آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
سلام استاد
امیدوارم حالتان خوب باشد.
من هر روز به سایت سر میزنم و اخبار برگزاری کلاسها آموزشی رو دنبال میکنم منتظرم هر چه زودتر از تجربیات شما نهایت استفاده رو ببرم.
این یه فرصت خیلی خوب برای افرادی مثل من که دنبال یادگیری الکترونیک هستن.باور بفرمایید سه تا اهمتر داخل مغازه دارم دو تا دیجیتال یه دونه آنالوگ معمولی اما بازم دوتا آنالوگ تهیه کردم که کمبودی احساس نشه.امیدوارم هرچه زودتر این کلاسها برگزار بشه.
هر چند می‌دونم در قبال زحماتی که شما میکشید به هیچ وجه نمیشه جبران کرد اما امیدوارم روزی بتوانیم همه ما زحمات شما استاد عزیز رو جبران کنیم

درود بر شما

شما خیلی نسبت بمن محبت و لطف دارید.
در برگزاری دوره کمترین تردیدی باقی نیست ولی تعجیل شما به زیان همه است چون باید از کارم راضی باشم و متاسفانه چشمم ضعیفه و باید ۱۰ برابر دوران جوانی تلاش کنم تا نتیجه مطلوب بگیرم البته در عوض ، تجربه و توانایی فعلی من با دوره جوانی قابل مقایسه نیست ولی بمقدساتم هلاک شدم و هنوز راضی راضی نشدم و اگه فرصت کافی داشته باشم ایده آل خودمو تقدیم میکنم .

متاسفانه برخی از علاقمندان گلایه هایی خطاب به مسئولین محترم سایت مطرح کردند و فرموده اند مدت زیادی است ثبت نام کردند چرا دوره شروع نمیشه ؟

درحالیکه اولا تابحال ثبت نام شروع نشده که ثبت نام کرده باشند
و ثانیا نمیدانند با این گلایه ها درواقع به زیان خود اقدام میکنند چون اگر آمادگی حاصل شده باشه دلیلی برای تاخیر وجود نداره و من تصور میکردم یکماهه میتونم آماده کنم و طبق عادت شخصی خودم ، جهت اطمینان کامل ، وعده چند ماهه یعنی ماه تیر را مطرح کردم تا لااقل یکماه قبل از موعد کاملا آماده باشم و دوره برگزار بشه و بهیچ عنوان تصور نمیکردم حتی در موعد مقرر هم آمادگی کامل حاصل نشه .

در هر صورت با تلاش شبانه روزی الان آمادگی بدست آمده اما راضی نیستم و قطعا در فرصت کوتاهی که زمان ثبت نام دراختیارم میذاره ایده آل و مورد قبولم میشه .

من بینهایت به وعده حساسم و بهمین خاطر خوشبختانه وعده طولانی مدت دادم ولی خبر نداشتم با چه مشکلاتی روبرو میشم خصوصا که بدلایلی از یاری و همکاری یکی از همراهان محروم شدم و اموری که تقبل فرموده بودند با عذر موجهی به خودم محول شد

و لذا باوجودیکه تنها فرزندم برای کنکور آماده میشه ولی چون دختر هست و اگه نتیجه مورد انتظار نگیره ، نهایتا یکسال عقب میافته که برای دختر صدمه چندانی نداره لذا با توجه به تعهد پیشگیری از انتشار فیلم ها که نمیتونستم به هر کسی اعتماد کنم ، بناگزیر خیلی از فرزندم کمک گرفتم تا بلکه نزد شما شرمنده نباشم و خلف وعده نشه ولی نزد فرزندم هم شرمنده شدم و به آثار مورد انتظارم نرسیدم ولی ازآنجاکه مشکلات سپری شده خیلی دوست دارم کلیه فیلم ها رو دوباره با کیفیت بمراتب بالاتر تهیه کنم و قطعا در فرصت ثبت نام موفق میشم.

