آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شناسایی این مدل از فلزیاب و نقشه آن

mjbmjb81

کاربر
2008-10-02
64
63
دوستان کسی هست که باهم همیاری کنیم تا مدار را راه اندازی کنیم و بهش چیزهایی رو کم و زیاد کنیم دوستان در فلز جو که خیلی بحث روش داشتن حتی آقای asadof فعالیتهای زیادی روش انجام داده بودند من سعی دارم ابتدا در پروتئوس تست مدار را انجام بدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
متاسفانه تو اینترنت پرشده ار انواع و اقسام نقشه های فلزیاب که متاسفانه هر از گاهی یکی از نقشه ها میاد رو بورس بعد هم که خیلی میان سراغش و شروع میکنن به ساختش یهو نصفه نیمه رها میشه

• Like

mjbmjb81

کاربر
2008-10-02
64
63
من پایه هستم و تاآخرش که به نتیجه برسه خداییش خیلی وقتمو گرفت تا تو پروتیوس طراحی کنم و هنوز دارم مدار رو برای تحلیل ساده میکنم

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام
بنظرم من رو این مدار به اندازه کافی در انجمن فلزجو کار شده
بهتره رو یمدار دیگه کار بشه

mjbmjb81

کاربر
2008-10-02
64
63
بله رو این مدار کار شده ولی نتایج آخرش مهمه که هر کی رفت و پشت سرش و نگاه نکرد
شما طرحی دارین که قابل لمس و ارزش داشته باشه کار کنیم

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
من پایه هستم و تاآخرش که به نتیجه برسه خداییش خیلی وقتمو گرفت تا تو پروتیوس طراحی کنم و هنوز دارم مدار رو برای تحلیل ساده میکنم

دوست من خیلی ها از این حرفها زدند.چه اینجا چه تو انجمن های دیگه.ولی متاسفانه بعد از یه مدت همه چیز تعطیل میشه.اینجور کارها فقط باید به صورت حضوری باشه یا اینکه چند نفر که به هم اطمینان دارن با هم همکاری کنند و هر کس یه قسمت از یه مدار رو (منظورم تو طراحی) به عهده بگیره

• Like

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام
والا دیجیتالی کردن این مدار فقط در حد خوندن بارگراف وصدا امکان پذیره نه اینکه نشه بخش های دیگه رو دیجیتال کرد
چون این مدار طراحی خاصی داره یخورده کار سخت میشه یجوری با استاندارد پیش نمیره اونم بخاطر اینه که سطح ولتاژ و همچنین مقدار ولتاژ در هر بخش مدار متفاوت هست

• Like

mjbmjb81

کاربر
2008-10-02
64
63
دوست عزیز
parse gade حرف شما رو من خودم قبول دارم پست های خیلیها رو دنبال کردم بعد یهویی غیب میشن چراشو والا من توش موندم اینکه به نتیجه رسیدن یا نه رو دیگه نمی گن متاسفانه بعلت بعد مسافت واقعا سخته این روزها و هزینه برداره ولی شماره موبایل و تلفنی حتما میشه یه کارهایی کرد و قطعا برای اعتماد کردن راههایی هست من همینجا اعلام آمادگی ی کنم دوستان آماده هستم که با همکاری یه کارهایی انجام بدیم از دوست خوبم mahdi8866 هم کمال تشکر و همکاری را دارم

بالا