آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: سیستم کولر رانا

Masoud9900

کاربر
2014-04-27
8
15
سلام خدمت همکاران محترم.جدیدا یه مشکلی در کولرهای رانا بوجود اومده که بیش از حد اف میکنن هیچ راه حلی هم تا حالا براش پیدا نشده کسی از همکاران میدونه دلیل زیاد اف کردنش چیه و یا راه حلی هم داره برای تعمیرش؟

Masoud9900

کاربر
2014-04-27
8
15
سلام خدمت شما که عرض کنم چند وقتی هست شاید 20تا رانا به شرکت ایرانخودرو سر زدن برای اینکه کولر ماشین مرتب در حال خاموش روشن شدن هست و زمانی که خاموش میشه دیر روشن میشه هنوز هیچ راه حلی براش پیدا نکردم ولی به نظر خودم سنسور هواپراتور رو عوض کنم جواب بده ولی چون تعداد ماشینها زیاد هست حتما باید از ایساکو اطلاع فنی صادر بشه و فعلا منم منتظر اطلاع فنی هستم

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز سنسور را از طرف راننده زير داشبورد كلا در بيار و داخل كاور لوله هاي محافظ بخاري كه گرم است قرار بده مشكل فعلا حل ميشود چندين مورد را با اين روش حل نموده ام. رانا با اين سنسور كه مال 206 هست هم خواني ندارد
موفق باشيد

Masoud9900

کاربر
2014-04-27
8
15
سلام همکار محترم.ممنون از راهنمایی که کردین البته یه سوال من سنسور رو دراوردم دورش یه پارچه کنفی پیچیدم مشکل حل شد ولی دیگه کولر اف نمیکرد و این یه مشکل بزرگتر هست چون هواپراتور یخ میزد البته راه حل شما رو هنوز امتحان نکردم انشالله که جواب بده بازم ممنون از راهنمایی مفیدتون

civilman1

کاربر
2014-06-30
2
1
سلام این سنسور دقیقا کجای داشبورد هستش ممنون میشم بگید.

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام زير داشبرد داخل باكس بخاري طرف راننده بالاتر از لوله بخاري توجه نماييد يك سنسور با دو رشته سيم ميباشد
موفق باشيد

hadi7353

کاربر
2014-08-16
1
1
آیا راه حل دیگری هم هست ؟ و آیا با این کار مدت زمان آف کولر کمتر خواهد شد ؟ چون مشکل خودرو من هم همینه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: wega
بالا