بجون تنها فرزندم قسم میخورم که تردید نکنید در همین مدت بقدری بصورت متوالی و پیوسته با کامپیوتر کار کردم و خیره شدم که چشمم یک شماره ضعیف تر شد و همچنین پس از چند روز تا الان گردن کمرم بشدت درد میکنه البته زمان کار متوجه نمیشم و وقت خواب احساس میکنم و خواب راحت و آرامش بخش برام آرزو شده .

خلاصه اینا رو گفتم که بدونید هیچ فرصتی را تلف نکردم و اگه چند روز به تاخیر بیافته که البته بسیار بعیده ، انتظار دارم موجب تشدید شرمندگی من نشید و اجازه بدین آثاری که دلم میخواد تقدیم کنم و یادگار قابل توجهی بجا بذارم جوری که الکترونیک براتون شبیه آب خوردن بشه و از این فرصت بینظیری که در طول عمرم بدست آوردم عالیترین استفاده معنوی را ببرم .

صرفنظر از تجربیات آموزشی که در آموزشگاهم کسب کرده ام اساسا از دوران دبستان با هماهنگی مدیر مدرسه و دبیرستان با هماهنگی مدیر دبیرستان پس از تعطیل شدن کلاس ها بگونه ای کلاس های من دایر میشد که در کلیه کلاس ها حتی یکنفر از همکلاسی های من غیبت نمیکرد

و لذا اگه از نظر علمی و فنی ضعفی داشته باشم از نظر شیوه تدریس و آموزش مدعی هستم که کمتر کسی قادر به رقابت با من هست چون از دبستان و لذا تقریبا تمام عمرم در حال تدریس بودم و تجربیات فراوانی دارم و لذا امیدوارم فرصت کافی برای تقدیم حداکثر توانایی خودم داشته باشم و اگه احیانا چند روز خلف وعده شد مورد شماتت قرار نگیرم .

البته الان که به همه امور واقفم با احتمال ۱۰۰℅ پیش بینی میکنم مطابق وعده ای که داده بودم در تیر ماه ، هم ثبت نام انجام میشه و هم دوره آغاز میشه .

سپاس و تقدیر بیکران

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
استاد غزال عزیز حال که این شرایط و موقعیت در حال مهیا شدن میباشد امیدوارم لیاقت تمامی
زحمات رو داشته باشیم

درود بر شما

لطف داری عزیزم

قول میدم انگشت بدهان بشین که ببینین الکترونیک که پیچیده ترین علم روز است با روش اصولی چقدر ساده است .

باوجودیکه همه مخاطبان تاپیک های من متفق القولند که با زبان ساده آموزش میدم اما این دوره دهها برابر ساده تر از تاپیک هاست زیرا از صفر شروع میکنم و کوچکترین ابهامی در هیچیک از جلسات ندارید بعبارتی پس از جمع و تفریق به ضرب و تقسیم و سپس جذر و غیره میپردازیم .
اما تاپیک ها شبیه این حکایت است که اگه جذر مورد بحث بوده چنانچه با ساده ترین شیوه دنیا هم مطرح کرده باشم فقط افرادی درک میکردند که قبلا جمع و تفریق و ضرب و تقسیم میدانستند و لذا در تاپیک های آشفته ، امکان مطرح کردن پیش نیازها نبوده مگر اینکه برای پاسخ هر سوال در هر تاپیک یک دوره برای پیش نیاز سوال و موضوع برگزار میکردم .

و لذا در این دوره کارم بسیار ساده تر است و در هیچ جلسه ای برای مخاطبم کوچکترین ابهامی نمیمونه .

ضمنا مژده ای دارم که روش من نیازی به حفظ کردن شما نداره و مطالب را بنحوی مطرح میکنم که اگه فراموش کردی جایزه داری ، بشرطی که دقت کنید ، من فقط شدیدا به دقت شما نیاز دارم و اگه مطلبی را درک نکردید باید سوال کنید و تا زمانیکه درک نکردید جلسه بعدی را شروع و استفاده نکنید .

