آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sasan1360

کاربر vip
کاربر
2019-12-04
8
5
سلام شرمنده تلوزیون سونیا دارم شب خاموش کردم الان کد میخواد برای ورود چکارش کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
دوست عزیز خواهشن به موضوع تاپیک توجه کنید .
مشکلتون را در بخش مربوطه قرار دهید. تا همکاران راهنمای کنند.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,779

درود

اگه تلویزیون شما crt یعنی قدیمی هست اینجا مطرح کن

https://www.irantk.ir/forums/23-بخش-تعميرات-تلويزيون-هاي-سانيو-SANYO

اگه crt و قدیمی هست میتونی با این کدها در تاپیک زیر وارد منو مخفی بشی و ریست فکتوری کنی .
https://www.irantk.ir/threads/234-آموزش-ورود-به-منو-مخفی-تلوزیونهای-سانیو?p=642&viewfull=1#post642

و اگه lcd یا led هست اینجا مطرح کن

https://www.irantk.ir/forums/287-بخش-تعميرات-ال-سي-دي-هاي-متفرقه-Other-LCD
روی ارسال موضوع جدید که تقریبا وسط و بالای صفحه هست کلیک‌ کن و مشکل را بنویس و ارسال سریع که زیر متن شما هست را کلیک کن

اگه خودت جستجو کنی احتمالا راه حل را در یکی از پست ها پیدا میکنی.

سپاس

آخرین ویرایش:

Javad00631

کاربر vip
vip
کاربر
2019-03-24
30
51
استاد غزال...
خرااااابتووووم.....
بزن زنگو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

Javad00631

کاربر vip
vip
کاربر
2019-03-24
30
51
خداایشاالله خیرتون بده.
که دست۴ادم رومیگیزید.
خارج ازهردین ومذهبی.این کارشمابسیارانسانی وپسندیده هست.
آرزومیکنم.که سایت بالاسره بچه هات باشه.
وخداسلامتی روبه خودت وخانوادت بده.
استادشماازکسانی هستید که توالکترونیک جاودانه میشید.

باتشکر.محمدی

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,779
خداایشاالله خیرتون بده.
که دست۴ادم رومیگیزید.
خارج ازهردین ومذهبی.این کارشمابسیارانسانی وپسندیده هست.
آرزومیکنم.که سایت بالاسره بچه هات باشه.
وخداسلامتی روبه خودت وخانوادت بده.
استادشماازکسانی هستید که توالکترونیک جاودانه میشید.

باتشکر.محمدی

درود

نگاه پر مهر شما در میان خرمن سیاهی ، سفیدی ناچیزی جستجو میکند که اگرچه حکایتگر نظاره زیبای ان فرهیخته صاحبدل است اما رعایت احوالات سیاهدل هم ضروری است
زیرا چه بسا باور کند و پر مخاطره گردد.

سپاس و تعظیم

BEHROOZJAN

کاربر vip
کاربر
2014-08-06
232
628
سلام
استاد عزیز ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای شما و تمام متعلقین
و همچنین برای کلیه اعضا محترم و همکاران گرامی
جای تقدیر و تشکر داره که به چنین موضوعی پرداختید و کلیات این طرح بسیار مورد اقبال قرار خواهد گرفت.
در مورد جزییات بنده از دید خودم عرض میکنم :
پیشنهاد میکنم مسایل پایه و حتی جزییات ساده رو هم در لیست آموزشها قراربدین و اعتماد به دانسته های سابق افراد نداشته باشید ((اگرچه به ظاهر در مسایلی تسلط مشاهده شود))
بعنوان مثال هستند افرادی که مطالعاتی در الکترونیک دارن ولی اگر بخوان قطعه ای را لحیم کنند از عهده کار بر نمی آیند و نتیجه کارافتضاح میشه .
کما اینکه برخی افراد اصلا توجهی به موضوع لحیم کاری نداشته و اهمیتی برای این موضوع قایل نیستند
البته جسارت بنده رو ببخشید .قصد بنده اظهار فضل نیست و نگرانی بنده مربوط به کم دانشی بنده و امثال بنده هست .
به زبان ساده تر میخوام عرض کنم همه شرکت کنندگان را کاملا مبتدی در نظر بگیرید .
شاید برای شرکت کنندگان تکرار موضوعاتی که از قبل می دانستند کمی خسته کننده باشه.اما بعضا نکاتی لابلای همین مطالب عنوان میشه که در هیچ جای دیگه و در هیچ مرجعی نمیشه نمونه اونها رو پیدا کرد
دقیقا بخاطر دارم که از روی کنجکاوی علت اینکه چرا ژنراتور در فضا کار نمیکنه رو از مدرس پرسیدم وکلی چیز جدید یادگرفتم .
بهر حال بینهایت خوشحالم و از شما سپاسگزارم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,779
سلام
استاد عزیز ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای شما و تمام متعلقین
و همچنین برای کلیه اعضا محترم و همکاران گرامی
جای تقدیر و تشکر داره که به چنین موضوعی پرداختید و کلیات این طرح بسیار مورد اقبال قرار خواهد گرفت.
در مورد جزییات بنده از دید خودم عرض میکنم :
پیشنهاد میکنم مسایل پایه و حتی جزییات ساده رو هم در لیست آموزشها قراربدین و اعتماد به دانسته های سابق افراد نداشته باشید ((اگرچه به ظاهر در مسایلی تسلط مشاهده شود))
بعنوان مثال هستند افرادی که مطالعاتی در الکترونیک دارن ولی اگر بخوان قطعه ای را لحیم کنند از عهده کار بر نمی آیند و نتیجه کارافتضاح میشه .
کما اینکه برخی افراد اصلا توجهی به موضوع لحیم کاری نداشته و اهمیتی برای این موضوع قایل نیستند
البته جسارت بنده رو ببخشید .قصد بنده اظهار فضل نیست و نگرانی بنده مربوط به کم دانشی بنده و امثال بنده هست .
به زبان ساده تر میخوام عرض کنم همه شرکت کنندگان را کاملا مبتدی در نظر بگیرید .
شاید برای شرکت کنندگان تکرار موضوعاتی که از قبل می دانستند کمی خسته کننده باشه.اما بعضا نکاتی لابلای همین مطالب عنوان میشه که در هیچ جای دیگه و در هیچ مرجعی نمیشه نمونه اونها رو پیدا کرد
دقیقا بخاطر دارم که از روی کنجکاوی علت اینکه چرا ژنراتور در فضا کار نمیکنه رو از مدرس پرسیدم وکلی چیز جدید یادگرفتم .
بهر حال بینهایت خوشحالم و از شما سپاسگزارم

