آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سیم لحیم جایگزین آساهی

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
درود،
اگر فقط SMD کار میکنید، بهترین گزینه می‌تونه مکانیک باشه، چون جزو محدود شرکت هوایی هست که سیم 0.2 تولید می‌کنه.
اگر SMD کار نمیکنید، ژرف بهترین گزینه هست و خاصیت تراروی عالی داره، متاسفانه زیر ۱ میلی متر نداره.
سیم لحیم بهینکس هم برای کار های ترکیبی بهترینه. فقط کثیف کاری بعد لحیم کاری بدلیل مایع فلکسی داخلش زیاد داره.
یکسری برند ها هم هستن که چند بار باهاشون کار کردم اینقدر عالی هستن که غیر قابل شرحه اما متاسفانه یبار بخری دیگه نمیتونی پیدا کنی.

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,879
10,572
سلام
چند باری دوستان گفتند که ژرف قلع 0.8 نداره در صورتی که توی بازار موجوده منتها کار با این شرکت سخته و خیلی رغبتی به فروش و توسعه بازار ندارند

C945

کاربر
2023-07-30
22
23
درود

من آساهی گرفتم و دیگه نمیگیرم چون تقلبی گیرم اومد و سیاه و کثیف میشه لحیمش! شستشو و تینر هم کارساز نیست!
بهینکس اوضاع بهتری داره استفاده میکنم و آساهی رو گذاشتم برای کارهای متفرقه و کم ارزش.
یه فیلم تست هم دیدم آساهی و بهینکس و نبی‌سولدر رو مقایسه کرده بود..
انگار بازار میگه چی بخرین!

برای براق کردن لحیم کاری ترفندی میشه زد؟

hmdsun

کاربر
2023-08-15
2
1
تهران
باسلام خدمت دوستان. پیشنهاد منم سیم لحیم و قلع برند اسکای سون sky7 هست. به نظر من بهترین جایگزین قلع اساهی تو بازار ایران هست. انقدر از کیفیتشون مطمئن هستن که گارانتی مرجوعی کامل دارن میدن در صورتی که از کیفیت راضی نباشین !! برای تعمیرکارای برد و موبایل هم ضخامت 0.4 که نازک تر هست هم موجود دارن.

hmdsun

کاربر
2023-08-15
2
1
تهران
باسلام خدمت دوستان. پیشنهاد منم سیم لحیم و قلع برند اسکای سون sky7 هست. به نظر من بهترین جایگزین قلع اساهی تو بازار ایران هست. انقدر از کیفیتشون مطمئن هستن که گارانتی مرجوعی کامل دارن میدن در صورتی که از کیفیت راضی نباشین !! برای تعمیرکارای برد و موبایل هم ضخامت 0.4 که نازک تر هست هم موجود دارن.

بالا