البته موارد بسیار نادر که قراردادی است مانند رنگ مقاومت ها برای تسریع امور نیاز به حفظ کردن داره که اگه برای مدتی از جدول استفاده کنید نیاز به حفظ کردن نداره و پس از مدتی ناخواسته حفظ میشی ، مضافا راههایی داره که ساده تر حفظ کنید مثلا با استفاده از قانون روشن شدن تدریجی رنگها

مثلا یادتون باشه سیاه که تیره ترین و لذا بی ارزش ترین رنگ است معرف صفر هست

و فقط یک رنگ اندکی روشن تر از سیاه است که قهوه ای است و معرف عدد ۱ هست
و کمی روشن تر از قهوه ای فقط یک رنگ است که قرمز و معرف ۲ هست
و نارنجی و زرد
تا همینجا هم کافی است و بقیه رنگها ارزش و کاربرد چندانی نداره چون بسیار بندرت در رنگ سوم که خیلی مهمه قرار میگیرن و برای اوایل فعالیت که ندرتا به این رنگهای نادر برخورد کردید میتونین به جدول رجوع کنید اما اگه خواستی حفظ کنی باید بدونین که بعد از زرد ، سبز شروع میشه و سبزی رنگ رو به کاهش میره تا کاملا سفید میشه

یعنی سبز معرف ۵ هست و سبزی رنگ آبی که معرف ۶ هست کمتر شده و بنفش کمتر و خاکستری کمتر و نهایتا سفید که بکلی فاقد سبز و معرف ۹ هست .

به هر تقدیر برای امور عملی الکترونیک و تعمیرات ، تعداد ناچیزی از فرمول های طلایی بسیار ضروری بنحوی تفهیم میشه که نتونی فراموش کنی و از وظایف منه و وظیفه شما فقط دقت و اجرای تکالیف ساده عملی است که درواقع تفریح الکترونیکی است و هیچ تفریحی لذت بخش تر از آن نیست ، خصوصا برای تو که پشتکار کم نظیری داره بزودی غوغا میکنه.

فقط امیدوارم باور کنید که در این مدت کلیه امور خود را برای این دوره تعطیل کردم و لذا خودم بی قرارتر از شما هستم تا خیالم از تقدیم مطالب و تجربیاتم آسوده بشه و لذا فشار و تعجیل هیچ ثمری جز کاهش کیفیت نداره پس اگه احیانا و با فرض بسیار بعید ، چند روز به تاخیر افتاد شرمندگی منو تشدید نکنید تا مطلوب خودم را تقدیم کنم و با یاری حق و همراهی شما ، بسادگی از شما مهندس و لیسانس واقعی و پرقدرت بسازم.

سپاس و تقدیر

آخرین ویرایش:

elec.shya

کاربر vip
کاربر
2018-01-12
8
11
مازندران
سلام
استاد فقط میتونم بگم خدا خودتونو خانواده تونو حفظ کنه و امواتتون رو بیامرزه
من ک خیلی از شما تو این انجمن یاد گرفتم
حتما مطالبتون ماها رو تو علم تعمیرات و الکترونیک شش دنگ میکنه
ممنون

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان

درود بر شما

لطف داری عزیزم

قول میدم انگشت بدهان بشین که ببینین الکترونیک که پیچیده ترین علم روز است با روش اصولی چقدر ساده است .

باوجودیکه همه مخاطبان تاپیک های من متفق القولند که با زبان ساده آموزش میدم اما این دوره دهها برابر ساده تر از تاپیک هاست زیرا از صفر شروع میکنم و کوچکترین ابهامی در هیچیک از جلسات ندارید بعبارتی پس از جمع و تفریق به ضرب و تقسیم و سپس جذر و غیره میپردازیم .
اما تاپیک ها شبیه این حکایت است که اگه جذر مورد بحث بوده چنانچه با ساده ترین شیوه دنیا هم مطرح کرده باشم فقط افرادی درک میکردند که قبلا جمع و تفریق و ضرب و تقسیم میدانستند و لذا در تاپیک های آشفته ، امکان مطرح کردن پیش نیازها نبوده مگر اینکه برای پاسخ هر سوال در هر تاپیک یک دوره برای پیش نیاز سوال و موضوع برگزار میکردم .