درود

نکته مهم و ارزنده ای مطرح فرمودید.
این موضوع که علاقمندانی آخر الکترونیک هم باشند کمترین اثری در شیوه آموزش و سطح مطالب و موضوعات ندارد و به استناد تجربیاتی که در آموزش حضوری کسب کرده ام برای کلیه سطوح تحصیلی قابل استفاده است.

اساسا شدت استقبال علاقمندان و تعداد باورنکردنی پیامک هایی که جهت اعلام آمادگی ثبت نام ، از ناحیه علاقمندانی با تحصیلات فوق لیانس و لیسانس ارسال شده ، حاصل همین حقیقت است که در کلیه سطوح تحصیلی متوسطه و دانشگاهی با شدتی مورد توجه قرار گرفته که از بزرگترین افتخاراتم بشمار می آید.

لذا صرفا برخی از مواردی که پیرو سوالاتی در انجمن تقدیم کردم تکراری بنظر میرسد که البته در مجال و فرصت این دوره و با توجه به تکلیفی که متوجه من شده ، همان ها هم بنحو کاملی مطرح میشود و بقیه شگردها با همین سبک و سیاق و سادگی و چه بسا ساده تر است

و لذا بهیچ عنوان جای نگرانی نیست و تا زمانیکه مواردی حتی برای یکنفر از علاقمندان ، درک و هضم نشود خود را مکلف به پیگیری موضوع حتی بصورت شخصی و خصوصی میدانم.

از طرفی مبلغ ثبت نام هم اثبات میکند که مسئولین محترم کمترین شکی بر توفیق چشمگیر این دوره و رضایت کامل دانش پژوهان ندارند زیرا هزینه های این دوره بهیچ عنوان با مبلغ ثبت نام این دوره تامین نمیشود و ازآنجاکه فایل ها و محصولات این دوره در دوره های بعد با هزینه ناچیزی تکرار میشود و قادر به جبران هزینه ها و زیان های این دوره است

بنابرین اگر موفقیت چشمگیر این دوره ، موجب رونق شدید دوره های بعد نگردد دراینصورت عاقبت هولناکی در انتظار سایت خواهد بود و من مسبب آن .

لذا صرفنظر از کیفیت آموزش و توانایی فنی که موجب تمایل مسئولین محترم سایت شده ، اساسا مبلغ ثبت نام هم دلیل این مدعاست که این دوره باید با توفیق خارق العاده ای برگزار شود تا رونق دوره های بعد و جبران زیان های فعلی را میسر سازد.

لذا من به توانایی خود و توفیق کامل این دوره و رضایت کامل کلیه علاقمندان عزیز ، ایمان کامل دارم و مسئولین محترم نیز با اعتماد قطعی به آموزشی که در کل کشور زبانزد گردد حاضر به تاسیس آموزشگاه مجازی و برگزاری اولین دوره در سایت گردیده اند .

با آرزوی توفیق الهی

آخرین ویرایش:

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
940
8,853
استان مرکزی-اراک
سلام.
همون طور که در اکثر پست ها مشاهده میکنید یه سوال مشترک به چشم می خوره که اونم در مورد شهریه هست که طبیعتا خیلی ها هم یا پستی نزدن یا اینکه منتظر اعلام مبلغ هستن اگر بانی های این امر صلاح بدونن این مورد رو هم اعلام کنن که دیگه همه فقط منتظر اعلام تاریخ شروع کلاس ها باشیم من هم هر روز این پست رو مرور میکنم که مبادا تاریخ اعلام بشه و من از گروه عقب بمونم و این فرصت بره از دستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا