آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

شرکت پارس کامتل گوشی های پلمپ شده وارد بازار می کند

partizan

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-11-21
71
76
مدیر عامل شرکت "پارس کامتل" عرضه کننده رسمی گوشی های سونی اریکسون و موتورولا در سطح بازار تلفن همراه کشور گفت : برای جلوگیری از تقلب در عرضه گوشی های سونی اریکسون این شرکت گوشی های خود را بصورت پلمپ شده در بازار عرضه می کند.

"حسین پاینده" اعلام کرد : برخی از فروشندگان سودجو با برخی از تقلبات در نحوه باز و بسته کردن گوشی های گارانتی دار اصلی و تعویض لوازم جانبی در آن موجب نارضایتی مشتریان شده بود.

وی افزود : به موجب همین امر نیز شرکت "پارس کامتل" برای جلوگیری از این سوء استفاده ها محصولات خود را به صورت پلمپ شده و با برچسب مخصوصی روانه بازار کرده است.

پاینده تصریح کرد : یکی از مزیت های گوشی پلمپ شده این است که به جز مصرف کننده کسی مجاز به باز کردن آن نیست.

مدیر عامل شرکت "پارس کامتل" خاطر نشان کرد : تمامی شرکت های واردکننده رسمی برای جلوگیری از تقلبات موجود در بازار می توانند جعبه گوشی های خود را پلمپ شده در بازار عرضه کنند.

مدتی است که برخی از فروشندگان برای سود بیشتر به تعویض گوشی های گارنتی داری که نحوه باز و بسته کردن جعبه آنها به سادگی امکان پذیر است می پردازند.

هم اکنون برخی از شرکت های قانونی نیز با عرضه گوشی های بدون پلمپ به فعالیت این افراد سودجو دامن می زنند.

موفق باشید.
 
بالا