و لذا در این دوره کارم بسیار ساده تر است و در هیچ جلسه ای برای مخاطبم کوچکترین ابهامی نمیمونه .

ضمنا مژده ای دارم که روش من نیازی به حفظ کردن شما نداره و مطالب را بنحوی مطرح میکنم که اگه فراموش کردی جایزه داری ، بشرطی که دقت کنید ، من فقط شدیدا به دقت شما نیاز دارم و اگه مطلبی را درک نکردید باید سوال کنید و تا زمانیکه درک نکردید جلسه بعدی را شروع و استفاده نکنید .

البته موارد بسیار نادر که قراردادی است مانند رنگ مقاومت ها برای تسریع امور نیاز به حفظ کردن داره که اگه برای مدتی از جدول استفاده کنید نیاز به حفظ کردن نداره و پس از مدتی ناخواسته حفظ میشی ، مضافا راههایی داره که ساده تر حفظ کنید مثلا با استفاده از قانون روشن شدن تدریجی رنگها

مثلا یادتون باشه سیاه که تیره ترین و لذا بی ارزش ترین رنگ است معرف صفر هست

و فقط یک رنگ اندکی روشن تر از سیاه است که قهوه ای است و معرف عدد ۱ هست
و کمی روشن تر از قهوه ای فقط یک رنگ است که قرمز و معرف ۲ هست
و نارنجی و زرد
تا همینجا هم کافی است و بقیه رنگها ارزش و کاربرد چندانی نداره چون بسیار بندرت در رنگ سوم که خیلی مهمه قرار میگیرن و برای اوایل فعالیت که ندرتا به این رنگهای نادر برخورد کردید میتونین به جدول رجوع کنید اما اگه خواستی حفظ کنی باید بدونین که بعد از زرد ، سبز شروع میشه و سبزی رنگ رو به کاهش میره تا کاملا سفید میشه

یعنی سبز معرف ۵ هست و سبزی رنگ آبی که معرف ۶ هست کمتر شده و بنفش کمتر و خاکستری کمتر و نهایتا سفید که بکلی فاقد سبز و معرف ۹ هست .

به هر تقدیر برای امور عملی الکترونیک و تعمیرات ، تعداد ناچیزی از فرمول های طلایی بسیار ضروری بنحوی تفهیم میشه که نتونی فراموش کنی و از وظایف منه و وظیفه شما فقط دقت و اجرای تکالیف ساده عملی است که درواقع تفریح الکترونیکی است و هیچ تفریحی لذت بخش تر از آن نیست ، خصوصا برای تو که پشتکار کم نظیری داره بزودی غوغا میکنه.

فقط امیدوارم باور کنید که در این مدت کلیه امور خود را برای این دوره تعطیل کردم و لذا خودم بی قرارتر از شما هستم تا خیالم از تقدیم مطالب و تجربیاتم آسوده بشه و لذا فشار و تعجیل هیچ ثمری جز کاهش کیفیت نداره پس اگه احیانا و با فرض بسیار بعید ، چند روز به تاخیر افتاد شرمندگی منو تشدید نکنید تا مطلوب خودم را تقدیم کنم و با یاری حق و همراهی شما ، بسادگی از شما مهندس و لیسانس واقعی و پرقدرت بسازم.

سپاس و تقدیر
استاد دستتون درد نکنه هیچ کدوم از ما راضی نیستیم که شما اذیت بشین ما صبر میکنیم که همون‌جوری که خودتان دوست دارین این دوره رو برگزار کنید مطمینم دوره خوب و پر محتوایی میشه.امیدوارم قسمت همه ماها بشه تا از تجربیات گرانبهای شما نهایت استفاده رو ببریم.خداوند همیشه یار و نگهبان شما و خانواده عزیزتان باشد.امیدوارم فرزندتان هم بهترین نتیجه رو در کنکور کسب کند

