آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سگ خوش اشتها گوشی تلفن همراه صاحبش را بلعید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
سگ خوش اشتها هنگام غذا خوردن گوشی تلفن همراه صاحبش را در آفریقای جنوبی بلعید تا خبرساز سایت ها ی گوشی تلفن همراه شود.
به گزارش گروه اخبار خارجی " موبنا " به نقل ازسایت اینترنتی "تلگراف دات کو دات یوکی" ، این سگ که "نرو" نام دارد و از نژاد " دوبرمان" است ، هنگامی که صاحبش سرگرم غذا دادن به وی بود از یک لحظه غفلت او استفاده کرده و تلفن همراه را از میان انگشتانش ربود و بلافاصله بلعید.
این سگ با جثه درشت و اشتهای سیری ناپذیر شاید به این ترتیب خواسته است حسادت وحساسیتش را نسبت به گوشی تلفن همراه که بیشتر از او مورد توجه صاحبش بود، نشان دهد.
خانم " ماری ماتیو " 67 ساله از اهالی منطقه "پرتوریا " واقع در آفریقای جنوبی گفت دخترش سرگرم غذا دادن به نرو بوده که یکباره صدای جیغ دخترش را شنیده و بلافاصله خودش را به آنها رسانده و شاهد گریه شدید دخترش شده که دایم می گفت نرو درحال مردن است چون گوشی تلفن همرا نسبتا بزرگ "نوکیا " را بلعیده است.
وی افزود ، بلافاصله سگ را به یک کلینیک دامپزشکی برده و پس از عسکبرداری با اشعه ایکس ( رادیو گرافی) و مشخص شدن محل قرارگرفتن گوشی بلعیده شده ، آن را مورد عمل جراحی قرارداده و گوشی را از شکمش خارج کردند.
وی افزود ، هزینه عمل جراحی نرو 420 پوند انگلیس اعلام شده است .
این خانواده همچنین بایدهزینه خرید یک گوشی تلفن همراه جدید را نیز بپردازند چون سگ شکمو هنگام بلعیدن گوشی تلفن همراه آن را خرد کرده است.


clear.gif
 
بالا