتل مدل ml280

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
با سلام خدمت اساتید و تبریک سال نو
یک دستگاه گوشی بیسیم آلکاتل مدل ML280 هست که آکبند بوده و به تازگی خریداری شده ، که در زمان استفاده ابتدا هیچ مشکلی ندارد ولی بعد از چند دقیقه از برقراری ارتباط و ادامه پیدا کردن مکالمه ، صدای منظم تق تق ( مثل صدای ثانیه شمار ساعت ولی قویتر ) ایجاد میشود که هر دو طرف مکالمه هم آن را می شنوند ، آیا دوستان تا به حال به این مشکل برخورد کرده اند ، لطفاً راهنمایی فرمائید.

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
سلام مجدد خدمت همه اساتید و دوستان عزیز، من همچنان منتظر کمک و نظر دوستان و اساتید هستم

فرستاده شده از GT-I9300I

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
سلام خدمت همه اساتید خودم، دوستان عزیز در خصوص این دستگاهی که سوال کردم، آبروی حرفه ای و شغلی من به خطر افتاده و تا حالا علت عیب را متوجه نشده ام، لطفاً یاری فرمایید.... سپاسگزارم

فرستاده شده از GT-I9300I

rmi

کاربر
2016-01-05
7
7
سلام. در تلفن های معمولی این مشکل مربوط به لحیم سردی یا دشارژ خازنهای الکترولیت ظرفیت بالاست که با ترشع مایع یا بادکردن خازن خودشو نشون میده. حالا شما زحمت بکش برد بیس و بیسیمو با کمک گرفتن از ذره بین چک کن که لحیم سردی نداشته باشه و بعداز اطمینان از عدم لحیم سردی برو سراغ شارژ و دشارژ خازنهای الکترولیت. ولی چون میگی گوشی صفره به احتمال زیاد لحیم سردیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

meigoon

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip افتخاری
کاربر
2009-11-09
643
3,506
سلام مهندس، از محبت شما خیلی سپاسگزارم، به نظر شما این اشکال نميتونه نرم افزاری باشه؟

فرستاده شده از GT-I9300I

بالا