صالح 123

کاربر
2015-08-25
113
110
استاد غزال عزیز باعرض سلام استاد با شروع کلاسا بعد از یادگیری میتونیم هر بردی رو چه از تلویزیون-موبایل-برد صنعتی-خلاصه بگم هر دستگاهی که برد داره رو تعمیر کنیم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
استاد غزال عزیز باعرض سلام استاد با شروع کلاسا بعد از یادگیری میتونیم هر بردی رو چه از تلویزیون-موبایل-برد صنعتی-خلاصه بگم هر دستگاهی که برد داره رو تعمیر کنیم

درود

طبق وعده منطقی و مقدوری که کردم میتونم جوری شما رو به الکترونیک مسلط کنم که بسیار بالاتر از سطح لیسانس الکترونیک درک کنید .
و میتونم فوت و فن تشخیص قطعات معیوب داخل مدار را یادتون بدم که برای تست قطعات مشکوک نیاز به آزاد کردن قطعات نداشته باشید که در شرایط فعلی که smd شایع شده ارزش طلایی داره چون احتمال صدمه برد و قطعات سالم smd که برای تست خارج میشه زیاد است .

اما اینکه هواپیما و موشک و موبایل تعمیر کنید داستان متفاوتی است و تعویض قطعات بسیار ریزی که برای دارندگان تجهیزات گرانقیمت و شرکت های بزرگ مقرون بصرفه نیست و خودم اخیرا از تعمیر برد شارژر ( داخل گوشی ) بدلیل نقطه ای شدن قطعات عاجز و منصرف شدم و برد انرا خریدم بدیهی است که شما اگه پروفسور الکترونیک هم باشید بسادگی قادر به تعمیر اینگونه لوازم نخواهید شد مگر شبیه تعمیرکار موبایل برد عوض کنید که تعمیر محسوب نمیشه کمااینکه بدلیل آشنایی با پرسنل یکی از تولیدکنندگان گوشی های متعددی برای آشنایان خریدم که سه تا از اونا در مدت گارانتی
سوخت و برای استفاده از گارانتی هر سه را با تعویض برد تعمیر کردند یعنی فقط لاک قاب عوض نشد و درواقع یک گوشی دیگه با قاب قبلی فرستادند که شناسه ها هم عوض شده بود و مصیبتی شد و سایت همتا مدام پیامک میداد این گوشی متعلق بشما نیست که به شرکت گفتم شما که فقط برد عوض میکنین نمیدونین چنین مشکلی پیش میاد که گفتن بشما گفتیم وارد سایت همتا نشین و همه رعایت میکنن و شما رعایت نکردی و حالا باید بفرستی شناسه ها رو عوض کنیم.

اصولا علم و دانش بشما توانایی ذهنی میده ولی توانایی جسمی با تجربه تمرین حاصل میشه و من فقط میتونم توانایی علمی و ذهنی را بشما منتقل کنم نه جسمی.

بعنوان مثال یادتون میدم چجوری با آجر بتونی دیوار بسازی اما کسی مثل من که دیگه جون ندارم و آجر توی دستم بذاری با مغز به زمین میخورم انتظار ندارم با کلاس دیوارچینی از نظر جسمی هم قوی و پهلوون بشم و بتونم سنگینی آجر را تحمل کنم و هر خونه و کاخی بسازم.

الان نه تنها موبایل به معنای واقعی کلمه قابل تعمیر نیست و غالبا فقط بردش قابل تعویضه بلکه در تلویزیون ها هم فقط بخش تغذیه و بخش های قدرت که قطعات درشتی دارند قابل تعمیرند و در غیراینصورت تعویض برد بنفع مشتری و حتی بنفع تعمیرکار هم هست .

تصور کنید برای دستگاه معیوبی مراجعه شده که نمیدونی چطور بازش کنی و ممکنه برای باز کردنش صدمه ای بهش وارد بشه که دیگه قابل جبران و مقرون بصرفه نباشه و درواقع موفق به تعمیرش نشدی و این موضوع هیچ ارتباطی با توانایی علمی و ذهنی نداره که البته به وفور در تعمیرگاه ها هم اتفاق میافته و با دستگاه با اَبروی خراب میاد و با چشم کور برمیگرده و مربوط به میزان تجربه و میزان دقت و لقمه مناسب است

و بهمین خاطر در همین تاپیک تاکید کردم علاقمندان مبتدی نباید برای آغاز کار تعمیر آپولو بپذیرند و باید از دستگاههای سبک مانند برد جارو برقی و لباسشویی و امثالهم شروع کنند .

