آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سیم کارت های اعتباری همراه اول در کمتر از یک هفته واگذار می شود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
معاون شرکت ارتباطات سیار ایران با تاکید بر اینکه سیم کارت های 0912 و 0910 همراه اول به روز واگذار می شود، اظهار داشت: متقاضیان سیم کارت های اعتباری پس از گذشت یک هفته از ثبت نام، می توانند سیم کارت های خود را دریافت کنند.
محمدحسین فلاح اصغری ا، تمامی تلاش شرکت ارتباطات سیار را رسیدن به نقطه واگذاری به روز عنوان کرد و اظهار داشت: همزمان با توسعه و بهره برداری شبکه اپراتور اول، در مورد کیفیت شبکه نیز کار می شود و توسعه این شبکه برای افزایش کیفیت متوقف نخواهد شد.
وی گفت:اپراتور اول همه سعی و کوشش خود را انجام داده است تا شبکه را به آن سطح برساند که بصورت روزانه پاسخگوی نیاز متقاضیان باشد و اگر بخواهد در زمان حاضر روند توسعه را متوقف کند شرایط گذشته تکرار خواهد شد.
فلاح اصغری ادامه داد:اگرچه بسیاری از مشترکان بدنبال سرویس جدید ارزش افزوده تلفن همراه هستند اما افرادی نیز در کشور وجود دارند که در آرزوی یک سیم کارت هستند که ما باید شبکه را برای این افراد توسعه دهیم.
معاون نظارت و مدیریت شبکه اپراتور اول گفت:شرکت های بهینه سازی طرف قرارداد ارتباطات سیار در تهران و چند شهر بزرگ در حال انجام فعالیت های بهینه سازی هستند تا شبکه روزانه بازنگری و ایرادات آن را رفع شود.
گفته می شود که از شمار متقاضیان سیم کارت های دائمی 0912 و شبه دائمی 0910 همراه اول کاسته شده و مشترکان ترجیح می دهند از سیم کارت های اعتباری استفاده کنند.
هم اکنون بهاي فروش سيم‌كارت دائمي با كد 0910 از 150 هزار تومان به 123 هزار و 600 تومان كاهش يافته است.
 
بالا