اگه فردی نحوه کات کشیدن و حرکات دست با راکت پینگ پنگ را بصورت علمی و کاملا صحیح بدونه و بدون تمرین در مسابقه حاضر بشه دراینصورت اگه بیرون نندازنش شانس آورده چون دستش تجربه و تمرینی نداره و باید تجربه و تمرین کنه اما اگه با توانایی علمی به توانایی جسمی تعمیرکار معمولی برسه غوغا میکنه و دهها برابر تعمیرکار فاقد دانش توانایی خواهد داشت .

خوب شد اینو مطرح کردی که قبل از تصمیم گیری برای ثبت نام توضیح بدم زیرا با توجه به توقع و انتظار شما قطعا برخی از دیگر علاقمندان چنین استنباطی داشتند هرچند تاکید کردم باید از کارهای سبک و مناسب شروع کنید البته این نکته قابل انکار نیست که شما با توجه به اطلاعات قبلی که بدست می آورید ، بسیار بسیار سریعتر از من مراحل تجربی را طی میکنید چون نیاز به صرف وقت و صرف هزینه تحقیق ندارید و از نتیجه تحقیقات لازم مطلع هستید .

سپاس

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

درود

طبق وعده منطقی و مقدوری که کردم میتونم جوری شما رو به الکترونیک مسلط کنم که بسیار بالاتر از سطح لیسانس الکترونیک درک کنید .
و میتونم فوت و فن تشخیص قطعات معیوب داخل مدار را یادتون بدم که برای تست قطعات مشکوک نیاز به آزاد کردن قطعات نداشته باشید که در شرایط فعلی که smd شایع شده ارزش طلایی داره چون احتمال صدمه برد و قطعات سالم smd که برای تست خارج میشه زیاد است .

اما اینکه هواپیما و موشک و موبایل تعمیر کنید داستان متفاوتی است و تعویض قطعات بسیار ریزی که برای دارندگان تجهیزات گرانقیمت و شرکت های بزرگ مقرون بصرفه نیست و خودم اخیرا از تعمیر برد شارژر ( داخل گوشی ) بدلیل نقطه ای شدن قطعات عاجز و منصرف شدم و برد انرا خریدم بدیهی است که شما اگه پروفسور الکترونیک هم باشید بسادگی قادر به تعمیر اینگونه لوازم نخواهید شد مگر شبیه تعمیرکار موبایل برد عوض کنید که تعمیر محسوب نمیشه کمااینکه بدلیل آشنایی با پرسنل یکی از تولیدکنندگان گوشی های متعددی برای آشنایان خریدم که سه تا از اونا در مدت گارانتی
سوخت و برای استفاده از گارانتی هر سه را با تعویض برد تعمیر کردند یعنی فقط لاک قاب عوض نشد و درواقع یک گوشی دیگه با قاب قبلی فرستادند که شناسه ها هم عوض شده بود و مصیبتی شد و سایت همتا مدام پیامک میداد این گوشی متعلق بشما نیست که به شرکت گفتم شما که فقط برد عوض میکنین نمیدونین چنین مشکلی پیش میاد که گفتن بشما گفتیم وارد سایت همتا نشین و همه رعایت میکنن و شما رعایت نکردی و حالا باید بفرستی شناسه ها رو عوض کنیم.

اصولا علم و دانش بشما توانایی ذهنی میده ولی توانایی جسمی با تجربه تمرین حاصل میشه و من فقط میتونم توانایی علمی و ذهنی را بشما منتقل کنم نه جسمی.

بعنوان مثال یادتون میدم چجوری با آجر بتونی دیوار بسازی اما کسی مثل من که دیگه جون ندارم و آجر توی دستم بذاری با مغز به زمین میخورم انتظار ندارم با کلاس دیوارچینی از نظر جسمی هم قوی و پهلوون بشم و بتونم سنگینی آجر را تحمل کنم و هر خونه و کاخی بسازم.

الان نه تنها موبایل به معنای واقعی کلمه قابل تعمیر نیست و غالبا فقط بردش قابل تعویضه بلکه در تلویزیون ها هم فقط بخش تغذیه و بخش های قدرت که قطعات درشتی دارند قابل تعمیرند و در غیراینصورت تعویض برد بنفع مشتری و حتی بنفع تعمیرکار هم هست .

تصور کنید برای دستگاه معیوبی مراجعه شده که نمیدونی چطور بازش کنی و ممکنه برای باز کردنش صدمه ای بهش وارد بشه که دیگه قابل جبران و مقرون بصرفه نباشه و درواقع موفق به تعمیرش نشدی و این موضوع هیچ ارتباطی با توانایی علمی و ذهنی نداره که البته به وفور در تعمیرگاه ها هم اتفاق میافته و با دستگاه با اَبروی خراب میاد و با چشم کور برمیگرده و مربوط به میزان تجربه و میزان دقت و لقمه مناسب است

و بهمین خاطر در همین تاپیک تاکید کردم علاقمندان مبتدی نباید برای آغاز کار تعمیر آپولو بپذیرند و باید از دستگاههای سبک مانند برد جارو برقی و لباسشویی و امثالهم شروع کنند .

اگه فردی نحوه کات کشیدن و حرکات دست با راکت پینگ پنگ را بصورت علمی و کاملا صحیح بدونه و بدون تمرین در مسابقه حاضر بشه دراینصورت اگه بیرون نندازنش شانس آورده چون دستش تجربه و تمرینی نداره و باید تجربه و تمرین کنه اما اگه با توانایی علمی به توانایی جسمی تعمیرکار معمولی برسه غوغا میکنه و دهها برابر تعمیرکار فاقد دانش توانایی خواهد داشت .

خوب شد اینو مطرح کردی که قبل از تصمیم گیری برای ثبت نام توضیح بدم زیرا با توجه به توقع و انتظار شما قطعا برخی از دیگر علاقمندان چنین استنباطی داشتند هرچند تاکید کردم باید از کارهای سبک و مناسب شروع کنید البته این نکته قابل انکار نیست که شما با توجه به اطلاعات قبلی که بدست می آورید ، بسیار بسیار سریعتر از من مراحل تجربی را طی میکنید چون نیاز به صرف وقت و صرف هزینه تحقیق ندارید و از نتیجه تحقیقات لازم مطلع هستید .

سپاس

تک تک واژه ها و جملات شما انرژی بخش و قدرت آفرین میباشد و بنده واقعا خوشحال و خوشبخت از آشنایی با شما میباشم
در مورد پاسخی که در سوال دوست بزرگوار دادید و فرمودید توانایی ذهنی ما رو پرورش میدید و توانایی جسمی به عهده خودمان میباشد
به قوت فرمایش شما تجربه تلخی را خدمت دوستان همقطار و همطراز خودم عرض میکنم امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد

سوکت شارژ تلفن اندرویدی مدل سامسونگ بنده خراب شده بود شارژ با اعمال شاقه صورت میگرفت
از لوازم فروش سوکت شارژ با قیمت 5 هزار تهیه نمودم و با توجه به اینکه توانایی جداکردن و متصل نمودن مجدد سوکت را داشتم و الی ماشاالله لحیمکاری و تعمیرات نیز انجام داده بودم خودم شروع به باز نمودن تلفن کردم
داخل پرانتز ( بنده فقط توانایی تعویض سوکت رو داشم ولی هیچگونه تجربه ای درزمینه تلفن همراه و حتی نحوه باز وبسته نمودن آن را نداشتم )
پیچها رو باز نمودم و به تاچ و مانیتور که رسیدم داخلش زاییدم
دوقلو هم زاییدم
فشار نابجا باعث شکسته شدن تاچ و السیدی کامل گردید
از آنجاییکه مانیتور led بود و بسیار باکیفیت ، سال قبل متاسفانه حدود 800 هزار تومان واسم هزینه برداشت و تجربه و داغ بزرگی به دلم گذاشت

کاملا موافقم و بر طبق تجربه تلخی که حادث گردید و نقل نمودم نتیجه گیری برای بنده کاملا قابل لمس میباشد بطوری که صرفا آمادگی ذهنی کافی نیست لذا آمادگی ذهنی و جسمی مکمل یکدیگر میباشند

با سپاس و تقدیر و تشکر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
تک تک واژه ها و جملات شما انرژی بخش و قدرت آفرین میباشد و بنده واقعا خوشحال و خوشبخت از آشنایی با شما میباشم
در مورد پاسخی که در سوال دوست بزرگوار دادید و فرمودید توانایی ذهنی ما رو پرورش میدید و توانایی جسمی به عهده خودمان میباشد
به قوت فرمایش شما تجربه تلخی را خدمت دوستان همقطار و همطراز خودم عرض میکنم امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد

سوکت شارژ تلفن اندرویدی مدل سامسونگ بنده خراب شده بود شارژ با اعمال شاقه صورت میگرفت
از لوازم فروش سوکت شارژ با قیمت 5 هزار تهیه نمودم و با توجه به اینکه توانایی جداکردن و متصل نمودن مجدد سوکت را داشتم و الی ماشاالله لحیمکاری و تعمیرات نیز انجام داده بودم خودم شروع به باز نمودن تلفن کردم
داخل پرانتز ( بنده فقط توانایی تعویض سوکت رو داشم ولی هیچگونه تجربه ای درزمینه تلفن همراه و حتی نحوه باز وبسته نمودن آن را نداشتم )
پیچها رو باز نمودم و به تاچ و مانیتور که رسیدم داخلش زاییدم
دوقلو هم زاییدم
فشار نابجا باعث شکسته شدن تاچ و السیدی کامل گردید
از آنجاییکه مانیتور led بود و بسیار باکیفیت ، سال قبل متاسفانه حدود 800 هزار تومان واسم هزینه برداشت و تجربه و داغ بزرگی به دلم گذاشت

کاملا موافقم و بر طبق تجربه تلخی که حادث گردید و نقل نمودم نتیجه گیری برای بنده کاملا قابل لمس میباشد بطوری که صرفا آمادگی ذهنی کافی نیست لذا آمادگی ذهنی و جسمی مکمل یکدیگر میباشند

با سپاس و تقدیر و تشکر

درود

از همراهی شما سپاسگزارم
اگه تسلط به فوت و فن و علم و دانش برای انجام امور کافی بود مربی فوتبال بهتر از هر بازیکنی به فوت و فن ها تسلط و اشراف داره اما اگه شوت کنه پاش میشکنه و باید بستری بشه .

این درسته که فوت و فن مهمترین بخش هر حرفه ای هست اما بدون تمرین و بدون تجربه عملی ، کارها بدرستی انجام نمیشه و بهمین دلیل باید افراد مبتدی از پله اول تجربه کنن.

البته اگه مجهز به علم و دانش و فوت و فن باشی بزودی به موقعیت لازم میرسی ولی اگه فوت و فن ندونی تا ابد هم زور بزنی ثمری نداره و هر روز پشیمون تر میشی.

یعنی با فوت و فن ، هدف و تکلیفت مشخصه چون نقص باقیمانده بزودی با تلاش و تمرین قابل رفع است ولی بدون فوت و فن تکلیفی نداری و معلوم نیست روزی بهش برسی یا نه ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

mostafa9306

کاربر
2018-11-05
9
11
30
سلام
جناب غزال من در حال حاضر تعمیرات موتور جوش اینوتر و سیم پیچ (ذستگاهco2) انجام می دهم تنها مشکل من در قسمت های pwm و عیب یابی قسمت تولید پالس هست قسمت قدرت را تا 70 درصد تعمیر می کنم.من در این سایت یکسری نقشه دانلود کردم فکر می کنم نیاز به تحلیل دارم تحلیل مدارات در کلاس هاتون تدریس میشه؟ اگر ممکنه سبک کار و صرفصل مطالب قرار بدهید
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا